Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 21:31)
Tad nesupratau apie ka sis postas, jei jis skirtas man asmeniskai.

Bandžiau pasakyti, kad daug kas priklauso nuo požiūrio kampo. Bet iškalba- ne mano arkliukas. Tiek jau to.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 07 16, 10:52)
Bandžiau pasakyti, kad daug kas priklauso nuo požiūrio kampo. Bet iškalba- ne mano arkliukas. Tiek jau to.


O as manau, kad poziuris yra butent kertinis akmuo, o ne kampas...
Iskalbos paciai netruksta, va drasos jei kas pridetu...manau, jog geri norai kartais buna grysti pragarais, todel seniai atsisakiau ju, juolab jog bunant "cia ir dabar" noru nebelieka.Puiki vieta gyventi ir kurti tiek sveika kuna, tiek ir mielus isgyvenimus.Gal kaip tik del to mano fizinis kunas paklusta mano sirdies poreikiams... bigsmile.gif dekui uz gerus norus ir grazius postus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 16, 15:48)
O as manau, kad poziuris yra butent kertinis akmuo, o ne kampas...
Iskalbos paciai netruksta, va drasos jei kas pridetu...manau, jog geri norai kartais buna grysti pragarais, todel seniai atsisakiau ju, juolab jog bunant "cia ir dabar" noru nebelieka.Puiki vieta gyventi ir kurti tiek sveika kuna, tiek ir mielus isgyvenimus.Gal kaip tik del to mano fizinis kunas paklusta mano sirdies poreikiams... bigsmile.gif dekui uz gerus norus ir grazius postus  4u.gif

Požiūrio taškas gali kisti. Tiksliau, vienu metu tą pačią situaciją galim suvokti iš kelių pozicijų. tarkim, ta pati liga asmenybei, sielai ir Dvasiai atrodys visiškai kitaip: kas vienai tragedija, kitai- visiškai neišskirtinis dalykas, net nevertas atskiro dėmesio.

Drąsos man užtenka, tik esu tvirtai apsisprendus čia viešai asmeniškumų nerašyti. Kas kita žinutės, tačiau pradėjus rašinėtis žinutėm tarsi suartėju su žmogum, o aš to sąmoningai vengiu. O rašyti apskritai filosofijas nepagrindžiant savo patirtim man sunku, todėl ir mano postai kartais atrodo arogantiški, atrodo, pradedu sakyti ir nepabaigiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 07 16, 17:56)
Požiūrio taškas gali kisti. Tiksliau, vienu metu tą pačią situaciją galim suvokti iš kelių pozicijų. tarkim, ta pati liga asmenybei, sielai ir Dvasiai atrodys visiškai kitaip: kas vienai tragedija, kitai- visiškai neišskirtinis dalykas, net nevertas atskiro dėmesio.

Drąsos man užtenka, tik esu tvirtai apsisprendus čia viešai asmeniškumų nerašyti. Kas kita žinutės, tačiau pradėjus rašinėtis žinutėm tarsi suartėju su žmogum, o aš to sąmoningai vengiu. O rašyti apskritai filosofijas nepagrindžiant savo patirtim man sunku, todėl ir mano postai kartais atrodo arogantiški, atrodo, pradedu sakyti ir nepabaigiu doh.gif  biggrin.gif


KAi nebuvau apsisprendusi, jis kito, daugiau nebe.Nebent gileja, pleciasi ir auga:)Va matymas jau kas kita, bet cia tema visiskai kita:) Zinau, jog kalbam apie viena ir tapati, tik greiciausiai is skirtingu pusiu, tad matom tai, kas dabar pries mus.
Aktualu viena, kad sioje temoje buvtu kalbama butent apie tai, kas yra apibrezta pavadinime, ir kad uzsuke zmones rastu tai ko iesko, o ne tai, kas ir kaip mums "atrodo". TAd kvieciu klausineti, klausti ir ieskoti bei rasti:) ir tik i TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 16 liepos 2009 - 18:59
QUOTE(Emilė @ 2009 07 09, 10:09)
Klausimas - besilaukiant vaikučio moteriai nustatomas cukrinis diabetas. Ji gydosi pas homeopatą jau ketveri metai, tačiua liga nesitraukia. Norėtų jau antrą vaikutį planuoti, bet medikai nepataria dėl sveikatos būklės. Kokios priežąstys galėjo sąlygoti ligos atsiradimą?

trumpai - toks zmogus nori saldaus gyvenimo, nori , kad viskas butu tik gerai.
Del to kyla kaltinimai ir pyktis, kuris naikina kasa.
QUOTE
Если женщина считает, что отдала мужу самое ценное – свое тело, невинность – и потому он за это обязан обеспечить ей счастливую жизнь, то возникает благодатная почва для диабета.


