Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

sakai pykdamas nepasirenka tinkamo maisto? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 22 rugpjūčio 2009 - 13:30
QUOTE(Karusia @ 2009 08 22, 13:30)
sakai pykdamas nepasirenka tinkamo maisto? unsure.gif


Ne biggrin.gif Tai ne tai.
Atsakyti
QUOTE(Paukšte @ 2009 08 21, 20:46)
Ateis šventė ir į tavo kiemą  mirksiukas.gif

O ar tu iš tikrųjų suintersuota tuos santykius megzt? Kažkaip keistai kad iš viso niekaip su miekuo nesimezga  g.gif

P.S. posakis "normali mergina" mane iš karto supurto


Aš tikrai suinteresuota, nes jau pavargau buti viena. ax.gif
Kodel supurto? Nematau tame pasakyme nieko bloga. Gal jums su kazkuo tai asocijuojasi tas "normalumas" nzn... rolleyes.gif
Na laukiam laukiam tos sventes, gal kaipnors... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2009 08 22, 14:48)
Aš tikrai suinteresuota, nes jau pavargau buti viena.  ax.gif
Kodel supurto? Nematau tame pasakyme nieko bloga. Gal jums su kazkuo tai asocijuojasi tas "normalumas" nzn... rolleyes.gif
Na laukiam laukiam tos sventes, gal kaipnors...  wub.gif


Koks tavo vidus, tokį ir žmogų pritrauksi. Tad siūlau rimtai ruoštis, kad paskui likimo nekeiktum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 08 20, 15:09)
Taip į senatvę ir visišku savimyla gali patapti


taigi niekas nesako, kad reikia tapti egoistu smile.gif
Myleti save - tai negalvoti apie save blogiau, nei yra is tikruju, nelyginti saves su kitais, tik save su savimi - koks buvai vakar ir koks esi dabar, duoti sau laiko, nes kiekvienas turime skirtingus augimo ir brendimo etapus, neisgalvoti sau nuodemiu, nes nuodeme yra tik viena - nemokejimas atleisti, nekaltinti saves, nes yra tik klaidos, nejausti gedos, nes geda uzmusa jausmus, bet tai ne tas pats kaip netureti gedos smile.gif
QUOTE(Lliucija6 @ 2009 08 21, 11:10)
Sveiki,karta jau man pataret del laringito,prasau ir dar karta pagalbos kodel vaikui ant akies auga mieziai tiesiog vienas po kito.

ant vienos akies ar ant abieju?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 22, 17:16)
Koks tavo vidus, tokį ir žmogų pritrauksi. Tad siūlau rimtai ruoštis, kad paskui likimo nekeiktum  4u.gif


Vaižgante, o kaip man ruoštis? Kaip patobulint ta vidų... blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2009 08 22, 18:03)
Vaižgante, o kaip man ruoštis? Kaip patobulint ta vidų...  blush2.gif ?


Kelių yra daug. Rinktis savąjį tavo teisė.
Atsakyti
Auga tik ant desines kolkas,bet baisiai dideli,del pykcio tai tiesos yra,bandau su tuo tvarkytis.
Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2009 08 22, 19:58)
Auga tik ant desines kolkas,bet baisiai dideli,del pykcio tai tiesos yra,bandau su tuo tvarkytis.

QUOTE
Глаза – такое место, которому врать очень тяжело, и часто они этого делать вообще не могут. Есть такое выражение: ненависть выражается во взгляде. Когда бык, который смотрит на тореадора, чувствует, что он беспомощен, тогда у него глаза становятся красными. Сразу видно – ужасно ненавидит. Если у человека такая ужасная ненависть к кому-то, то этот человек, как тореадор против быка, без перерыва раздражает, раздражает, колет до крови, вызывает желание отомстить за свои страдания. А я не имею права показывать ей или ему (правый глаз – женщина) свою ненависть, как бык свои красные глаза. Тогда это останется Не в глазу, но на веке.

galbut stai cia atsakymas...
Puliai - tai pazemintas pyktis. Kai zmogus dar mazas ir kunu ir dvasia, jis jaucia bejegiskuma ir nesugebejima isspresti situacija. Mato, o pakeisti, galvoja, kad nieko negali verysad.gif Desine puse - viskas, kas susije su moterimis.
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2009 08 22, 19:03)
Vaižgante, o kaip man ruoštis? Kaip patobulint ta vidų...  blush2.gif ?

