Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

Labas rytas. Dingusios. Gal kavos?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 10 21, 09:37)
Labas rytas. Dingusios. Gal kavos?

user posted image

Laba laba kavos as ax.gif

Vakar truputi po miesta vakare su savo alfute pralekiau urgzdama biggrin.gif , ui koks malonus garselis thumbup.gif
Atsakyti
laba aciu uz kava biggrin.gif
sapis -ko urzgi?
as savo alfyte vakar parvariau su nauju stiklu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 21, 10:58)
laba aciu uz kava biggrin.gif
sapis -ko urzgi?
as savo alfyte vakar parvariau su nauju stiklu wub.gif

Is malonumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 10 21, 11:36)
Is malonumo  biggrin.gif

aaaaaaa biggrin.gif man igi patinka ir kuo tolyn tuo labiau,net ir nekeisciau i jokia kita biggrin.gif tektu dabar pirkt ,vel ziureciau tokia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 21, 13:49)
aaaaaaa biggrin.gif man igi patinka ir kuo tolyn tuo labiau,net ir nekeisciau i jokia kita biggrin.gif tektu dabar pirkt ,vel ziureciau tokia tongue.gif

Man ypac kaifas kai nakti mazia mieste masinu pasileidi per pagrindine gatve ir leki dar gazas dugnas tai isvis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 10 21, 14:04)
Man ypac kaifas kai nakti mazia mieste masinu pasileidi per pagrindine gatve ir leki dar gazas dugnas tai isvis  biggrin.gif

thumbup.gif jo,tik pas mane nebuna tuscia net nakty doh.gif senamiestis biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Nu vakar mano diena su nuotykias biggrin.gif , nulužo alfutės veidrodukas, bet kažkodėl manau , kad čia buvo kažkieno pagalba cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 10 22, 10:11)
labas rytas  4u.gif

Nu vakar mano diena su nuotykias  biggrin.gif , nulužo alfutės veidrodukas, bet kažkodėl manau , kad čia buvo kažkieno pagalba  cool.gif

labas rytas
nu ,rytas pas tave nieko gero nezadantis ax.gif nemegstu, kai rytas blogai prasideda,visa diena susik........ buna
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 22, 10:59)
labas rytas
nu ,rytas pas tave nieko gero nezadantis ax.gif nemegstu, kai  rytas blogai prasideda,visa diena susik........ buna

Nu čia vakar tas nuotykis buvo biggrin.gif , bet va šyryt tai vyras apšiko širdi tai negaliu... verysad.gif eina iš proto del savo to Nisano, parsiunte pinigu kad idečiaus dujas , o aš neturiu kada nuvažuoti iki meistro , tai pasakė kad pats meistrui nusius pinigus ir reiks mašina nuvaryt , tipo galvoja kad išleidau aš tuos pinigus skirtus mašinai verysad.gif pasijutau taip slykčiai, kad negaliu verysad.gif
Nu va pasiguodžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 10 22, 11:05)
Nu čia vakar tas nuotykis buvo  biggrin.gif , bet va šyryt tai vyras apšiko širdi tai negaliu... verysad.gif eina iš proto del savo to Nisano, parsiunte pinigu kad idečiaus dujas , o aš neturiu kada nuvažuoti iki meistro , tai pasakė kad pats meistrui nusius pinigus ir reiks mašina nuvaryt , tipo galvoja kad išleidau aš tuos pinigus skirtus mašinai  verysad.gif pasijutau taip slykčiai, kad negaliu  verysad.gif
Nu va pasiguodžiau  blush2.gif

friends.gif
ai,vyrai jiem taip atrodo,kad baika,pasako,o net nejauviau ,kad izeist galejo mad.gif neimk i dusia

pasiulik,kad pats ir nusivestu biggrin.gif (is ten,jai jau toks krutas)
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 22, 11:21)
friends.gif
ai,vyrai jiem taip atrodo,kad baika,pasako,o net nejauviau ,kad izeist galejo mad.gif neimk i dusia

pasiulik,kad pats ir nusivestu biggrin.gif (is ten,jai jau toks krutas)

taip reiks ir padaryti jei dar ka pasakys , atrodo kad as namuose guliu per dienas ir neturiu ka veikti unsure.gif
O ir del pinigu jei ne as kazi ka mes isvis naudingo turetume doh.gif
Atsakyti