Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

ta prasme čia bandei visus informuot, kad aš sergu depresija ir esu alkoholikė?

o panikos priepuolius tai ko gero sukūrei pati.

ką dar planuoji paviešinti, tikėdamasi mane užčiaupt?
Atsakyti
Man regis, LinguLingu savo žinutės netaikė konkrečiam asmeniui 4u.gif
Atsakyti
tau taip regis, todėl kad jūs nesate pažįstamos.
Atsakyti
Galbūt, nesiginčysiu.
Jei taip būtų kreiptasi į mane, nė už ką nebūčiau to supratusi biggrin.gif
Einu, geriau pasimokysiu subtilumo delikačiai skusdama bulbas šaltibarščiams į kompaniją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 16:56)
ta prasme čia bandei visus informuot, kad aš sergu depresija ir esu alkoholikė?

o panikos priepuolius tai ko gero sukūrei pati.

ką dar planuoji paviešinti, tikėdamasi mane užčiaupt?


Agailestauju, jog tai sutapimas.Sirgau depresija, kuria issigydziau visais tais metodais, apie kuriuos rasau visuose forumuose, alkoholizmas praejo, nors tai laikoma neisgydoma liga, su kuo as asmeniskai nesutinku, bet tam turiu savu priezasciu - turiu viena charakterio savybe, kuria visa laika "globoju", kitaip tariant - stebiu, kas man padeda ja "kontroliuoti".Ir tai galiu daryti tik susitelkusi i esama momenta, taip, kad nustebinai viesai parasydama apie tai, ko as net neprisiminiau iki tol, kol tu neivardyjai.Siuo metu kankina panikos priepuoliai, todel esu tame, ka parasiau.Atleisk jei sutapo momentas ir tai, kas tau paciai aktualu 4u.gif
Galiu tik pasikartoti, jog rasau tik tai, ir apie tai, ka esu isgyvenusi, visa kita tie, kas skaito ir yra linke prisitaikyti sau, kaip jau rasiau, tam turiu termina"Sielos veidrodziai",del ko nieku gyvu nesutinku prisiimti atsakomybes uz kitu pasirinkima.Ar tu manai, kad tik tu viena turi, jei turi , tokiu problemu?
Susireksminimas kyla is nepasitenkinimo savo veikla, nesaugumo, jis taip pat gali buti lengvai salinamas afirmaciju deka.Belieka apgaileti, jog tu tuo netiki, nors neigiamas afirmacijas kartoji diena dienon.Tad as turiu ka veikti, ko nezinau apie tave...
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 19:24)

Lingu, ar esat skaičiusi Walsh'o "Pokalbiai su Dievu"? Jei skaitėt, kaip jums šita knyga pasirodė?
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 07 15, 18:49)
Lingu, ar esat skaičiusi Walsh'o "Pokalbiai su Dievu"? Jei skaitėt, kaip jums šita knyga pasirodė?

Skaiciusi

Pasiemiau kas man buvo reikalinga tuo metu, uz ka esu dekinga savo pasauliui arba Visatai:)
Kaip temoje viena is pasisakiusiuju rase - kad Biblija yra tikras reikalas, o va ja interpretuojantys jau kuria pasakas.Jis remiasi savomis interpretacijomis ir tai man nei maiso nei padeda:) Tiesiog esu ax.gif tame ka skaitau kai skaitau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 15 liepos 2009 - 18:00
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 19:59)
Skaiciusi

Pasiemiau kas man buvo reikalinga tuo metu, uz ka esu dekinga savo pasauliui arba Visatai:)

O jei dar sykį paskaitytumėt? 4u.gif Gal dar ką nors rastumėt šiam momentui? rolleyes.gif suprantat, nežinau, ar noriu čia viešai rašyti...gal nelabai. galėčiau pasakyti, kad Viešpats yra ne tik gerovėj, sveikatoj, džiaugsme, bet ir skausme, ligoj Jo tiek pat, kiek ir gerovėj. Tiesiog atėjus priepuoliui paieškokit Jo tame bjauriame jausme. Linkėčiau, kad patirtumėt didelę nuostabą 4u.gif
Atsakyti
Bjaurus jausmas yra toks pat jausmas kaip ir visi kiti jausmai - jis tiesiog jausmas...bet dekui uz geranoriskuma

Nezinau kas yra nuostaba, bet uztai zinau kas yra ramybe, meile, dekingumas.O apie priepuolius net negalvoju, nes tokiu seniai nebebuna.O ir panikos atakos yra toleruotinos, nes zinau priezastis, tad tai yra laikina.Tad nesupratau apie ka sis postas, jei jis skirtas man asmeniskai.
Atsakyti
Sveiki, labai patiko kaip diskutuojat, o ir pati tikiu musu minciu galia, ne karta teko isitikinti, jog kazko labai norint ir tai isivaizduojant - visa tai gauni.
Norejau jusu paklausti, kokios gali buti skydliaukes ligu priezastys? Busiu labai dekinga, kad placiau pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 07 15, 20:53)
Sveiki, labai patiko kaip diskutuojat, o ir pati tikiu musu minciu galia, ne karta teko isitikinti, jog kazko labai norint ir tai isivaizduojant - visa tai gauni.
Norejau jusu paklausti, kokios gali buti skydliaukes ligu priezastys? Busiu labai dekinga, kad placiau pakomentuos 4u.gif


Yra aprasytos priezastys senojoje temoje, jei ne pries paskutineje tai dar vienoje prietai buvusioje.Trumpai:

Humiliation."I never get to do what I want to do.When is it going to be my turn?"
Atsakyti
lingu lingu, aš dabar problemų neturiu. tačiau tu esi akla ir kurčia, ir nesiklausai ką tau be rėmų sako. labai blogai, kai numirsi, nustebsi, kodėl buvai tokia teigiama, o va dievui tas pofik.
Atsakyti