Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(sapis @ 2009 06 14, 08:12)
Labas Triušike , kur dingusi  4u.gif

Sveika,as cia,buvau truputi isvykus , o dabar internetas nesivelka,strigineja,net nesinori sedet prie jo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 14, 21:11)
Sveika,as cia,buvau truputi isvykus , o dabar internetas nesivelka,strigineja,net nesinori sedet prie jo doh.gif

Nu jo kai intikas sraige , tai nervian, as tai va savo vyriskio laukiu griztancio, jau yra iplauke i lt teritorija smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Dairausi i alfa romeo 156 arba 147 labai mielos jos man, bet is aplinkiniu nesulaukiau nei vienos pritariancios nuomones, genda ir be proto brangus remontas verysad.gif doh.gif , gal turit patirties kaip istikruju?
Atsakyti
sapis-
kur TB buvo?jau bus LT?tai dabar tavo alfiukei itaisyt kitus namus bandys unsure.gif x?
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2009 06 14, 21:21)
Sveikos merginos,

Dairausi i alfa romeo 156 arba 147 labai mielos jos man, bet is aplinkiniu nesulaukiau nei vienos pritariancios nuomones, genda ir be proto brangus remontas verysad.gif  doh.gif , gal turit patirties kaip istikruju?


Nu genda kaip ir visos masinos tiek galiu pasakyt, na kad jau brangus remontas tikrai nesutinku schmoll.gif schmoll.gif
QUOTE(triušė @ 2009 06 14, 21:31)
sapis-
kur TB buvo?jau bus LT?tai dabar tavo alfiukei itaisyt kitus namus bandys unsure.gif x?

Maniskis dirba Ilsandijoje , tai daba grizta atostogu , jo visko gali buti su mano mazyte verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 06 14, 21:13)
Nu jo kai intikas sraige , tai nervian, as tai va savo vyriskio laukiu griztancio, jau yra iplauke i lt teritorija  smile.gif


kai tik uzsikrauna,bandau atsakyt doh.gif
QUOTE(nature @ 2009 06 14, 21:21)
Sveikos merginos,

Dairausi i alfa romeo 156 arba 147 labai mielos jos man, bet is aplinkiniu nesulaukiau nei vienos pritariancios nuomones, genda ir be proto brangus remontas verysad.gif  doh.gif , gal turit patirties kaip istikruju?


man irgi visi taip sake,nieks nepatare,bet as vistiek pirkau,patiko jos man,ir kuo toliau tuo labiau,net MB nuomone keicias i mano puse,irgi buvo PRIES lotuliukas.gif
o masina,laimes dalykas,vienos genda,kitos(naujos) ne
del remonto brangumo-nesutinku,nera brangiau nei kitos

QUOTE(sapis @ 2009 06 14, 21:38)
Nu  genda kaip ir visos masinos tiek galiu pasakyt, na kad jau brangus remontas tikrai nesutinku  schmoll.gif  schmoll.gif

Maniskis dirba Ilsandijoje , tai daba grizta atostogu , jo visko gali buti su mano mazyte  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

gaila verysad.gif ,isikabink nagais ragais ir neduk lotuliukas.gif ,nebent pasiulis tau kas labai jau wub.gif bet vel rinkis alfa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 14, 21:57)
kai tik uzsikrauna,bandau atsakyt doh.gif
man irgi visi taip sake,nieks nepatare,bet as vistiek pirkau,patiko jos man,ir kuo toliau tuo labiau,net MB nuomone keicias i mano puse,irgi buvo PRIES lotuliukas.gif
o masina,laimes dalykas,vienos genda,kitos(naujos) ne
del remonto brangumo-nesutinku,nera brangiau nei kitos
gaila verysad.gif ,isikabink nagais ragais ir neduk lotuliukas.gif ,nebent pasiulis tau kas labai jau wub.gif bet vel rinkis alfa lotuliukas.gif

N usiap jis man siule alfute kita naujesniu metu ir ligu simtas openkaisdesim sesta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 06 14, 22:14)
N usiap jis man siule alfute kita naujesniu metu ir ligu simtas openkaisdesim sesta  ax.gif

156 wub.gif irgi grazi,bet nevaziavus su tokia,tad nezinau,et isoriskai irgi wub.gif
o mano MB truputuka tiuninguoja maniske unsure.gif tai as vis stebiu,kad man nepridirbtu nesamoniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 14, 22:21)
156 wub.gif irgi grazi,bet nevaziavus su tokia,tad nezinau,et isoriskai irgi wub.gif
o mano MB truputuka tiuninguoja maniske unsure.gif tai as vis stebiu,kad man nepridirbtu nesamoniu blush2.gif

O tai ka zada daryt jai g.gif
Atsakyti
user posted image wub.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 06 14, 22:37)

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 06 14, 22:36)
O tai ka zada daryt jai  g.gif

jis aerografu paiso masinas ax.gif tai ir manoji jau planuose lotuliukas.gif
Atsakyti