Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

ir as taip manau,kad dar teks pinigo palikt ir cia verysad.gif o man TA 13diena(ot diena,tikiuos ne penktadienis biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 23, 12:17)
ir as taip manau,kad dar teks pinigo palikt ir cia verysad.gif o man TA 13diena(ot diena,tikiuos ne penktadienis biggrin.gif )

Turiu nuliūdinti PENKTADIENIS biggrin.gif
Atsakyti
nu blin........varysiu ketvirtadieny biggrin.gif tongue.gif
MB nuejo paziuret kas ten jai daros tongue.gif bet jauciu,kad teks vest pas meistriukus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 23 spalio 2009 - 11:24
QUOTE(triušė @ 2009 10 23, 12:24)
nu blin........varysiu ketvirtadieny biggrin.gif  tongue.gif
MB nuejo paziuret kas ten jai daros tongue.gif bet jauciu,kad teks vest pas meistriukus

Nu jo visokiu "malonumų" biggrin.gif
Atsakyti
nu ir nieko jis nerado,sako,kad susikniso elektronika ,reiks varyt pas elektronscika doh.gif unsure.gif vel verks mano kisene verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 23, 15:32)
nu ir nieko jis nerado,sako,kad susikniso elektronika ,reiks varyt pas elektronscika doh.gif  unsure.gif vel verks mano kisene verysad.gif

Nu jo esu girdejusi kad kai kuriom tinka su elektronika pavargti smile.gif
Atsakyti
o mano MB sako,kad tuo kantu geriausi buvo ziguliukai biggrin.gif jokios elektronikos biggrin.gif sedi ir vaziuoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 23, 15:48)
o mano MB sako,kad tuo kantu geriausi buvo ziguliukai biggrin.gif jokios elektronikos biggrin.gif sedi ir vaziuoji biggrin.gif

nu jo tikrai geras daiktas , gal bereikalo pardavem tecio ziguli g.gif , ir tai tiks sia ziema biggrin.gif
Atsakyti
mes balta turejom, bet net nezinau koks numeris tas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 10 24, 20:10)
mes balta turejom, bet net nezinau koks numeris tas blush-anim-cl.gif

Mano tevukas penktuka , jo vientele masynyte buvo meiluze jo , buvo pagal paskyra gaves biggrin.gif

nors i musu seimos pirmas auto buvo ziguliukas tik septintukas ax.gif
Atsakyti
Labas rytas ar yra gyvu g.gif

user posted image
Atsakyti
laba,mano alfyte jau nekiauksi tongue.gif
Atsakyti