Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 08 13, 20:19)
laba,kaip sekas?
orelis wink.gif
jau ruduo arteja verysad.gif

Labuti s, tai gi puse dienos prasinervinau tiklsiau nu vakr per internet eksplojer neina oatekti i sm , tai sivak sumislinau per mozila ir ka tu manai pavyko biggrin.gif
Atsakyti
o as tik mozilla-ji man patogiausia,o ir vienam lange galiu daugiau atsidaryt,as irgi per eksprolery bandziau,tai langu visas kompas pilnas buna,nelimpa jis

kaip sekas?as siandien vos i subine negavau,kaip uzspaude ant ziedo,vos issisukau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 13, 22:51)
o as tik mozilla-ji man patogiausia,o ir vienam lange galiu daugiau atsidaryt,as irgi per eksprolery bandziau,tai langu visas kompas pilnas buna,nelimpa jis

kaip sekas?as siandien vos i subine negavau,kaip uzspaude ant ziedo,vos issisukau doh.gif

nu nieko po truputim sendien mazia namusoe tebuvau is po darbo islekiau teisi i kaima, paskui kai grizom vedziojom suni ri vaikai pamete ir raktus ir tel tai iekojom vos ne kelias po visa stadiona saku udirsiu kaili, durys nesenai pakeistso , nu sakua ar dab zinot kiek reiks sumoket g.gif , tai aciu dievui viska radom ir telefona ir raktus tik abau skirtingose vietose
smile.gif
Atsakyti
as irgi saviskius vis kontroliuoju,bernas mano vis raktus nutrenks kur ,o kai reik eit pradeda ieskot doh.gif ir vis gauna rekt biggrin.gif
Papildyta:
kaip jusu sunis,jau didelis?skadu nepridirbo,daiktu needa? biggrin.gif
Atsakyti
noreciau tokios biggrin.gif
user posted image
koks priekis idomus biggrin.gif o subines nera lotuliukas.gif
bet grazi wub.gif
Papildyta:
o su tokia Kauno gatves paaket biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 13, 23:24)
as  irgi saviskius vis kontroliuoju,bernas mano vis raktus nutrenks kur ,o kai reik eit pradeda ieskot doh.gif  ir vis gauna rekt biggrin.gif
Papildyta:
kaip jusu sunis,jau didelis?skadu nepridirbo,daiktu needa? biggrin.gif

labukas nuo ryto , va parsisunciau ir darbe mozila, kol sefe namate, nu gal neuzmatys ax.gif , tai galesim palepitis.
jo su tais raktais tai viena beda doh.gif

Nu sune jau paugusi paugus, truputi bando pagarauzt bileka bet siap drausminga, iklesiu kokia dieno foto ax.gif

manta juodoji alfike irgi wub.gif
Atsakyti
labas as vel su
user posted image

grazios tos naujos masinos,bet kaip is manes tokia vairuotoja,tai bijociau sest uz tokios vairo biggrin.gif ,man ir manoji pergera biggrin.gif bet "dovanotam arkliui i dantis neziuri"
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 14, 12:41)
labas as vel su
user posted image

grazios tos naujos masinos,bet kaip is manes tokia vairuotoja,tai bijociau sest uz tokios vairo biggrin.gif ,man ir manoji pergera biggrin.gif bet "dovanotam arkliui i dantis neziuri"

Kavute tai geraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 4u.gif

Nu jo ko tu taip save nuvertini, pala ligu rasei kada teises esi islaikiusi g.gif
Atsakyti
aga,tik lapas dar ant subines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 14, 13:21)
aga,tik lapas dar ant subines biggrin.gif

Nu nieko nukris jis nukris
Va dabar suzinojau kad maniskis jau pirmadieni ivazuoaj i uzsieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 14, 13:48)
Nu nieko nukris jis nukris
Va dabar suzinojau kad maniskis jau pirmadieni ivazuoaj i uzsieni  ax.gif

bet dar kartais vaziuojant ,suprantu,kad sugrybavau doh.gif tai toks pyktis ima blush2.gif
ir tokia blondine(as brunete)pasijauciu,kad akiu ner kur kist blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 14, 13:56)
bet dar kartais vaziuojant ,suprantu,kad sugrybavau doh.gif tai toks pyktis ima blush2.gif
ir tokia blondine(as brunete)pasijauciu,kad akiu ner kur kist blush2.gif

As daugiau negu desimt metu vairuoju ir tai [padarau veju doh.gif
Atsakyti