Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,


reiks ir man savo kur isgrust biggrin.gif ir griebtis dietos lotuliukas.gif (naivuole as,bet..................)
Papildyta:
Ziuriu koncerta wub.gif man visuomet Rusu SOU patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 30, 20:34)
reiks ir man savo kur isgrust biggrin.gif ir griebtis dietos lotuliukas.gif (naivuole as,bet..................)

Viltis durniu motina, bet ji visada mirsta paskutine .................... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
prisiduodu merginos, valgau grybus, sunkus maistas bet labai megstu ant sviestuko keptas voveruskes cry.gif taip pat klausau rusiskas dainuskes
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 30, 20:47)
prisiduodu merginos, valgau grybus, sunkus maistas bet labai megstu ant sviestuko keptas voveruskes  cry.gif  taip pat klausau rusiskas dainuskes

Nepergyvenk grybai neturi jokiu maistiniu medaigu tai ir kaloriju neturi ,nu tik sviestukas mirksiukas.gif

Ir as su rusikom dainom...
Atsakyti
eta fantastika, kaip dabar dainuoja wink.gif sviestukas tai joa, nedaug dejau, bet vistiek wink.gif as tai nevalgau kol dietinuosi bulviu, viska su batonu, nors sako duona geriau, bet as kazkaip vistiek batona labiau megstu
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 30, 20:58)
eta fantastika, kaip dabar dainuoja wink.gif sviestukas tai joa, nedaug dejau, bet vistiek wink.gif as tai nevalgau kol dietinuosi bulviu, viska su batonu, nors sako duona geriau, bet as kazkaip vistiek batona labiau megstu

Riboju ir as bulves bet kartais valagauir cepus ir keptas bulves ax.gif
Atsakyti
baikit jus apie maista,nes eisiu i saldytuva biggrin.gif
Papildyta:
mano MB parejo is zvejybos,tai dabar kapoja biggrin.gif ,o cia dar jus apie cepakus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 30, 21:44)
baikit jus apie maista,nes eisiu i saldytuva biggrin.gif
Papildyta:
mano MB parejo is zvejybos,tai dabar kapoja biggrin.gif  ,o cia dar jus apie cepakus  doh.gif

Saulegrazu pagrauzk , jei turi mirksiukas.gif , as su sune katik is lauko reiktu eiti praustis vo aptingau doh.gif
Atsakyti
varskes surio su uogiene biggrin.gif ir pienu
nu va,ir vel nusizengiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu labas rytas GURMANESSSSSSSSSSSS biggrin.gif

user posted image

Nu kas i kompanija bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas, jungiuosi prie kavutes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 31, 09:14)
labas rytas, jungiuosi prie kavutes wink.gif

Nu merginos kokia sendiena mu su dieta g.gif
jauciu visa diena nevalgysim , vo vakare prisikirsim kaipo tuzai biggrin.gif
Atsakyti