Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 18:12)
;)na,manasis irgi megzta meluot...prikuria,bet bekurdamas issiduoda,tai del to irgi labai pykstames
mes pries 3 metus  pamoka turejom:ax:
aisku,kad su mano pazystamom pardavejom ir jam taip girdint
labai megdavo is mokyklos uzeit i parduotuve ir smirinet,nepirkt ,bet ciupinet ir t.t.
(aplamai materialistas nezmoniskas)
ji parduotuvej su vaikais pagavo paemus kramtoma,(cia salia namu)iskviete mane is darbo ir tipo aiskinkis,o as jiem ir sakau,kvieskit policija,tegu jie ji aukleja,tegu paziuri kaip gerai but internate,jai is kiseniu saldumynai krenta,o jis dar ima,vadinas reik pakirpt nagus,tagu pabuna para uzdarytas tarp vagiu ir tegu buna geda,sakau sukit ,skambinkit as jo namo be policijos leidimo nesivesiu.............
vaikyti,nuo tos dienos PAMOKA VISAM GYVENIMUIpo sia diena i parde eina tik su reikalu,i rankas neima jai nezada pirkt,o ir supratimas atsirado,kad tai NE JO

Nu va butent ir as beveik noreciau kad taip utiktu , kazko palaptingai prasmunka, o as irgi butent taip sakiau akd neisiu ir nevesisu namo ax.gif
Atsakyti
bet pasimoke,gera pamoka 4u.gif
ir as kaskaip dziaugiuosi,kad tai buvo smulkmena,bet ji sukrete tas ivikis smile.gif
As su savo masinyte susipykau verysad.gif
kasko susikniso signalizacija verysad.gif
isijungia,bet masina lieka pravira,uzsirakina ir vel atsoka verysad.gif unsure.gif
Tai dabar budziu kaip suo salia lango unsure.gif cool.gif
PASKOLINK SUNY lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 04 lapkričio 2009 - 20:36


QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 20:35)

PASKOLINK SUNY lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mano sune menkas sargas hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 20:35)
bet pasimoke,gera pamoka 4u.gif


na pravedziau auklejimo pamoka , nezinau ar sumacys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 04, 22:00)
mano sune menkas sargas hihihi.gif

Tai sakai,kad nubombintu kartu hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 21:48)
Tai sakai,kad nubombintu kartu hihihi.gif hihihi.gif

jau tikrai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
seip tai su ja nenuvaziuosi,perdaug dar ten reik veiksmu atlikt,kol uzsikurtum,bet bijau,kad vidaus nesudirbtu kas pernakt,ryt vesiu kur nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 21:57)
seip tai su ja nenuvaziuosi,perdaug dar ten reik veiksmu atlikt,kol uzsikurtum,bet bijau,kad vidaus nesudirbtu kas pernakt,ryt vesiu kur nors biggrin.gif

nu gal nepuls biggrin.gif
Atsakyti
man po to stiklo istatimo,nesamones darosi su masinyte unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 22:50)
man po to stiklo istatimo,nesamones darosi su masinyte unsure.gif

Nu kažka ten jie matyt blogai padare, gal davikliisu ne visus sujunge , gal koks slapukas kur yra g.gif
Atsakyti
tai vat,kad po ju darbo ,signalizacija susidirbo,durys irgi durniuoja,lubos krente doh.gif


ale parasiau ir biggrin.gif juokas ima,atrodo,kad apie lupena kalbu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 23:01)
tai vat,kad po ju darbo ,signalizacija susidirbo,durys irgi durniuoja,lubos krente doh.gif
ale parasiau ir biggrin.gif juokas ima,atrodo,kad apie lupena kalbu lotuliukas.gif

pas mae dar geriau ir signalkes ner o centrinis uzrakina bet netrakina , lubos tokios pat, visi sonai apdraskyti, fara viena isdauztair dar priedo murzina beveik iki stogo doh.gif
nu vsio einu miegoti iki 4u.gif
Atsakyti
nu jo,paskaicius cia apie musu masinytes,visos pabegs is sios temos biggrin.gif biggrin.gif
nors ner kam begt lotuliukas.gif lotuliukas.gif abi tokios lotuliukas.gif
Na labanakt,einu ruostis i lova rolleyes.gif
Atsakyti