Meile i savo gyvenima gali pritraukti tik meile. Reikia myleti visus ir viska... o neleisti jai ateiti gali tik pats zmogus - savo baime "manes nemyli".
Vienas is ju, pats aiskiausias, artimiausias - tai paciai paziureti i savo vidu. O tavo vidaus vyriskoji puse - tai tavo tevas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nika70 @ 2009 07 27, 19:56)
V.Sinelnikovas,,Pamilk ligą savo''
,,Šis organas simbolizuoja kūrybinę saviraišką,o jo susirgimai liudija,kad turite saviraiškos problemų.Skydliaukės padidėjimas rodo,kad jums daromas didelis spaudimas.Tiksliau,jūs patys sau darote spaudimą per aplink esančius žmones.Jums atrodo,kad gyvenimas jus puola,kad jus nuolat žemina,o jums reikia visa tai kęsti.Jūsjaučiatės auka,negalinti išreikšti savo asmenybės.Jus kamuoja nuoskauda dėl primetamų jums gyvenime dalykų.Jums atrodo,kad gyvenimas sudarkytas.Dažnai struma atsiranda moterims,kurių vyrai piktnaudžiauja svaigalais.Tokiais atvejais neišreikštos negatyvios mintys ir emocijos,smulkios nuoskaudos ir pretenzijos įstringa gerklėje.Tačiau taip atsitinka ne tik tose šeimose,kurių vyrai yra alkoholikai.
-Mano vyras nuolat kimba prie manęs dėl smulkmenų,-sako man pacientė,kuriai nustatė keletą mazgų skydliaukėje.-Tai ne tą suknelę apsivilkai,tai ne taip pasidažei.Jis tiesiog neleidžia man ramiai žengti nė žingsnio.
Labai svarbu išmokti rūpintis savimi,žinoti savo norus ir poreikius,mokėti juos reikšti atvirai.Būti savimi-labai geri vaistai.'' smile.gif

Galeciau galvoti, kad tuo metu, kai gyvenau su gerenciu vyru- pries daugeli metu ir atsirado mano guzelis skydliaukeje g.gif Guzas gerkleje stovedavo nuolatos- nuo baisinio nusivylimo, skausmo, nesupratimo kodel taip vyksta,asaru,prasymu,supykimu ir kas kart atleidimu...
O kaip toliau - kaip toliau gyventi, kad jis dingtu? Dabar gyvenu su visiskai negerianciu, viskas labai gerai ir ramu- jau daug metu, o mano guzelis nei dideja, nei mazeja smile.gif - ir aciu Dievui, nepikteja..
Geriu vaistus jau ne vienus metus, taip noreciau to nedaryti...
Mano guzelis mazas 0.93 mm , net 1 cm nera, Amerikoje pvz. niekas net nekreipia demesio i tokius ir jokio gydymo neskiria , o pas mus vat... Dar gerai,kad operuotis nepasiule- matyt kol kas nieko rimto...
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 26 rugpjūčio 2009 - 11:22
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 26, 12:19)
Galeciau galvoti, kad tuo metu, kai gyvenau su gerenciu vyru- pries daugeli metu ir atsirado mano guzelis skydliaukeje g.gif  Guzas gerkleje stovedavo nuolatos- nuo baisinio nusivylimo, skausmo, nesupratimo kodel taip vyksta,asaru,prasymu,supykimu ir kas kart atleidimu...


reikia atleisti, visiskai paleisti savo praeiti.. atleisti taip, kad net pamirstumete, kad taip buvo su jumis (svarbu ne pamirsti, o atleisti taip, kai atleidi is sirdies, tai net neprisimeni, kad kazkas tave iskaudino ar kas buvo blogo). Kai kazkas primins, tai nuosirdziai nustebtumet, kad taip buvo smile.gif
Atsakyti