Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

mat kaip, aš tai žinau, kad skaistybės niekad per daug nesaugojau, bet kažin ar tai galima būtų grieku pavadint.

šiaip tai manau, kad patobulėjau, gi atgimiau šventa kankine bigsmile.gif
Atsakyti
jei butu viskas ciki, tusintumeisi dabar rojuje. wink.gif
Atsakyti
tai čia paskutinė pakopa.
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 14, 14:28)
judita, būk gera, nefantazuok. kai buvau paauglė nei karto nesu pagalvojusi, kad štai ateis vasarą, o mane prievartaus ir kankins psichikos ligonis. gal galėtum pagrįsti kokiu būdu tada tas nutiko? galvojau pozityviai, tikėjausi gyvenime daug pasiekti, vapšė tai buvau vaikas dar ir tiek, net nežinojau, kad yra toks dalykas kaip seksas, tai tikrai negalėjau to pati prisikviest.


Matyt galejai, nes prisikvietei.O liudniausia, kad iki siol nenori prisiimti atsakomybes .Rizikuoju uzsitraukti tavaja rustybe, atsikalbinejimus ir rasinejimus ne i tema, bet as nesu sventoji, todel leidau sau tau papriestarauti.
Samoningai ar ne, mes kuriam visa, kas vyksta mumyse, su mumis ir aplink mus. KARTOK KASDIEN TRIS MENESIUS IS EILES

"MANO PASAULIS YRA SAUGUS.MANO PASAULIS MAN PALANKUS.MANO PASAULIS MANE MYLI.ESU SAUGI.ESU RAMI.ESU SVEIKA"
Va kai tai atliksi saziningai - pasveiksi ne tik kunu, bet ir dvasia, o sventuju cia daug, kankiniu dar daugiau, tik va TIKINCIU truksta
NAMASTE
Atsakyti
lingu lingu, jokios rūstybės, kada nors suprasi kaip klysti, ir kad esi įstrigusi vienam taške ir viską vertini vienpusiškai.
Atsakyti
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 14:19)
lingu lingu, jokios rūstybės, kada nors suprasi kaip klysti, ir kad esi įstrigusi vienam taške ir viską vertini vienpusiškai.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 14:11)
KARTOK KASDIEN TRIS MENESIUS IS EILES

"MANO PASAULIS YRA SAUGUS.MANO PASAULIS MAN PALANKUS.MANO PASAULIS MANE MYLI.ESU SAUGI.ESU RAMI.ESU SVEIKA"


Čia bet kas išdurnėtų doh.gif

Turiu idėją... bigsmile.gif
Jei aš tris mėnesius iš eilės kasdien kartočiau "Jonukas mane myli"... Ar Jonukas iš tikrųjų imtų mane mylėt? flirt.gif

Galėčiau net keturis mėnesius kartot... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 15 liepos 2009 - 13:30
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 14:19)
lingu lingu, jokios rūstybės, kada nors suprasi kaip klysti, ir kad esi įstrigusi vienam taške ir viską vertini vienpusiškai.


Ko gero, bet gerbiu save nors tiek, kad sakysim forumuose nerasineju ne i tema, viesai nesikeikiu, gerbiu kitu teise galvoti kitaip nei as, nevartoju necenzurisku zodziu ir nesitycioju is kitaip mananciu.Tuo musu gyvenimai ir skiriasi...
Ko gero ir sveikatos skirtumai is ten pat, nes mastymas skirtingas...

Toliau kalbant i tema - kiekvienas renkames kaip gyventi, todel turim skirtingus rezultatus.
Zmones raso ne is durnumo, o is patyrimo ir tai ka isgyvene. Nuosirdumo trukumas ne/padeda, bet zlugdo, baime - slopina.Nepradesiu cia aiskinti kaip baime veikia antinkscius, o is ten iki hormonu sutrikimo ranka paduoti, kas velgi...ne mano kompetencija.Bet galiu tik pasikartoti - jei tris menesius padarysi tai ka parasiau auksciau, pamatysi, kad tavo pasaulis tau pristato butent tai, ko prasai.Bet jau dabar zinau, kad tu to nepadarysi, nes esi pasirinkusi kancia ir as nesiruosiu tau priestarauti

