Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 09 13, 23:03)
Sveikutes,kodel cia nieks neraso g.gif  ax.gif

Labas labas , kur dingusi buvai, kas naujo pas jusu , kas geresnio , linksmesnio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal savaitgali maziau pasiraso, nes laisvos dienos ir reiklau daugiau atsiranda. Einu arbatinuka uzsikaisiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 09 14, 10:10)
Sveikos. Gal savaitgali maziau pasiraso, nes laisvos dienos ir reiklau daugiau atsiranda. Einu arbatinuka uzsikaisiu wink.gif

Noriu kavossssssssssssssssssssss biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 09 14, 08:37)
Labas labas , kur dingusi buvai, kas naujo pas jusu , kas geresnio , linksmesnio  4u.gif

sveikutes,baldus keitem,tai uzsiverciau badaku doh.gif ,tik dabar laisviau kvepuot galima biggrin.gif

QUOTE(sapis @ 2009 09 14, 10:29)
Noriu kavossssssssssssssssssssss biggrin.gif

user posted image
biggrin.gif
kaip sekas,kas geresnio?
junglegirl
kaip Danija?kur vaizdai?
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 09 15, 09:21)
sveikutes,baldus keitem,tai uzsiverciau badaku doh.gif ,tik dabar laisviau kvepuot galima biggrin.gif
user posted image
biggrin.gif

wub.gif wub.gif , kavute gerai
Nui nieko po truputi, va vakr buvom prie juros taip suania praleidom vakara palydejom saule, suo vos neisbludoi pamaciusi tiek daug vandens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 09 15, 09:32)
wub.gif  wub.gif , kavute gerai
Nui nieko po truputi, va vakr buvom prie juros taip suania praleidom vakara palydejom saule, suo vos neisbludoi pamaciusi tiek daug vandens  smile.gif

parodyk jura wub.gif taip noriu i parury biggrin.gif ,bet niekaip cool.gif
o tu atostogauji?kaip ten atsiradai?ko vaziavai biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 09 15, 12:24)
parodyk jura wub.gif taip noriu i parury biggrin.gif ,bet niekaip cool.gif
o tu atostogauji?kaip ten atsiradai?ko vaziavai biggrin.gif ?

Vakare sukelsiu foto , ne netostogauju , tiesiog po darbo pasemiau mazaja ir sune ir nulekem prie juros , mum iki juros 55km ax.gif , vaziavau pasismeti energijos , man suteteiktas vardas to reikalauja ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 09 15, 13:45)
Vakare sukelsiu foto , ne netostogauju , tiesiog po darbo pasemiau mazaja ir sune ir nulekem prie juros , mum iki juros 55km  ax.gif , vaziavau pasismeti energijos , man suteteiktas vardas to reikalauja  ax.gif  4u.gif

na,na?
lauksim foto rolleyes.gif
Atsakyti
foto turiu, bet kaip zinot nemoku ikelt, tai reiks vel nusiust. patiko zinokit, tik gaila kad trumpai buvau, siaip per kelias dienas 3000 km nuvaziuot tai pagalvokit, pavargus grizau, bet jau atsigavau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 09 15, 22:08)
foto turiu, bet kaip zinot nemoku ikelt, tai reiks vel nusiust. patiko zinokit, tik gaila kad trumpai buvau, siaip per kelias dienas 3000 km nuvaziuot tai pagalvokit, pavargus grizau, bet jau atsigavau wink.gif

atsiusk,idesiu biggrin.gif
Atsakyti
atik vaizdu uzteks? su savim viesai det nelabai gal ax.gif rekia albumuko mum manau
Atsakyti
Sveikutes,kur dinge? g.gif
Atsakyti