Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(junglegirl @ 2009 08 27, 16:19)
aciu triušė'i, kad įdėjo nuotraukytę wink.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu labas rytas merginos , gal kas kavutes su manim ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 28, 09:54)
Nu labas rytas merginos , gal kas kavutes su manim  ax.gif
user posted image

Labas rytas 4u.gif
Aciu,mielai jungiuos i kompany
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 28, 09:59)
Labas rytas 4u.gif
Aciu,mielai jungiuos i kompany

Kaip as dziauguos sendiena penktadienis 4u.gif , vakar tai truputi susinervinau , mano mazoji pana pamete telona, jau buvo pametus viena kart tai tžradom, o vakar jau su visam, nu neina prisakyt kad isdetu saugiai, ne pasideda bet kur itariu kad pavoge doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 28, 10:02)
Kaip as dziauguos  sendiena penktadienis  4u.gif , vakar tai truputi susinervinau , mano mazoji pana pamete telona, jau buvo pametus viena kart tai tžradom, o vakar jau su visam, nu neina prisakyt kad isdetu saugiai, ne pasideda bet kur itariu kad pavoge  doh.gif

nu ir nesiseka jum su tais telefonais,raktais unsure.gif ana syk ieskojot radot ,o dabar.......
bet gal pavoge,maza ka............visokiu bredu buna dabar
gaila daikto,bet nieko nepadarysi
as savajam is ranku negaliu isplest doh.gif su tais zaidimais ir zinutem ,naktim nemiega,tai pries miega suranku biggrin.gif ir tempiuos pas save
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 28, 10:15)
nu ir nesiseka jum su tais telefonais,raktais unsure.gif ana syk ieskojot radot ,o dabar.......
bet gal pavoge,maza ka............visokiu bredu buna dabar
gaila daikto,bet nieko nepadarysi
as savajam is ranku negaliu isplest doh.gif su tais zaidimais ir zinutem ,naktim nemiega,tai pries miega suranku biggrin.gif ir tempiuos pas save

Nu kad baisia ir netsak9ingos , nezinau kada ismoks saugoti ir tausoti savao daiktus, blyn nervina su tokais dalykais jos doh.gif , ir abi tokios, as kai maza buvau tai llabai viska saugodavau ir pinigus taupydavao vo jos kaip vejo pamusalai doh.gif
Atsakyti
mano bernas toks Svaistunas,nespeja gaut o jau zino kur isleis biggrin.gif o mergina taip taupo,kad net pamirsta,kad turi,ir jai nieko nereik,tad abu labai skirtingi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 28, 10:34)
mano bernas toks Svaistunas,nespeja gaut o jau zino kur isleis biggrin.gif o mergina taip taupo,kad net pamirsta,kad turi,ir jai nieko nereik,tad abu labai skirtingi doh.gif

Mano abidvem pinigai kisene pleso, tai tenka atimti kartais jei turi didene suma, o klausyk ar tu kiekviena diena duodi pinigu ar kai ka gero padaro, kokia pas jus sistema g.gif ir kaip del pietu mokykloje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 28, 10:49)
Mano abidvem pinigai kisene pleso, tai tenka atimti kartais jei turi didene suma, o klausyk ar tu kiekviena diena duodi pinigu ar kai ka gero padaro, kokia pas jus sistema  g.gif  ir kaip del pietu mokykloje  smile.gif

as pinigu neduodu,mociutes kartais duoda po 10lt kartais po 20lt
seip nusiperkam ledu arba koky torta susedam ir susveiciam,saldainiu sokoladu ir riesutu pas mus visuomet yra(jai nebutu,butu BADAS lotuliukas.gif ,net nuotaikos blogos ax.gif )bet visi ismokinti,kad jai ima, tai visi o ne vienas sueda,tad pasiimdamas turi is sesem tiek duot biggrin.gif
as seip duodu tik tuom atveju jai einam i kokia svente(KAZIUKA,HANZA ar kokia kita)po 5lt ir sakau:pirk ka nori,bet as tau nedadesiu ir manes neprasyk,nori isleisk,nori pasilik tongue.gif
tai pas dukra dazniausia lieka,o sunus iskart prisiperka nesamoniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 28, 11:06)
as pinigu neduodu,mociutes kartais duoda po 10lt kartais po 20lt
seip nusiperkam ledu arba koky torta susedam ir susveiciam,saldainiu sokoladu ir riesutu pas mus  visuomet yra(jai nebutu,butu BADAS lotuliukas.gif ,net nuotaikos blogos ax.gif )bet visi ismokinti,kad jai ima, tai visi o ne vienas sueda,tad pasiimdamas turi is sesem tiek duot biggrin.gif
as seip duodu tik tuom atveju jai einam i kokia svente(KAZIUKA,HANZA ar kokia kita)po 5lt ir sakau:pirk ka nori,bet as tau nedadesiu ir manes neprasyk,nori isleisk,nori pasilik tongue.gif
tai pas dukra dazniausia lieka,o sunus iskart prisiperka nesamoniu biggrin.gif

Nu aiski sistema , nu as tai varasara tai kiekviena diena po 1lt ledam palikdavau, bet daba rkai nusiklato tai sakau schmoll.gif , o siap jos mandriso nulaike pas mano mama pietu ir dar mama duoda ant ledu , sakau neduok manes nepasiklausi , bet va duopda ir tiek nu ir bocius duoda doh.gif
Atsakyti
na,musu mociutes uz 25km,tad nenuleks kasdien,bet visuomet zino,kad nuvazeve gaus,sunus tik del to ir vaziuoja-baisus materelistas(i anyta doh.gif ) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 28, 11:48)
na,musu mociutes uz 25km,tad nenuleks kasdien,bet visuomet zino,kad nuvazeve gaus,sunus tik del to ir vaziuoja-baisus materelistas(i anyta doh.gif ) biggrin.gif

Nu matai viena mociute tai ir mano mama per tris namus nuo musu gyvena , okita jau toliau uz 40km., bet ta ir tokai nage neduoda poinigu, tik labai labai retai,
Atsakyti