Papildyta:
QUOTE(Urartu @ 2009 07 15, 14:26)
Čia bet kas išdurnėtų  doh.gif

Turiu idėją... bigsmile.gif
Jei aš tris mėnesius iš eilės kasdien kartočiau "Jonukas mane myli"... Ar Jonukas iš tikrųjų imtų mane mylėt?  flirt.gif

Galėčiau net keturis mėnesius kartot... blush2.gif


Na su tamstos IQ ir viso gyvenimo gali neuztekti

NES - tai ka tamsta siulai jau yra priskiriama prie burtu kategorijos, o ne afirmaciju, todel is to persasi isvados, jog tikrai neturi nei maziausio supratimo kas yra afirmacijos, kaip jos veikia ir kaip vertetu jas naudoti
Gal kaip tik del tos priezasties esi arsi priesgyniautoja visam, kas rasoma sioje temoje.
Nuosirdziai kvieciu visus rasyti TIK I TEMA
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 14:35)
Bet galiu tik pasikartoti - jei tris menesius padarysi tai ka parasiau auksciau, pamatysi, kad tavo pasaulis tau pristato butent tai, ko prasai.


Viskas, įkalbėjot... doh.gif

Rozmarinai, ir nedrįsk man pavydėti po tų trijų mėnesių... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 14:41)
Na su tamstos IQ ir viso gyvenimo gali neuztekti


Kodėl... verysad.gif Skaitau, kad mano IQ, palyginus, ne toks jau ir žemas... verysad.gif

O jei kartočiau pusę metų? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 15 liepos 2009 - 13:44
Trumpas pastebėjimas :aišku, nieko tokio, ir nuo to niekas nėra blogesnis, bet jumoro stoka gana dažnai pakiša koją ir malonus pokalbis tampa nebe tokiu maloniu rolleyes.gif
Atsakyti
lingu lingu, na aš esu savimi, nieko nebijau, o su kančia seniai baigta. turėtum tą žinoti.

urartu, aš asmeniškai labiau pretenduoju į bradą pitą arba ričardą gyrą, bet nelabai tikiu, tačiau tu būtinai kartok, jei jonukas dėl tavęs paliks vanesą, tada ir aš kartosiu, nesvarbu kiek metų prireiks.
Papildyta:
o kas dėl IQ, nu urartu, pasakyk man durnai, nu iš kur pas smiltpelę bus aukštas IQ????

p.s. prašau pasisakyt, kas jaučiatės manęs negerbiamas.
Atsakyti


Yra jumoras , yra JUMORAS, yra humoras , yra sarkazmas...kitaip sakant gyvenimo ivairove.Asmeniskai man cinizmas niekada nebuvo prie sirdies, ko as negaleciau ivardinti kaip jumoro stokos.Greiciausiai tai ateina su amziumi ax.gif ..tad paliksiu tai nuosalyje.Bet ar tikrai reikia issidirbineti iki koktumo, jog suvoktum, kad zmogus laisvas rinktis...lipti per galvas ar nutyleti, net jei ir labai kvailai skaitosi tai, kas parasyta.
Papildyta:
QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 07 15, 14:48)
lingu lingu, na aš esu savimi, nieko nebijau, o su kančia seniai baigta. turėtum tą žinoti.

urartu, aš asmeniškai labiau pretenduoju į bradą pitą arba ričardą gyrą, bet nelabai tikiu, tačiau tu būtinai kartok, jei jonukas dėl tavęs paliks vanesą, tada ir aš kartosiu, nesvarbu kiek metų prireiks.
Papildyta:
o kas dėl IQ, nu urartu, pasakyk man durnai, nu iš kur pas smiltpelę bus aukštas IQ????

p.s. prašau pasisakyt, kas jaučiatės manęs negerbiamas.


Atsakyk man atvirai - ar toleruoji tokius pasisakymus savajame forume?
Jei tema vadinasi - "DVASINES NEGALIOS PRIEZASTYS", o imama rasyti apie jonukus ir vanesas, kaip ilgai tu tai toleruoji?
Atsakyti