Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 10 07, 18:35)
sveika,siandien stikla uzsake  clap_1.gif  bus kita savaite grazi,
vos nedamusiau visai,vaziavau nuo kalno,o i kalna kilo sunkvezimis is jo pasipyle burokai ir visi man pries masina,blin gerai ,kad ne i stikla,butu sakes,bet savo  prieky pamirsau apziuret(vistik i bufery ir po priekiu gavau) wacko.gif

laba man jau sutvarke alfute 4u.gif

o tau dar gerai kad tik toks nutikimas
Atsakyti
na,o kas tavajai buvo?daug remontas kainavo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 07, 21:03)
na,o kas tavajai buvo?daug remontas kainavo? blush2.gif

starteris uzlinko ivores keite pritraukeja da ten kazka sumokejau simta astuoniasesimt biggrin.gif
Atsakyti
na,tai vistiek -nebrangu biggrin.gif
mano stiklas bus 350lt doh.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

user posted image


Nu kad nenaujas tekeite , o ta pati remontavo naujas jauciu butu buves doh.gif
Atsakyti
truputi pasivazinejau doh.gif
gyvenu senamiesty,bet jau policijos doh.gif isvaziuot leido ,o parvaziuot niekaip,ziedas uzkimstas ir paliktas tik ratu arba per tilta,i senamiesty,jokio vaziavimo nepaliko doh.gif siaubas,kazi kas cia bus g.gif del to Kedzio g.gif ar seip kas ivyko g.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 08, 14:41)
truputi pasivazinejau doh.gif
gyvenu senamiesty,bet jau policijos doh.gif isvaziuot leido ,o parvaziuot niekaip,ziedas uzkimstas ir paliktas tik ratu arba per tilta,i senamiesty,jokio vaziavimo nepaliko doh.gif siaubas,kazi kas cia bus g.gif del to Kedzio g.gif ar seip kas ivyko g.gif

bene liadotuves buvo tu dveju nusautuju g.gif , gal delto g.gif , o gal ka pagavo ax.gif
Atsakyti
Va tau priezastis , kodel eismas ribojamas
Atsakyti
na,zinok,turbut del laidotuviu
nes savanoriu kalnu as net neketinau vaziuot,o salia teisejo namu gyvenu,matyt del to
Atsakyti
Sveikos, Alfu savininkes! wink.gif

As siandien susirgau. Ir, atrodo, gana rimtai... g.gif Per viena diena isimyleti dvi Alfas - to jau man per daug lotuliukas.gif
Viskas prasidejo nuo to, kad ieskau masiniuko - nieko nebuvau specialiai nusiziurejus, ieskojau labai ivairu variantu. Is ryto dar nuvaziavom apziureti vieno Peugeot, visai patiko smile.gif Bet paskui... Zinokit, pamaciau ir nieko kito nebenoriu biggrin.gif Turiu omenyje, uz tokia kaina, nieko ispudingesnio ir negausi... blush2.gif
Tai va, dar nesu Alfos savininke, bet labai uzsinorejau but biggrin.gif Deja, tiedu variantai, kuriuos siandien maciau, aiskiai parduodami, nes turi rimtu problemu - viena su ipurskimu, kitos variklio garsas keistas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 10 10, 22:54)
Sveikos, Alfu savininkes! wink.gif

As siandien susirgau. Ir, atrodo, gana rimtai...  g.gif  Per viena diena isimyleti dvi Alfas - to jau man per daug  lotuliukas.gif
Viskas prasidejo nuo to, kad ieskau masiniuko - nieko nebuvau specialiai nusiziurejus, ieskojau labai ivairu variantu. Is ryto dar nuvaziavom apziureti vieno Peugeot, visai patiko  smile.gif Bet paskui... Zinokit, pamaciau ir nieko kito nebenoriu  biggrin.gif  Turiu omenyje, uz tokia kaina, nieko ispudingesnio ir negausi...  blush2.gif
Tai va, dar nesu Alfos savininke, bet labai uzsinorejau but  biggrin.gif  Deja, tiedu variantai, kuriuos siandien maciau, aiskiai parduodami, nes turi rimtu problemu - viena su ipurskimu, kitos variklio garsas keistas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

o kuo jis keistas?
g.gif
Papildyta:
Kokias Alfas nuziurejus?
As kai ieskojau masiniuko,irgi i pezus ziurejau,bet atkalbeno,o apie Alfas net nemasciau,patiko kai pamaciau ir iskart pirkau,niekad nepasigailejau biggrin.gif
Atsakyti
gal variklis BOXAS tai ir keistai tau atrode biggrin.gif
Atsakyti