Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 14:48)
o kas dėl IQ, nu urartu, pasakyk man durnai, nu iš kur pas smiltpelę bus aukštas IQ????

Kai buvau smiltpele - ne grūdelius graužiau, kaip visos padorios smiltpelės, o knygas didis.gif
Papildyta:
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 14:55)
Jei tema vadinasi - "DVASINES NEGALIOS PRIEZASTYS", o imama rasyti apie jonukus ir vanesas, kaip ilgai tu tai toleruoji?


Lygiai tiek, kiek galima rimtu veidu toleruoti patarimus tris mėnesius kartoti ir pasaulis esą tau pristatys tai, ko prašai... cool.gif

Žinai, galima sutikti su tuo, kad egzistuoja Aukštesnis protas, paraleliniai pasauliai, burtai, magija, ezoterika ir dar daug kas, bet tai nereiškia, kad turime rimtu veidu žiūrėti į kiekvieną nusipezėtoją...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 15 liepos 2009 - 14:01
tikriausiai pamiršai, kad mano forume renkasi psichikos ligomis sergantys žmonės, ten ir drausmė bei sąlygos turi būti kitokios, bet asmeniškai aš esu tolerantiška ir draudžiu tik tai, ką draudžia teisės aktai.
mano moderatoriai veikia savo nuožiūra, aš jų netikrinu, tačiau jei koks nors narys pasiskųstų, dėl moderatoriaus neteisėtų veiksmų, aš bausčiau griežtai ir negailestingai. pas yra tvarka ir pirmiausia pagarba forumo lankytojui, taip sakant jie klientai, jie ir muziką užsako.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 14:55)

Na, galbūt aš nesu pakankamai subtili ir jautri, tačiau kažkaip man dar niekada Urartu nepasižymėjo, kaip grubaus jumoro vartotoja, priešingai- skaitau, kad tai itin subtilus ir subalansuotas jumoras.
LinguLingu, o į Tavo klausimą ir aš atsakysiu labai atvirai: situacija situacijai nelygi. Šiuo konkrečiu atveju aš įžvalgiau tik nepiktybišką krimstelėjimą, dėl kurio paprasčiausiai nusijuokčiau ir tiek žinių 4u.gif
Žinoma, žiūrint iš savo varpinės viskas kitokiom spalvom nupaišyta, todėl aš ir teparašiau tik pastebėjimą dėl diskusijos aplamai, o ne "ei, jūs, viena kiek aštrėliau juokauja, kita dėl to supyksta" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue Rose: 15 liepos 2009 - 14:10
Lingu, po čia smagiai anksčiau nuskambėjusio ginčo su mergičkom gavau gerą patarimą, kuriuo noriu pasidalinti su jumis:
Не тебе судить о странствиях души другого. Твое дело решать, кто ТЫ есть, а не то, кем был или не смог быть другой.
Su geriausiais linkėjimais 4u.gif
Atsakyti
be rėmų, labai patobulėjai, nuostabus patarimas, lingulingu, atidžiai apie tai pamąstyk.
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 16:24)
be rėmų, labai patobulėjai, nuostabus patarimas, lingulingu, atidžiai apie tai pamąstyk.

Tik tavo dėka, rozmarinai, tik tavo dėka. 4u.gif biggrin.gif
geros tau kloties apskritai- čia aš rimtai.
Atsakyti
nu aš gi sakiau, kad esu išrinktoji mirksiukas.gif šiandien kaip tik apie tai informavau visus astrologijos temoje.
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 15:24)
be rėmų, labai patobulėjai, nuostabus patarimas, lingulingu, atidžiai apie tai pamąstyk.


Seniai isaugau patarimus ,nei dalinu, nei naudojuos, nes zinau, kas esu ir kur einu...Dvasios atspindziai buvo ir bus skaudi tema kiekvienam bepasisakanciajam,kitap nerasinetu tie, kurie netiki tuo, kas rasoma religijos skyriuje.
Dekui, Jurgita uz patarimus, bet jie pigus ir verti demesio tiek, kiek demesio jam skirsi pati.
Kvieciu gryzti prie temos...

Atsakyti
lingu lingu, nemanai, kad labai neetiška kreiptis į mane vardu čia?
aš juk į tave nesikreipiu Irena, o sakau lingu lingu.

be to tu pati sau prieštarauji, nes ką tik davei man patarimą dėl afirmacijų, nors aš tavęs ir neprašiau jo, be to viešai mane pasmerkei. aišku, man tas kaip vanduo nuo žąsies, čia tik atkreipiu tavo dėmesį.

p.s. mano galva mes dabar kaip tik į temą kalbam, būtent apie sielos negalias.
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 15:37)
lingu lingu, nemanai, kad labai neetiška kreiptis į mane vardu čia?
aš juk į tave nesikreipiu Irena, o sakau lingu lingu.

be to tu pati sau prieštarauji, nes ką tik davei man patarimą dėl afirmacijų, nors aš tavęs ir neprašiau jo, be to viešai mane pasmerkei. aišku, man tas kaip vanduo nuo žąsies, čia tik atkreipiu tavo dėmesį.

p.s. mano galva mes dabar kaip tik į temą kalbam, būtent apie sielos negalias.


Tiek pat neetiska, kiek ir asmeniskumai bet kurioje temoje
As tau nepatariau, o pasiuliau, ir tu pasirinkai.Tai vienas is budu keisti savaji gyvenima.O kas is musu neturim sielos ne/galios, meskit i mane akmeni, todel kantriai ir atkakliai siekiu vieno - RASYKIM TIK IR ISIMTINAI I TEMA.PAvadinima galite rasti temos pradzioje.DEKINGA IRENA
Atsakyti
aš turėjau omeny tai, kad žmogaus tapatybės išviešinimas be jo sutikimo kvepia kaip minimum administracine atsakomybe.
laimė, kad aš neturiu ko slėpt.

o antra, tai iš tokio dvasingo ir tyro žmogaus kaip tu buvo labai žema sulaukti tokio poelgio, nebijai, kad po tokio žemo kerštavimo lygmens, tavo avelės gali suabejoti tavo kaip dvasinės lyderės autoritetu?

ir tai kad tau nepatinka, ką aš rašau, dar nereiškia, kad aš rašau ne į temą. tema apie dvasines negalias, būtent apie jas mes čia ir diskutuojam.
Atsakyti
Alkoholizmas yra liga, kurio priezastimi yra sukauptas vidinis skausmas, neissakyti jausmai, pergyvenimai, kaltes jausmas, nepastovumas ir nematymas gyvenimo prasmes. TAi yra saves neigimas, ko pasekoje zmogus vartoja alkoholi.

Depresija - pyktis, kurio jauciames neturi teises isgyventi.BEviltiskumo jausmas, suspaustos emocijos, neviltis

PAnikos priepuolius sukelia nepasitikejimas gyvenimo tekme ir paciu gyvenimo procesu, nesaugumo jausmas

Suvokus mastymo nesklandumus, pakeitus mastyma, sios negalios pasalinamos ir tam naudojamos afirmacijos.Esme ne priezastyje, esme ne afirmacijoje, bet tikejime.Tikejimas palaikomas tikslingai suformuluotu afirmaciju, keicia mastyma, kas keicia zmogus fizine bukle
Atsakyti