Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 23:40)
nu jo,paskaicius cia apie musu masinytes,visos pabegs is sios temos :


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labas rytelis 4u.gif

Atseit kitos mašinos negenda, visos jos genda ir viso turi problemu, ( nes net naujos iš salonu būna su defektais tokais, kad jei nori nušišauk)tik kad Lietuvoje ko tai nustovėjes steriotipas , kad pati geriausia mašina AUDI ir Woslvagenas , o mobilus teleonas tai tik NOKIA , nu bent jau pas mus provincijoje ax.gif

Tai va
Nu ka ar yra pas jus Kaune sniego bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
mano MB bendradarbio seima(jauni dar)taupe,skolinosi ir pirko is salono MAZDA po pusmecio taip pradejo kapyzintis,viskas derintis,kad nerzinojo kur kist(kaskokiom saligom,kad atgal nrgrazinsi)tai taip ir turi beda uz 30000lt doh.gif as geriau per ta laika 3 buciau pirkus,nei viena blush2.gif
Sniego pas mus yra tongue.gif pasjus ner?
pasirodom,dabar per langa nufotkinau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 05, 10:36)
Labas rytas 4u.gif
mano MB bendradarbio seima(jauni dar)taupe,skolinosi ir pirko is salono MAZDA po pusmecio taip pradejo kapyzintis,viskas derintis,kad nerzinojo kur kist(kaskokiom saligom,kad atgal nrgrazinsi)tai taip ir turi beda uz 30000lt doh.gif as geriau per ta laika 3 buciau pirkus,nei viena  blush2.gif
Sniego pas mus yra tongue.gif pasjus ner?
pasirodom,dabar per langa nufotkinau biggrin.gif
user posted image

Nu lygiai taip ir manoji buvo apsingusi, gal net daugiau g.gif , kai vaikčiojom su šune buvau nuvaliusi bet kol reikejo i darba važuoti vėl buvo apsnigus tiesa netiek daug kaip ryte 4u.gif
O šunei buvo atrakciaj pirmas sneiagas, iš pradžių nedrasu o paskui kaip užsukta tongue.gif
Atsakyti
pasmus tik nakty snigo,dabar jau nebe,atitirpsta viskas biggrin.gif
Papildyta:
tu su sune lakstai bigsmile.gif
saltas tavo avataras
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 05, 11:06)
pasmus tik nakty snigo,dabar jau nebe,atitirpsta viskas biggrin.gif
Papildyta:
tu su sune lakstai bigsmile.gif
saltas tavo avataras

aga patinka man su ja , stenguos kuo daugiau ir kuo toliua nueti pestute, o sala yra stadiona tai pabėgiojam ax.gif
Nu gal ir šaltas bet man dab toks tinka...
O aš i taviški žiūriu ir vis isivaizduoju kad tas šuniukas tavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 05, 13:32)
aga patinka man su ja , stenguos kuo daugiau ir kuo toliua nueti pestute, o sala yra stadiona tai pabėgiojam  ax.gif
Nu gal ir šaltas bet man dab toks tinka...
O aš i taviški žiūriu ir vis isivaizduoju kad tas šuniukas tavo  biggrin.gif

prikalbesi lotuliukas.gif ,man irgi beziurint pradeda patikt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 05, 13:46)
prikalbesi lotuliukas.gif ,man irgi beziurint pradeda patikt lotuliukas.gif

nu zinok nesigailesi
tik va vakr isigandau juk erke buvo isiurbusi , o pas mus toj vietoj kur galejom pasiaguti erke , jos baiosuokles nesioja ligas, tai daba laukiu ar nepasirodys simptomai ligos , o tik po savaites vete sake kad gales kraujyje pamatyti doh.gif
Atsakyti
unsure.gif bet gal nieko,juk ne visos parazytkos zaraznos
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 05, 14:18)
unsure.gif bet gal nieko,juk ne visos parazytkos zaraznos

Nu bandau galvoti, nbet vat kad toks dalykas , kad druages sunis butent nuo erkes ikandimo numire, oir ji ten vedziodavo kur mes pasigavom , todel mao akys ir dideles is baimes unsure.gif
Atsakyti

tada ne-kas unsure.gif ,
bet linkiu ir tikekimes geriausio,
tai ko tu su ja vaikstai kur blogybes sliauzioja biggrin.gif ,bet kur ju daba ner biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 05, 15:17)
tada ne-kas unsure.gif ,
bet linkiu ir tikekimes geriausio,
tai ko tu su ja vaikstai kur blogybes sliauzioja biggrin.gif ,bet kur ju daba ner biggrin.gif

Nu ten tokai super viecike yra zmoniu mazai , yra kor sunei palakstyti ir va ssau , bet svabiausia du men ten vaiciojom ir neiko ir dar pagalvojau tokia salna buvo muset nebera slystyniu al sau akurat ir ikibo doh.gif
Klausyk kokie tavo masinoku numerai , bene raides panasios kaip mano maniskes tai BFE

Atsakyti
biggrin.gif BFT biggrin.gif
sninga unsure.gif vel bus pliurze verysad.gif
Atsakyti