Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(sapis @ 2009 07 28, 10:33)
Nu drsuskinikuose mano kolege buvo su seimyna , sake patiko jiems  smile.gif , o tai kas per atsiliepimai  g.gif

na,zinok nekas
traumuojas,nesaugu,visos ciuozyklos pavojingos biggrin.gif
tik pirtis visi giria,o as su maze ten neisiu,tai ir neaktualu,mum reik baseinu biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu, cia tema apie vandens parkus ir darba uzsienyje, ar apie automobilius?

Patikimiausi automobiliai UK.

1.„Honda Accord“ – 98,5 proc.
2.„Honda Jazz“ (nuo 2008 m.) – 98,2 proc.
3.„Daihtsu Sirion“ – 97,5 proc.
4.„Hyundai i30“ – 96,8 proc.
5.„Ford Fiesta“ – 96,2 proc.
6.„Honda Jazz“ (2002-2008 m.) – 95,9 proc.
7.„Honda Civic Hybrid“ – 95,7 proc.
8.„Citroën C1“ – 95,7 proc.
9.„Toyota Prius“ – 95 proc.
10.„Mazda 3“ – 94,4 proc.

O kur dingo italai? lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 07 28, 11:52)

tavo procentukai mum neidomu,pirkt nesiruosiam
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 07 28, 11:52)
Nesuprantu, cia tema apie vandens parkus ir darba uzsienyje, ar apie automobilius?



Ar ir vel tu cia , nu senai bebeuvai atejes, matyt kazkur po pernykciais lapais slepeis blink.gif , siap tavo nuomone mum ni trupucio neidomi schmoll.gif , gali eti kur nors savo trigasi kaisioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 07 28, 11:18)
Ar ir vel tu cia , nu senai bebeuvai atejes, matyt kazkur po pernykciais lapais slepeis  blink.gif , siap tavo nuomone mum ni trupucio neidomi  schmoll.gif , gali eti kur nors savo trigasi kaisioti  biggrin.gif


Gera masina ta Alfa Romeo, spyga taukuota... smile.gif
xe xe xe... smile.gif
Kaip rusai sako: "МЕТР ЕДЕШ - ДВА ТОЛКАЕШ"
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 07 28, 12:32)
Gera masina ta Alfa Romeo, spyga taukuota... smile.gif
xe xe xe... smile.gif
Kaip rusai sako: "МЕТР ЕДЕШ - ДВА ТОЛКАЕШ"

Tau paciam spyga taukuota, man ta masina gera ir taskas liezuvis.gif .
deje Mano alfutes nereikai stumti lekia su vejeliu ir ner problemu, manisksi pavaziavo su dedes audi turbinine ir isedu i mano alfute , sako ne masina Alfute o zveriukas , tai va ponaiti karalaiti nepirsk cia savo nuomones cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 07 28, 12:32)
Gera masina ta Alfa Romeo, spyga taukuota... smile.gif
xe xe xe... smile.gif
Kaip rusai sako: "МЕТР ЕДЕШ - ДВА ТОЛКАЕШ"

visai tu cia ne i tema,matos kad neturejes Alfutes,tad tau tik patylet sioj temoj liezuvis.gif liezuvis.gif liezuvis.gif

QUOTE(sapis @ 2009 07 28, 12:41)
Tau paciam spyga taukuota, man ta masina gera ir taskas  liezuvis.gif .
deje Mano alfutes nereikai stumti lekia su vejeliu ir ner problemu, manisksi pavaziavo su dedes audi turbinine ir isedu i mano alfute , sako ne masina Alfute o zveriukas , tai va ponaiti karalaiti nepirsk cia savo nuomones  cool.gif

I mano MB iseda,tai neatsilaiko prie sankrizos NERIAUMOJES tongue.gif sako:garsas sirdy glosto rolleyes.gif o ir vaziuoja kaip zveriukas biggrin.gif
Atsakyti
Pilnai tau Triuse pritariu , garsas glosto sirdy wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 07 28, 11:54)
Pilnai tau  Triuse pritariu , garsas glosto sirdy  wub.gif


