Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 06 14, 22:57)
jis aerografu paiso masinas ax.gif tai ir manoji jau planuose lotuliukas.gif

Nu jo gman tai grazu kai truputi , kai daug tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 06 14, 23:08)
Nu jo gman tai grazu kai truputi , kai daug tai  schmoll.gif

ne,nedaug(nufotkint negaliu)daug uz pinigus daro lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 14, 23:22)
ne,nedaug(nufotkint negaliu)daug uz pinigus daro lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Butu fainai pamatyt ax.gif
Atsakyti
lABAS RYTAS , AR BERA TEMUKEJE GYVU 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif kazkaip netycia ilindau i sita tema,ir pasirodo kad ne tik man Alfa prie sirdies(as ja vadinu savo alfonsuku biggrin.gif ),kai vyras man ja nupirko,o tai buvo pries 5 metus,tai tas modeliukas visiems buvo kazkokia egzotika,net meistrai sake kas cia per...dabar tai ju daug,per 5 metus galiu pasakyt gedimu buvo normaliai kaip ir visom masinom,tuo labiau kad dabar ji darbine masina(galima sakyt nama pastate)kokiais baisiais keliais jai tenka vazinet,tai pernai kai variau technikine galvojau kad nepraeis,ir ka jus galvojat viskas ok,kas liecia detales,jos brangios,bet yra ir naudotu,taip kad kas sako kad alfos blogos visiems sakau nesamone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marakuja07 @ 2009 06 20, 10:30)
Sveikos merginos 4u.gif kazkaip netycia ilindau i sita tema,ir pasirodo kad ne tik man Alfa prie sirdies(as ja vadinu savo alfonsuku biggrin.gif ),kai vyras man ja nupirko,o tai buvo pries 5 metus,tai tas modeliukas visiems buvo kazkokia egzotika,net meistrai sake kas cia per...dabar tai ju daug,per 5 metus galiu pasakyt gedimu buvo normaliai kaip ir visom masinom,tuo labiau kad dabar ji darbine masina(galima sakyt nama pastate)kokiais baisiais keliais jai tenka vazinet,tai pernai kai variau technikine galvojau kad nepraeis,ir ka jus galvojat viskas ok,kas liecia detales,jos brangios,bet yra ir naudotu,taip kad kas sako kad alfos blogos visiems sakau nesamone  lotuliukas.gif

sutinku su tavim visu simtu procentu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif
QUOTE(marakuja07 @ 2009 06 20, 10:30)
taip kad kas sako kad alfos blogos visiems sakau nesamone  lotuliukas.gif


thumbup.gif as irgi sakau visiem-NESAMONE biggrin.gif
QUOTE(sapis @ 2009 06 20, 11:56)

Sveikute 4u.gif vis tie reikaliukai,net i "musu asmenine"tema neateinu lotuliukas.gif
tai baldus pirkau,laukiau,vaiki i mokykla uzrasiau,pazimas renku is visur,per daktarus lakstom doh.gif ...........vien.zodziu doh.gif
Kas gero,kas naujo pas jus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 20, 12:40)
Sveikutes biggrin.gif
thumbup.gif as irgi sakau visiem-NESAMONE biggrin.gif

Sveikute 4u.gif vis tie reikaliukai,net i "musu asmenine"tema neateinu lotuliukas.gif
tai baldus pirkau,laukiau,vaiki i mokykla uzrasiau,pazimas renku is visur,per daktarus lakstom doh.gif ...........vien.zodziu doh.gif
Kas gero,kas naujo pas jus? rolleyes.gif

Nu nieko , as va atostogauja , si savaitagali pas musu mieste svente ,PLunge gi kulturos sostine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 06 20, 17:00)
Nu nieko , as va atostogauja , si savaitagali pas musu mieste svente ,PLunge gi kulturos sostine  biggrin.gif

Kokia bigsmile.gif ?
mes buvom siandien zoosode rolleyes.gif bilietai doh.gif po 11ltnieko gero,nieks nepasikeite per 6 metus biggrin.gif
isejus dar reikejo val.,masinoj sedet,nes uzstate is visu pusiu ir niekaip isvaziuot negalejom doh.gif
pasikulturinom siandien biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakrelis 4u.gif manau kad reiktu musu temuke truputuka pajudirnti, kas naujo pas jusu, kaip orai , pas mus dar silta ir nelyja, ar sventet jonines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 06 24, 23:48)
Labas vakrelis  4u.gif  manau kad reiktu musu temuke truputuka pajudirnti, kas naujo pas jusu, kaip orai , pas mus dar silta ir nelyja, ar sventet jonines  smile.gif

Laba,Joniniu Kaune nebuvo-nieko nevyko doh.gif
mano MB tvarko savi masiniuka,tai okupavo maniske verysad.gif ,tipo man su vaikais nereik wink.gif
savaitgaly vazevom i kaima,pas pazystamus,o ten salia miskai,sakau sustok salia, einam uogu paziuret biggrin.gif ,o jis isuko i misko takiuka doh.gif su mano masiniuku doh.gif .........
sako sakes..............ne miskui masina skirta............ unsure.gif (lyg as nezinociau unsure.gif )isvaziuojant,atbulom jauciu,kad kazka tempiam doh.gif islipo ir sako
laugh.gif BUFERIO NEREIK? mad.gif bash.gif
nuoplese su viskuom unsure.gif tad sedejo ir taise,bet nebuvo ant ko burbet,nes pats sudirbo tongue.gif dabar ramus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 30, 17:18)
Laba,Joniniu Kaune nebuvo-nieko nevyko doh.gif
mano MB tvarko savi masiniuka,tai okupavo maniske verysad.gif ,tipo man su vaikais nereik wink.gif
savaitgaly vazevom i kaima,pas pazystamus,o ten salia miskai,sakau sustok salia, einam uogu paziuret biggrin.gif ,o jis isuko i misko takiuka doh.gif su mano masiniuku doh.gif .........
sako sakes..............ne miskui masina skirta............ unsure.gif (lyg as nezinociau unsure.gif )isvaziuojant,atbulom jauciu,kad kazka tempiam doh.gif islipo ir sako
laugh.gif BUFERIO NEREIK? mad.gif  bash.gif
nuoplese su viskuom unsure.gif tad sedejo ir taise,bet nebuvo ant ko burbet,nes pats sudirbo tongue.gif dabar ramus cool.gif

labutis 4u.gif
Nu jo zemos jos ,bet mes tai kazkaip misko takiukas pravazuojam, nu ligu nieko, nevazuojam i bekeles tai kenteti galim, siap vienakrt tevu kiem buvau pakabinusi ja ant bpordiuro trys vyrai vos nukele lotuliukas.gif
Atsakyti