QUOTE(o-pa-pa @ 2009 07 09, 22:20)
Гнойные прыщи нередко высыпают на ягодицах. Это означает, что человек испытывает ставшие невыносимыми унижения, связанные с крупными хозяйственными проблемами. Крупные хозяйственные проблемы – это проблемы мужские. Таким образом, если отец не умеет хозяйствовать и ребенок ощущает себя из-за этого униженным, то у него на ягодицах появляются гнойные прыщи.


o kokiu budu butu galima "isprasyt" si "nemalonuma"? MB jau kuri laika turi sia problema verysad.gif

jam reikia nustoti jaustis pazemintam del ukines veiklos, net jei jis ir nieko nemoka...visko galima ismokti. Cia svarbu nesijausti pazemintam, ka jis gali nuspresti, pasirinkti tik pats.

QUOTE(Ragany @ 2009 07 10, 10:49)
Vaikui yra pripazintas atopinis dermatitas - alergiskas pieno laktozei. Vakar paleido is ligonines, nes sirgo bronchitu, plauciuose buvo labai didelis uzimas ir dar ten kazkas, nepamenu, tai sake cia astmos pozymiai. Galvoja, kad galejo sita protruki kazkas isprovokuot. Kiek supratau, visi itarimai pareina ant mano katino, jie juk ateidavo pas musu.

del pieno laktozes trumpai - vaikui primetama per daug gerio, neleidziama vystytis zmogiskai
QUOTE
Хорошая мамочка все дома сделает (машинами, химией), и ребенок не научится это делать. Мама скажет: иди играй, иди с друзьями, иди занимайся спортом или хобби, все равно. Знаете, хобби, спорт – это не жизнь. Это наши радости, но это не счастье. Нам нужно, чтобы дети были рядом, держали родителей «за хвост», девочки занимались нужными в доме женскими делами, мальчики ходили за отцом, крутили винтики, пачкались. Это нужно.

alergija katinui...abejoju , nes kas protestuotu pries laisve?

QUOTE(gebene @ 2009 07 11, 22:30)
Turiu klausima, gal kas galetu patart, atsakyt? Kokios priezastys yra nerimo ataku, panikos priepuoliu? Konkreciai kamuoja mirties baime, kokios to priezastys ir kaip su tuo susidorot, o gal greiciau susitaikyt? Kas ta patyre, zino, kad savijauta - baisi, negana to lydi nerviniai sveikatos sutrikimai, tirpimai, sirdies permusimai ir t.t. Dekoju is anksto uz atsakyma.

Baimiu galima atsikratyti kaip pasiule blondinas, tik ne nesciai moteriai smile.gif
Galima su kvepavimu, kai uzeina baimes, panikos priepolis, iskvepimas turetu buti 3 kartus ilgesnis nei ikvepimas.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 07 17, 09:14)

Baimiu galima atsikratyti kaip pasiule blondinas, tik ne nesciai moteriai smile.gif
Galima su kvepavimu, kai uzeina baimes, panikos priepolis, iskvepimas turetu buti 3  kartus ilgesnis nei ikvepimas.

Dekui 4u.gif Bandysiu pasinaudot blondino patarimais, po gimdymo biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

kokios galėtų būti dvasinės priežastys odos alergijos? Pries pusantrų metų atsirado alergija geležiai ir poliamidui. Prieš tai diržą stipriai nešiojau ir laikrodžio beveik nenusiimdavau, tai tikriausiai paskatino alergiją, o tuo metu dar ir poliamidinį megztinį nešiojau. Įtariu, kad neseniai atsirado alergija ir elastanui, nors šįkart, atrodo, juo nepiknaudžiavau...
Alergija pasireiškia raudimu ir niežėjimu alkūnėse, keliuose, kartais pasidaro bendrai karšta tik užsidėjus netinkamą rūbą.
Atsakyti
QUOTE(Praeivė. @ 2009 07 17, 22:25)
Labas vakaras  smile.gif

kokios galėtų būti dvasinės priežastys odos alergijos? Pries pusantrų metų atsirado alergija geležiai ir poliamidui. Prieš tai diržą stipriai nešiojau ir laikrodžio beveik nenusiimdavau, tai tikriausiai paskatino alergiją, o tuo metu dar ir poliamidinį megztinį nešiojau. Įtariu, kad neseniai atsirado alergija ir elastanui, nors šįkart, atrodo, juo nepiknaudžiavau...
Alergija pasireiškia raudimu ir niežėjimu alkūnėse, keliuose, kartais pasidaro bendrai karšta tik užsidėjus netinkamą rūbą.


Oda apsauginias funkcijas atliekantis organas.Sanariai siejasi su lankstumu, paslankumu...
Alergijos, kraujo uzterstumo pasekme
Atsakyti
QUOTE(Praeivė. @ 2009 07 17, 22:25)
Labas vakaras  smile.gif

kokios galėtų būti dvasinės priežastys odos alergijos? Pries pusantrų metų atsirado alergija geležiai ir poliamidui. Prieš tai diržą stipriai nešiojau ir laikrodžio beveik nenusiimdavau, tai tikriausiai paskatino alergiją, o tuo metu dar ir poliamidinį megztinį nešiojau. Įtariu, kad neseniai atsirado alergija ir elastanui, nors šįkart, atrodo, juo nepiknaudžiavau...
Alergija pasireiškia raudimu ir niežėjimu alkūnėse, keliuose, kartais pasidaro bendrai karšta tik užsidėjus netinkamą rūbą.

