Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 11:39)
Sveikutes!!!!!!!!!
kaip gyvuojat ax.gif?
jau LT kiauliu gripas puola biggrin.gif  baisu ir i lauka eit biggrin.gif

Labutis 4u.gif
Nu va , ka daryt reiks , bet galvoju kad viskas baigsi gerai biggrin.gif
Atsakyti
matai,seniau rudeny,ziema kaip sirgdavo- buvo TIK gripas,o dabar visokiu nesamoniu,tai kas bus po 5 metu doh.gif
seip ziuriu,kad oras neblogas vaziuosi i kapus,pasmirinesiu,vakar buvau Kauno pily biggrin.gif
taip fain po lapus palakstem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 12:05)
matai,seniau rudeny,ziema kaip sirgdavo- buvo TIK gripas,o dabar visokiu nesamoniu,tai kas bus po 5 metu doh.gif
seip ziuriu,kad oras neblogas vaziuosi i kapus,pasmirinesiu,vakar buvau Kauno pily biggrin.gif
taip fain po lapus palakstem biggrin.gif

Nu tai saunu gal foto turit ax.gif
vis planuojam planuojam i kauna atvykti i zoo soda su šeimyna , bet vis kas nors sutrukdo ....
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 04, 13:07)
Nu tai saunu gal foto turit  ax.gif
vis planuojam planuojam i kauna atvykti i zoo soda su šeimyna , bet  vis kas nors sutrukdo ....

ne,nesifotkinom,fotikas liko namuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 12:32)
ne,nesifotkinom,fotikas liko namuose biggrin.gif

Na va biggrin.gif , ka peitum darysi bigsmile.gif
Atsakyti
laukiu dukros is mokyklos ir vaziuosiu i kapus ax.gif
vakar viriau balandelius,tad siandien labai nieko ir nedarau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 12:42)
laukiu dukros is mokyklos ir vaziuosiu  i kapus ax.gif 
vakar viriau balandelius,tad siandien labai nieko ir nedarau blush2.gif

tau gerai aš vakr troškinau kopūstus ir kastinio naminio valgėm , o šendiena tai suku galva ka čia pataisyti .
O dar sau ryte prisižadejau , kad reik sy durkom pasikalbėti, nes kažko vis dažniau kyla problemos , kaip tau sekasi su tavo didžkiais g.gif
Atsakyti
su dukrom thumbup.gif tik sunus truputi durniuoja,bet seip susitvarkau,nors sunkus vaikis(vezys-pagal horoskopa)ir dar hiperaktyvus,bet jau zinau ji ir pripratau,kad kitaip nebus,tad tenka ir pasipykt ir parekaut,bet atimu PSP arba uzdraudziu prie kompo sedet ir situacija gereja
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 12:55)
su dukrom thumbup.gif  tik sunus truputi durniuoja,bet seip susitvarkau,nors sunkus vaikis(vezys-pagal horoskopa)ir dar hiperaktyvus,bet jau zinau ji ir pripratau,kad kitaip nebus,tad tenka ir pasipykt ir parekaut,bet atimu PSP arba uzdraudziu prie kompo sedet ir situacija gereja

Nu mano didzioji pana labai meluoja, pastovia visokiu neikuciu prisiperka o dar netik prisiperka.... doh.gif , tai nežinau kada ja betiketi ir su diržu pauklėju , ir pačiai kažkaip negerai paskui buna .
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 04, 14:12)
Nu mano didzioji pana labai meluoja, pastovia visokiu neikuciu prisiperka o dar netik prisiperka.... doh.gif , tai nežinau kada ja betiketi ir su diržu pauklėju , ir pačiai kažkaip negerai paskui buna .

;)na,manasis irgi megzta meluot...prikuria,bet bekurdamas issiduoda,tai del to irgi labai pykstames
mes pries 3 metus pamoka turejom:ax:
aisku,kad su mano pazystamom pardavejom ir jam taip girdint
labai megdavo is mokyklos uzeit i parduotuve ir smirinet,nepirkt ,bet ciupinet ir t.t.
(aplamai materialistas nezmoniskas)
ji parduotuvej su vaikais pagavo paemus kramtoma,(cia salia namu)iskviete mane is darbo ir tipo aiskinkis,o as jiem ir sakau,kvieskit policija,tegu jie ji aukleja,tegu paziuri kaip gerai but internate,jai is kiseniu saldumynai krenta,o jis dar ima,vadinas reik pakirpt nagus,tagu pabuna para uzdarytas tarp vagiu ir tegu buna geda,sakau sukit ,skambinkit as jo namo be policijos leidimo nesivesiu.............
vaikyti,nuo tos dienos PAMOKA VISAM GYVENIMUIpo sia diena i parde eina tik su reikalu,i rankas neima jai nezada pirkt,o ir supratimas atsirado,kad tai NE JO

Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 04, 19:12)
;)na,manasis irgi megzta meluot...prikuria,bet bekurdamas issiduoda,tai del to irgi labai pykstames
mes pries 3 metus  pamoka turejom:ax:
aisku,kad su mano pazystamom pardavejom ir jam taip girdint
labai megdavo is mokyklos uzeit i parduotuve ir smirinet,nepirkt ,bet ciupinet ir t.t.
(aplamai materialistas nezmoniskas)
ji parduotuvej su vaikais pagavo paemus kramtoma,(cia salia namu)iskviete mane is darbo ir tipo aiskinkis,o as jiem ir sakau,kvieskit policija,tegu jie ji aukleja,tegu paziuri kaip gerai but internate,jai is kiseniu saldumynai krenta,o jis dar ima,vadinas reik pakirpt nagus,tagu pabuna para uzdarytas tarp vagiu ir tegu buna geda,sakau sukit ,skambinkit as jo namo be policijos leidimo nesivesiu.............
vaikyti,nuo tos dienos PAMOKA VISAM GYVENIMUIpo sia diena i parde eina tik su reikalu,i rankas neima jai nezada pirkt,o ir supratimas atsirado,kad tai NE JO

Sveiki,
pas jus az perpildyta blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(dzinamaze @ 2009 11 04, 19:13)
Sveiki,
pas jus az perpildyta blush2.gif

biggrin.gif suseke biggrin.gif
prasitryniau lotuliukas.gif
Atsakyti