Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 08 22, 09:19)
Labas rytas 4u.gif
Aciu uz kavute,net akys prasvito biggrin.gif
kaip vyksta pasiruosimas rugsejuj?kaip sekas rolleyes.gif

Labutis, kur dingusi buvai bigsmile.gif
Zinok siemet niekaip nieko dar nepirkom sakiau nupirskiu rugsejo pirma diena, rubus turim i svente eiti, o reikmenis susipikrsiu, mano drauge dirba kancelairines tai nebus bedu, o siap mazes mokytoja sake kad nieko nepirktume, susakys rugsejo pirma ko ir kiek reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 22, 09:28)
Labutis, kur dingusi buvai  bigsmile.gif
Zinok siemet niekaip nieko dar nepirkom sakiau nupirskiu rugsejo pirma diena, rubus turim i svente eiti, o reikmenis susipikrsiu, mano drauge dirba kancelairines tai nebus bedu, o siap mazes mokytoja sake kad nieko nepirktume, susakys rugsejo pirma ko ir kiek reikia  ax.gif

mes irgi nieko neperkam,uniforma nuo praeitu metu,kuprines nuo praeitu metu,tai tik avalyne abiem nupirkom ir viskas,sakem rugseji pirksimes,kai zinosim ko reik biggrin.gif neislaidaujam,nes seniau prisipirgdavom reik,nereik doh.gif
Atsakyti
buvom Aleksoto turguj,vos mopso vyras neparsitempe doh.gif jis pamises del ju doh.gif jau galvojau bus sakes,bet nutempiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 22, 13:34)
buvom Aleksoto turguj,vos mopso vyras neparsitempe doh.gif jis pamises del ju doh.gif jau galvojau bus sakes,bet nutempiau lotuliukas.gif

Tai galiu pasakyti, kad viena diena kuria jis ir parasitems , cia man taipo buvo ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bijau,kad taip ir bus doh.gif ,nes jau senai svaigta del mopsu :rolleyes:na,bet tikiuosi,kad ne siemet,dar mazes visur uztenka,o jai dar suo doh.gif visai jau man butu..................
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 22, 14:17)
bijau,kad taip ir bus doh.gif ,nes jau senai svaigta del mopsu :rolleyes:na,bet tikiuosi,kad ne siemet,dar mazes visur uztenka,o jai dar suo doh.gif visai jau man butu..................

Nu jo kol pupa dar tokai nedidele gal ir nereiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 22, 21:17)
Nu jo kol pupa dar tokai nedidele gal ir nereiktu  4u.gif

as irgi taip vis stabdau,bet kaip paaugs nezinau kaip bus,gal pasens ir nereiks suns lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 22, 23:41)
as irgi taip vis stabdau,bet kaip paaugs nezinau kaip bus,gal pasens ir nereiks suns lotuliukas.gif

Nu cia zinok slidu s reikalas , gal ir pasenes nores biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 23, 08:47)
Nu cia zinok slidu s reikalas , gal ir pasenes nores  biggrin.gif

Laba,na taip su senatve ir laiko daugiau bus,bet man geriau kad augintinis atsirastu kuo veliau,nenoriu dabar jokiu gyviu(butu ir auginciau)bet dar dabar ir su vaikais darbu uztenka doh.gif
p.s. nervas ima nuo pat ryto
skalbenke sugedo doh.gif dar papildomas rupestis wacko.gif tai rankom viska perplovinejau doh.gif ir kaip mes seniau be ju issivertem lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, galiu prisijungti?
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 23, 15:19)
Sveikos, galiu prisijungti?

prasom,prasom biggrin.gif
sveika atvykus bigsmile.gif
na,pasakojam,giremes ka turim su kuo vazinejam ,kuo dziaugiames bigsmile.gif
busim TRIO biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 08 23, 15:19)
Sveikos, galiu prisijungti?

Sveika junkis drasiau 4u.gif
nu triuse uzjauciu , blyn skalbenkes gedimas prilygsta pasaulio pabaigai 4u.gif , mes ka tik is kaimo , parsivezem bulvini maisa alyviniu obuoliu tai daba visiems siulau smile.gif
Atsakyti