Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 09 02, 08:05)
atostogaut visur gerai biggrin.gif bet as kad ir ne atostogu,vistiek noreciau ax.gif

Nu jo biggrin.gif
Atsakyti
jau jauciu ,kad pavargau unsure.gif pavargau dirbt mama,noriu zmoniu ir pabegt is namu tik sau blush2.gif nebuvau kokis 8 metus(neskaitant kirpyklu)
Papildyta:
juokas
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 09 02, 09:26)
jau jauciu ,kad pavargau unsure.gif pavargau dirbt mama,noriu zmoniu ir pabegt is namu tik sau blush2.gif nebuvau kokis 8 metus(neskaitant kirpyklu)
Papildyta:
juokas

Nu jo as pilnai tave suprantu , 4u.gif turbut tiek ilgai negaleciau buti vien tik mama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 09 02, 10:05)
Nu jo as pilnai tave suprantu ,  4u.gif turbut tiek ilgai negaleciau buti vien tik mama  4u.gif

na,as su maze sedziu 2 metus jau,pries tai dyrbau,bet vistiek vaikai ir visas ukis tik man
mociuciu mes neturim(niekad nebuvo nei vienas vaikas paliktas kitiem zmonem,nei valandai(neskaitant vaiku aiksteles Akropoly biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 09 02, 10:11)
na,as su maze sedziu 2 metus jau,pries tai dyrbau,bet vistiek vaikai ir visas ukis tik man
mociuciu mes neturim(niekad nebuvo nei vienas vaikas paliktas kitiem zmonem,nei valandai(neskaitant vaiku aiksteles Akropoly biggrin.gif )

O JE tai tikrai tau turetu buti iki dantu vaiku auginimas 4u.gif , man kol vaikai buvo mazi labai labai mano mama gelbedava o ir daba rjos beveik kiekviena diena pas mociute nueina , pietus pavalgo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 09 02, 10:32)
O JE tai tikrai tau turetu buti iki dantu vaiku auginimas 4u.gif , man kol vaikai buvo mazi labai labai mano mama gelbedava o ir daba rjos beveik kiekviena diena pas mociute nueina , pietus pavalgo  ax.gif

manoji visa gyvenima alc.gif
o nuo 52metu po 2insultu,nekalba,labai prastai vaiksto,bet nebe alc.gif tai atrado,kad turi vaikus dry.gif
o MB mama gyvena uz 3km.bet su ja nebendraujam jau 8 metus,tai ji net nezino,kad maze yra lotuliukas.gif dickiai buvo 8 men biggrin.gif
Atsakyti
cia mano pagalba smile.gif tvarkant kambarius
paleidziu ir ramu,sedi ir ziuri,o as ramei tvarkausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 09 02, 10:53)
manoji visa gyvenima alc.gif
o nuo 52metu po 2insultu,nekalba,labai prastai vaiksto,bet nebe alc.gif  tai atrado,kad turi vaikus dry.gif
o MB  mama gyvena uz 3km.bet su ja nebendraujam jau 8 metus,tai ji net nezino,kad maze yra lotuliukas.gif dickiai buvo 8 men biggrin.gif

Nu jo 4u.gif , uzjauciu tikrai , bet gyveniomas must grudina biggrin.gif , as iregi melai nebendrauciausu uosviene, bet neiseina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(triušė @ 2009 09 02, 12:27)
cia mano pagalba smile.gif tvarkant kambarius
paleidziu ir ramu,sedi ir ziuri,o as ramei tvarkausi biggrin.gif

Na super thumbup.gif tinklapis , reiks namei i favorites isimesti biggrin.gif , aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 09 02, 13:20)

na,jo uzgrudinta nuo mazens biggrin.gif ,tad tokiu vaizdu ir tokio gyvenimo, net nenoriu rodyt savo vaikam,kaip pagalvoju,kad ir nuo draugu(tokio tipo)atsiribojom
tad dazniausia bunam SEIMOJ.sventes ,isvykos -visur mes kartu biggrin.gif
drauge atsiunte Rusu laiku ,multiku muzikinius takus,klausau ir juokas ima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 09 02, 13:31)
na,jo uzgrudinta nuo mazens biggrin.gif ,tad tokiu vaizdu ir tokio gyvenimo, net nenoriu rodyt savo vaikam,kaip pagalvoju,kad ir nuo draugu(tokio tipo)atsiribojom
tad dazniausia bunam SEIMOJ.sventes ,isvykos -visur mes kartu biggrin.gif
drauge atsiunte Rusu laiku ,multiku muzikinius takus,klausau ir juokas ima biggrin.gif

Joi tikrai o ar tu viena seimoje augai ax.gif

Man rusiski multikia tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 09 02, 13:38)
Joi tikrai o ar tu viena seimoje augai  ax.gif

Man rusiski multikia tai  wub.gif

dar broly vyresni turiu 8 metais,bet ir jis megejas cool.gif tad nelabai ir bendrauju,o dar tolimais reisais vazineja,tai mazai ir matomes i metus pora syk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 09 02, 14:08)
dar broly vyresni turiu 8 metais,bet ir jis megejas cool.gif tad nelabai ir bendrauju,o dar tolimais reisais vazineja,tai mazai ir matomes i metus pora syk biggrin.gif

Na aisku, na ka varau i namus vesiu i poliklinika chebra , juk i mokykla reik ta lapa pristyti doh.gif
Atsakyti