Garsas glosto sirdi, o pinigine drasko remonto kaina... smile.gif
Ale kokios jus cia visos garsu zinoves, turbut nezinote pro kuri gala tepalas pilamas automobilyje... Juokas man is jusu ima... lotuliukas.gif
Artistes smile.gif
Atsakyti
na,nera kisene skyleta,tad ir remontas nedrasko nei kelniu ,nei kiseniu
kiek susidurus su remontu,nera brangiau nei kitos
tiesiog neteisigai paskleisti gandai apie Alfos remonto kainas
tad turiu pavyzdy,kad kios masinos brangiau kainuoja remontas nei mano,nors taise ta pat liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 07 28, 11:41)
Tau paciam spyga taukuota, man ta masina gera ir taskas  liezuvis.gif .
deje Mano alfutes nereikai stumti lekia su vejeliu ir ner problemu, manisksi pavaziavo su dedes audi turbinine ir isedu i mano alfute , sako ne masina Alfute o zveriukas , tai va ponaiti karalaiti nepirsk cia savo nuomones  cool.gif


Ka tu sakai?
Va radau viena italiska aparata:
AR Brera: 260 AG/191 kW, 3195 cm³
Naujos kaina: 145 900 Lt
Dvieju metu senumo automobilio kaina: 62 800 Lt, rida: 50 000 km, stovis idealus

Tai kodel toks geras automobilis taip pinga? Per nepilnus du metus nuverteja tik 83 000 Lt Arba tik 57 proc.

Ech jus, gal jau laikas nusiimti rozinius akinukus? smile.gif

Tiesa, nezinote kodel Anglijoje buvo parduota vos 800 Alfa Romeo automobiliu siais metais, jei jie tokie geri, kodel niekas neperka? O vat Honda Accord, parduota virs 50 000 vnt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(triušė @ 2009 07 28, 12:38)
na,nera kisene skyleta,tad ir remontas nedrasko nei kelniu ,nei kiseniu
kiek susidurus su remontu,nera brangiau nei kitos
tiesiog neteisigai paskleisti gandai apie Alfos remonto kainas
tad turiu pavyzdy,kad kios masinos brangiau kainuoja remontas nei mano,nors taise ta pat liezuvis.gif


Klausyk mano draugas turi AR 156 2004 m. 2 ltr. benzinas.
Pries tai jis turejo 2002 m. A6 2,4 ltr. benzinas.

Audi dirzeli pakeisti kainavo 180 Lt, kartu su dirzeliu.
O AR dabar praso 500 Lt, vien dirzelis kainuoja 150 Lt.
Kadangi tu esi tokia egzperte ir nusimanai apie kainas, gal duok telefoniuka meistro kuris ta dirzeli galetu pakeisti uz tiek pat kiek ir Audi, t.y. uz 180 Lt, iskaitant ir pati dirzeli. O draugas mano tau dar ir buteliuka pastatys... smile.gif
Laukiu meistro numeriuko. Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 07 28, 13:31)
Garsas glosto sirdi, o pinigine drasko remonto kaina... smile.gif
Ale kokios jus cia visos garsu zinoves, turbut nezinote pro kuri gala tepalas pilamas automobilyje... Juokas man is jusu ima...  lotuliukas.gif
Artistes smile.gif

Niekas nieko nedrasko , va mano pusbrolis turi audi ir kai keite kazkokias ten gumas sumokejo 250 lt o tos pacios gumaos Algfai atsiejo po 50lt , tai va bukagalvi tu .
O kas del tepalo nezinojimo ta tu labai labai klysti, zinua ir net moku kaip reik tepala pakeisti liezuvis.gif liezuvis.gif ir ne viena gedima esu nustacius masinai, tai va greit atsimk savo zodzius bjaurybe
Atsakyti