Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(sapis @ 2009 08 23, 18:56)
Sveika junkis drasiau  4u.gif
nu triuse uzjauciu , blyn skalbenkes gedimas prilygsta pasaulio pabaigai  4u.gif , mes ka tik is kaimo , parsivezem bulvini maisa alyviniu obuoliu tai daba visiems siulau  smile.gif

pasaulio pabaiga ir dar nenumatytos papildomos islaidos doh.gif reik ieskot meistro,laukt ziuret ar apsimoka taisyt unsure.gif skalbenkes garantinis pasibaige pries metus biggrin.gif tad ji savo atgyveno ( 4 metus)

p.s.noriu alyviniu obuoliu rolleyes.gif tik juos ir megstu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif oi jai pietus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 24, 13:36)
Labas rytas 4u.gif oi jai pietus biggrin.gif

Labukas , jau ir po pietu biggrin.gif
Nua kas gersnio, man vakr kazkas nutiko sprendui tai sedziu daba grazto formos, kaip tau del skalbenkes g.gif
Atsakyti
prasom prisijungt biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 24, 13:39)
prasom prisijungt biggrin.gif
user posted image

mmmmmm, akip saknu nors esu po pietu bet vistiek seile tysta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 24, 13:39)
Labukas , jau ir po pietu  biggrin.gif
Nua kas gersnio, man vakr kazkas nutiko sprendui tai sedziu daba grazto formos, kaip tau del skalbenkes  g.gif

ieskau meistro per skelbimus doh.gif bet dar neskambinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 24, 13:41)
ieskau meistro per skelbimus doh.gif bet dar neskambinau ax.gif

Nu o kaip su rubais turbut jau priskaupusi turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 24, 13:39)
Labukas , jau ir po pietu  biggrin.gif
Nua kas gersnio, man vakr kazkas nutiko sprendui tai sedziu daba grazto formos, kaip tau del skalbenkes  g.gif

perpute?as tai kaip su masina vaziuoju,langa atsidarau,tai irgi susuka arba ausi pradeda skaudet unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 24, 13:43)
perpute?as tai kaip su masina vaziuoju,langa atsidarau,tai irgi susuka arba ausi pradeda skaudet unsure.gif

Gali but , kaip tik valkar i kaima vaziavom as langa buvau atsidartius ir vaikai kitoj pusej buvo atsidare doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 24, 13:43)
Nu o kaip su rubais turbut jau priskaupusi turi  4u.gif

na,zinok kaupias,o dar vakar lijo visa diena,mano bernas sniurini po HANZA dienas
tai grizo murzinas,bet as ir seip daznai skalbiu,tai greit kaupias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 24, 13:45)
na,zinok kaupias,o dar vakar lijo visa diena,mano bernas sniurini po HANZA dienas
tai grizo murzinas,bet as ir seip daznai skalbiu,tai greit kaupias doh.gif

Nu jo as irgi daznai skalbiu paziurejau kad praejusi men net 5 kubus salto vandens isvariau kur paprasati tik 3, juk merginos pas mens per diena kelis kartus rubuis keicia , bet siap as ir leipu, nes tu rubu po namus nesioti luzta speointos, tai saku kam purvimoms vaikscioti kad ir keime kad galit persirengti
Atsakyti
http://kauno.diena.l...programa-234731
mes irgi persirenginejam daznai,nemekstu murziu
Atsakyti