Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(Paukšte @ 2009 08 21, 11:44)
Gal ne to iš jų tikiesi arba ne taip save pristatai wink.gif


Aš iš jų tikiuosi to, kor ir tikisi kiekviena normali mergina/ moteris- draugystes, graziu santykiu. Taciau man apskritai nesimezga jokie santykiai. Tikrai nesiskundziu isvaizda, turiu issilavinima, nezinau kur problemos, kartais atrodo, akd nuo vienatvės isprotesiu. verysad.gif
Atsakyti
gal tavo reikalavimai per dideli
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 08 21, 13:39)
gal tavo reikalavimai per dideli


Ka reiskia per dideli . Kiekvienas svajojam apie meile ir tai yra jauciama sirdimi ne protu. Negi jus neturit reikalavimu antrai pusei. Visi turi. As tikrai ensu per isranki. Rasciau zmogu kuris man tiktu ir patiktu, bet deja as ju nedominu. Dominu tik tuos, kurie nedomina manes ir taip visa laika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2009 08 21, 11:55)
Aš iš jų tikiuosi to, kor ir tikisi kiekviena normali mergina/ moteris- draugystes, graziu santykiu. Taciau man apskritai nesimezga jokie santykiai. Tikrai nesiskundziu isvaizda, turiu issilavinima, nezinau kur problemos, kartais atrodo, akd nuo vienatvės isprotesiu.  verysad.gif

Ateis šventė ir į tavo kiemą mirksiukas.gif

O ar tu iš tikrųjų suintersuota tuos santykius megzt? Kažkaip keistai kad iš viso niekaip su miekuo nesimezga g.gif

P.S. posakis "normali mergina" mane iš karto supurto

Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2009 08 21, 10:10)
Sveiki,karta jau man pataret del laringito,prasau ir dar karta pagalbos kodel vaikui ant akies auga mieziai tiesiog vienas po kito.


Miežiai vaikams kyla, kai jų mama žiūri į pasaulį piktomis akimis. (Kai paskaitau delfi komentarus, pagalvoju, kad dauguma ten rašančiųjų turėtų būti kamuojami miežių hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 21, 20:54)
Miežiai vaikams kyla, kai jų mama žiūri į pasaulį piktomis akimis. (Kai paskaitau delfi komentarus, pagalvoju, kad dauguma ten rašančiųjų turėtų būti kamuojami miežių  hihihi.gif  )

O jei miežiai kamuoja mamą? bigsmile.gif Kaip tada? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2009 08 21, 20:19)
O jei miežiai kamuoja mamą? bigsmile.gif Kaip tada? smile.gif


Nagi mama piktai žiūri į pasaulį smile.gif Dabar tokių piktuolių vis daugėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 21, 22:37)
Nagi mama piktai žiūri į pasaulį smile.gif Dabar tokių piktuolių vis daugėja smile.gif

Gali būti ir taip, gyvenimas irgi rodo nagučius visame gražume.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2009 08 21, 22:41)
Gali būti ir taip, gyvenimas irgi rodo nagučius visame gražume.. smile.gif


Man patinka toks posakis: kuo tu esi kietesnis pasauliui, tuo pasaulis kietesnis tau.
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2009 08 21, 21:19)
O jei miežiai kamuoja mamą? bigsmile.gif Kaip tada? smile.gif

reiškia trūksta kažkurio iš grupės B vitamino.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 22, 09:40)
Man patinka toks posakis: kuo tu esi kietesnis pasauliui, tuo pasaulis kietesnis tau.

Man tai patinka posakis: KRIZZZĖ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 08 22, 09:05)
reiškia trūksta kažkurio iš grupės B vitamino.


Kai žmogus pyksta ant viso pasaulio, aišku, kad jam atsiranda ir vitaminų B trūkumas smile.gif
Atsakyti