Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(sapis @ 2009 08 28, 11:51)
Nu matai viena mociute tai ir mano  mama per tris namus nuo musu gyvena , okita jau toliau uz 40km., bet ta ir tokai nage neduoda poinigu, tik labai labai retai,

biggrin.gif negadina vaiku biggrin.gif
Papildyta:
as tai vis baruosi,prasau,kad neduotu,geriau surinktu suma ir duotu rugsejuj,ar seip apipirkimam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 28, 12:12)
biggrin.gif negadina vaiku biggrin.gif
Papildyta:
as tai vis baruosi,prasau,kad neduotu,geriau surinktu suma ir duotu rugsejuj,ar seip apipirkimam ax.gif

aga muset smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, as snd po mokslu, buvau kaune, turejau daug paskaitu, tai labai pavargau, neseniai tik grizau.
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 28, 19:00)
sveikos merginos, as snd po mokslu, buvau kaune, turejau daug paskaitu, tai labai pavargau, neseniai tik grizau.

Sveika ax.gif
jau mokslai? unsure.gif
Atsakyti
nu blyn merginos judviem avatarai kokie panasus tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as tik dabar paziurejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 28, 19:27)
Sveika ax.gif
jau mokslai? unsure.gif


joa jau sesija prasidejo, as neakivaizdziai, tai ne rugseji o rugpjuti buna paskaitos ax.gif

avatarai tai tamsus ax.gif
Atsakyti
Labas rytelis gal dar kas kavutes negeret ax.gif
user posted image
Atsakyti
Laba biggrin.gif
va ir laikykis dietos cool.gif tik saldumynais gundo biggrin.gif
prie kavutes ritualo prisidedu 4u.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 29, 10:08)
Laba biggrin.gif
va ir laikykis dietos cool.gif tik saldumynais gundo biggrin.gif
prie kavutes ritualo prisidedu 4u.gif
Aciu

Nu gali tik kava mirksiukas.gif
Atsakyti
Man po mazosios reik dietos biggrin.gif ,bet pirmiausia reik valios tongue.gif ,as ilgai maitinau ,tai svoris ir lipo,sakiau nustosiu maitint kris,bet nei velnio schmoll.gif
tad turiu licnu kg.kuriuos visiem siulai ir privengiu bandeliu,spurgu,pyrageliu ir t.t
pavydziu tiem kur kemsa ,o i kuna neina rolleyes.gif mano MB toks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 29, 11:19)
Man po mazosios reik dietos biggrin.gif ,bet pirmiausia reik valios tongue.gif ,as ilgai maitinau ,tai svoris ir lipo,sakiau nustosiu maitint kris,bet nei velnio schmoll.gif
tad turiu licnu kg.kuriuos visiem siulai ir privengiu bandeliu,spurgu,pyrageliu ir t.t
pavydziu tiem kur kemsa ,o i kuna neina rolleyes.gif  mano MB toks biggrin.gif

Tai mes esam kap seses dvynes as irgi esu kap spurga tik tiek ka kad senai bebuvau nestuke.gif lotuliukas.gif , siap as kaipotik po mazes buvau menekene, va del mb tai kaip ir taviskis muset kiek bekimstu ir kaip pagalys doh.gif , kojos ir rankos kaip distrofiko lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti