Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 10 10, 23:13)
o kuo jis keistas?
g.gif
Papildyta:
Kokias Alfas nuziurejus?
As kai ieskojau masiniuko,irgi i pezus ziurejau,bet atkalbeno,o apie Alfas net nemasciau,patiko kai pamaciau ir iskart pirkau,niekad nepasigailejau biggrin.gif


Viena keista, nes skelbimas jau kaba senokai, o kaina staiga nuleido dvigubai... O stebuklu nebuna g.gif Pas ja dega indikatorius, kad kazkas su ipurskimu ne taip... Matyt, jau kazkas tikrino, ir isvados nekokios buvo...
Kita ziurejau - variklio garsas kazkoks ne toks. Nu, burzgia kaip tikrai neturetu burgzt... g.gif
Pirmoji - 156, antroji - 147. Abi saldainiukai, ne tas zodis wub.gif wub.gif wub.gif
O kodel nuo pezu atkalbejo?
Beje, kokia pas jus alfa? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(triušė @ 2009 10 10, 23:39)
gal variklis BOXAS tai ir keistai tau atrode biggrin.gif


O kas tas yr...? biggrin.gif Nesu apie toki girdejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 10 10, 23:46)
O kas tas yr...?  biggrin.gif Nesu apie toki girdejus  g.gif

"Sportinis" biggrin.gif tipo ,tad ir garsas kitoks biggrin.gif
Papildyta:
mes su sapis 146 turim biggrin.gif
pezuose su elekrtonika kaskas o ir laidai dega(taip mane perspejo)sake elektronika sudurniuoja ir viska keist reik ax.gif
Atsakyti
sveikutes,kaip sekas,kur dingusios biggrin.gif ieskau draugijos
user posted image
Atsakyti
bye1.gif lens.gif kur jus?
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 14, 14:33)
bye1.gif  lens.gif kur jus?

Labas esu esutik darbo daug turiu paskutiniu metu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal kas turi alfa 145? galvoju apie dvidure tokia http://www.autogidas...0118064147.html, cia tik pvz sios masinos, nes maniskes kuria esu nuziurejusi sklebimuose nera. Nesu dar jokios alfos turejusi, tai nenutuokiu kaip jos rieda, kokie kaprizai ir pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurguciuke @ 2009 10 16, 16:12)
sveikos merginos, gal kas turi alfa 145? galvoju apie dvidure tokia http://www.autogidas...0118064147.html, cia tik pvz sios masinos, nes maniskes kuria esu nuziurejusi sklebimuose nera. Nesu dar jokios alfos turejusi, tai nenutuokiu kaip jos rieda, kokie kaprizai ir pan  g.gif

mes su 146 vazinejam ax.gif ,bet jos mazai ko askirias,net detales tos pat biggrin.gif mano stiklas 145 ir 146 tiktu tongue.gif
kaprizu jokiu neturiu,jau beveik metus vazineju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 16, 23:04)
mes su 146 vazinejam ax.gif ,bet jos mazai ko askirias,net detales tos pat biggrin.gif mano stiklas 145 ir 146 tiktu tongue.gif
kaprizu jokiu neturiu,jau beveik metus vazineju ax.gif

as galvoju apie dyzeliuka, kazi kiek 1.9 valgo mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(Spurguciuke @ 2009 10 17, 10:21)
as galvoju apie dyzeliuka, kazi kiek 1.9 valgo mazdaug?

Dyzeliuko vidurkis 6.3 litro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 10, 23:39)
gal variklis BOXAS tai ir keistai tau atrode biggrin.gif



Boxer tipo variklis vadinamas opozicinis, tokio tipo varikliai stovi porche ir subaru aftamabiliuose, o garsas jo tikrai grazus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 10 19, 13:30)
Boxer tipo variklis vadinamas  opozicinis, tokio tipo varikliai stovi  porche  ir subaru aftamabiliuose,  o garsas jo tikrai grazus  blush2.gif  ax.gif

ir Alfose jis buna,mano MB vis isedes i mano masiniuka "riaumoja" sankryzose biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, vos nepamirsau jusu wink.gif mokausi tai nelabai laiko turiu pabendraut wink.gif
Atsakyti