Alergija- tai prislopintas protestas, protestas pries kazkokia energija, kai zmogus nenori aktyviai kovoti pries ja, tai pasyvi kova. Alergija simbolizuoja gyvenima be laisves, gyvenima is pareigos, varginancios prievoles.
Pagalvokit kodel turite alergija butent metalui, apibudinkit sau metala (sintetika), koks jis ir turesite atsakyma.
o cia idomios alergijos smile.gif
QUOTE
Сегодня, наверное, уже нет такого вещества, которое не вызывает аллергии. Бывают странные случаи; когда я слышу о новых проявлениях аллергии, то сразу смотрю, в чем дело. Ну, например, аллергия на электричество – вы можете представить такое? На электричество. Что это означает? Очень просто: электрической энергии, которая течет в наших проводах, символически соответствует энергия информации, которая течет в нашем теле. У ребенка возникает протест на лишнюю информацию, которой его обязывают, лишают свободы, лишают вообще возможности жить. Без свободы – как без воздуха, жить невозможно. Только анаэробные микробы живут без воздуха. Подобный протест выражается аллергией.
Есть даже аллергия на свет. Почему? К примеру, я ребенок. Мои родители очень хотят восхищаться мною, гордиться, хотят научить меня всему: петь, декламировать, играть на рояле, танцевать – всему, чтобы украшать себя. Они заставляют меня без перерыва выходить на сцену, а на сцене свет бьет прямо в лицо. Но у меня не тот характер. Я пришла в эту жизнь не для того, чтобы выступать на публике. Понимаете? Может быть, я буду женой какого-то крупного политика или известной личностью, но я не хочу все время быть на виду, показывать всем, какая я хорошая, замечательная, достойная восхищения. И в один момент от этих вынужденных выступлений, от принудительных выходов «на свет и в свет» у человека наступает предел, и он не выдерживает даже солнечного света.

Реже всего бывает аллергия на мясо. Почему? Очень просто: мясо – энергия злобы, а злоба – это сила, которой борются за себя, то есть защищают себя или активно защищаются нападением.

Или, например, аллергия на фрукты, на все хорошее, качественное, но недозрелое или наоборот переспелое. Есть люди, которые не могут есть свежие овощи и фрукты, они вызывают у них аллергическую сыпь на коже. Таким образом они протестуют на все зеленое, неготовое. Они сами пришли сюда, чтобы расти, созревать и стать готовыми, они живут полноценной жизнью, делают, действуют, если что-то начинают, то и заканчивают. Они протестуют на то, что кто-то начинает, но не заканчивает, дает им свое «зеленое», недозрелое дело, а они должны это переваривать. Другому достанется честь и слава, а я должен отработать за него. Кто-то сделал начало плохо, а я должен это закончить хорошо. А я вот не хочу, и у меня протест. Есть люди, которые хотят только зеленые фрукты, не хотят переспелые. Они не хотят, чтобы им дали все готовым. Они хотят сами делать. Дайте мне зеленое, я все сделаю сам.


QUOTE
С триумфальным шествием компьютеров растет число людей, разбирающихся в компьютере, но не желающих на нем работать. Если они вынуждены пользоваться компьютером по роду работы, у них через какое-то время возникает аллергия на компьютер. Почему? Это протест человека против окончательного превращения в машину. Человек обнаруживает, что люди перестали быть людьми, впадает в панику и начинает протестовать против превращения себя в машину. У него возникает аллергия на компьютер, поскольку протест остается нереализованным.

Atsakyti
Labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Aš šioje srityje naujokė, todėl nelabai supratau, ką turėčiau daryti, kad alergija praeitų?

Kaip galima išvalyti kraują?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Praeivė.: 18 liepos 2009 - 12:39
QUOTE(Praeivė. @ 2009 07 18, 13:38)
Labai ačiū už atsakymus  4u.gif
Aš šioje srityje naujokė, todėl nelabai supratau, ką turėčiau daryti, kad alergija praeitų?

Kaip galima išvalyti kraują?



Keiciant mityba,sportuojant,tam labai tinka mazuti trampynas, pripildant limfa deguonimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 18 liepos 2009 - 13:38
Sintetika man asocijuojasi su grožiu. Tikriausiai nemėgstu puoštis,o jaučiu aplinkos spaudimą gražiai visada atrodyti. Bet į kurią pusę keistis? Pamėgti puošimąsi ar kaip tik nesipuošti nekreipiant dėmesio į aplinkinius?

O kur arba kaip galima atlikti tą trampyną?

Atsakyti