Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 08 30, 10:19)
As i ji paziuriu ir isivaizduoju ,kad cia as biggrin.gif  dabar ,kad nereik jokiu dietu

bET KAZKODEL AS ISIVIADUOJU TAVE BUTEN TOKIA 4u.gif
Atsakyti
tada gerai biggrin.gif tadum as grazuole biggrin.gif
bet sei dar kokis 25kg pridek doh.gif
Atsakyti
na man kokius 5 kg reiktu numest. o avatara seniai pasirinkus, noreciau but panasi bent kiek wink.gif ir siaip avatare mergina juodu plauku, o as sviesiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 30, 12:56)
na man kokius 5 kg reiktu numest. o avatara seniai pasirinkus, noreciau but panasi bent kiek wink.gif ir siaip avatare mergina juodu plauku, o as sviesiu  blush-anim-cl.gif

Jo butu gerai kad tie kg taip greit dingtu biggrin.gif , va iskepiau obuoliu pyraga seimynai , ir paciai seile tysta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 30, 15:30)
Jo butu gerai kad tie kg taip greit dingtu  biggrin.gif , va iskepiau obuoliu pyraga seimynai , ir paciai seile tysta doh.gif

erzinies biggrin.gif
o as siandien truputy palaksciau,buvau "kaime" biggrin.gif Ezerely biggrin.gif
tai ten sianakt 74 masinom ratus supjauste,miestas kaip po karo biggrin.gif visu masinos ant kaladziu,visi montuojas arba stovi suklere doh.gif policijos vos ne ant kiekvienos sankryzos doh.gif kaskas "Kacergines ziede"vyks arba vyko unsure.gif zenklu SUSTOT DRAUDZIAMA pristatyta ax.gif
Atsakyti
pas mus vakar baikeriai buvo, tai trumpam ant kai kuriu sankryzu policija stovejo wink.gif

siandien valgiau viena nektarina, ir nuo balandeliu kopusto lapa unsure.gif gal pavyks greiciau numest kg ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo junglegirl: 30 rugpjūčio 2009 - 17:09
QUOTE(triušė @ 2009 08 30, 17:43)
erzinies biggrin.gif
o as siandien truputy palaksciau,buvau "kaime" biggrin.gif Ezerely biggrin.gif
tai ten sianakt 74 masinom ratus supjauste,miestas kaip po karo biggrin.gif visu masinos ant kaladziu,visi montuojas arba stovi suklere doh.gif policijos vos ne ant kiekvienos sankryzos doh.gif kaskas "Kacergines ziede"vyks arba vyko unsure.gif zenklu SUSTOT DRAUDZIAMA pristatyta ax.gif

o siaubas koks doh.gif blink.gif

QUOTE(junglegirl @ 2009 08 30, 18:08)
pas mus vakar baikeriai buvo, tai trumpam ant kai kuriu sankryzu policija stovejo wink.gif

siandien valgiau viena nektarina, ir nuo balandeliu kopusto lapa  unsure.gif gal pavyks greiciau numest kg ax.gif

ar manai uzteks g.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 30, 18:08)
pas mus vakar baikeriai buvo, tai trumpam ant kai kuriu sankryzu policija stovejo wink.gif

siandien valgiau viena nektarina, ir nuo balandeliu kopusto lapa  unsure.gif gal pavyks greiciau numest kg ax.gif

ogo,kokia peles dieta blink.gif
As tai vakare prisiesciau,(kas dazniausia buna)visa diena vien kava,o vakare atsimenu ,kad reik valgyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sapis @ 2009 08 30, 18:19)
o siaubas koks  doh.gif  blink.gif

nu,zinok,kad baisu,as valandai pastaciau masina po langais ir nieko daugiau daryt negalejau,tik spoksojau,kad man nepradurtu ,nes strigciau nuo namu 30km unsure.gif
nors sake,kad trys vyriokai(ar pacanai)vienu zodziu ,kaimo "beretes "pasakojo,kad viena sugavo ,o du pabego,o policija NET 74 protokolus pylde(tipo tiek masinu) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 30, 18:25)
ogo,kokia peles dieta blink.gif
As tai vakare prisiesciau,(kas dazniausia buna)visa diena vien kava,o vakare atsimenu ,kad reik valgyt biggrin.gif
Papildyta:

nu,zinok,kad baisu,as valandai pastaciau masina po langais ir nieko daugiau daryt negalejau,tik spoksojau,kad man nepradurtu ,nes strigciau nuo namu 30km unsure.gif
nors sake,kad trys vyriokai(ar pacanai)vienu zodziu ,kaimo "beretes "pasakojo,kad viena sugavo ,o du pabego,o policija NET 74 protokolus pylde(tipo tiek masinu) doh.gif

itariu jau ir ziniasklaidpje nuskambes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 30, 18:19)
o siaubas koks  doh.gif  blink.gif
ar manai uzteks  g.gif


uzteks, vakare nelabai ir valgau, nereikia nei vyrui nei vaikam gamint, tai pagundu nebus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(triušė @ 2009 08 30, 18:25)
ogo,kokia peles dieta blink.gif
As tai vakare prisiesciau,(kas dazniausia buna)visa diena vien kava,o vakare atsimenu ,kad reik valgyt biggrin.gif
[


anksciau kavos negerdavau bet jau koks pusmetis negaliu be jos, 3-4 kartus per diena geriu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 30, 18:45)
uzteks, vakare nelabai ir valgau, nereikia nei vyrui nei vaikam gamint, tai pagundu nebus ax.gif
Papildyta:
anksciau kavos negerdavau bet jau koks pusmetis negaliu be jos, 3-4 kartus per diena geriu  blush2.gif  4u.gif

vat ir erzina ,kaip visi pradeda valgyt vakare doh.gif as pamastau,kad budama viena,tek neesciau blush2.gif
As kava visuomet geriu,kiek pamenu :ax:esu baisi kofemane,man reik stiprios ir tik juodos ir tik su kofeinu,nesuprantu zmoniu kur geria kava be kofeino arba tik vandeny tamsina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 30, 19:19)
vat ir erzina ,kaip visi pradeda valgyt vakare doh.gif as pamastau,kad budama viena,tek neesciau blush2.gif
As kava visuomet geriu,kiek pamenu  :ax:esu baisi kofemane,man reik stiprios ir tik juodos ir tik su kofeinu,nesuprantu zmoniu kur geria kava be kofeino arba tik vandeny tamsina biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , na dabar kaI nera maniskio namie tai su naktiiais valgymas lengviau blush2.gif
o kava tai geras dalykassssssssssss drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti