Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

QUOTE(triušė @ 2009 08 10, 21:39)
pilnas,bet labai sunku vaziuot kai jie ko nors nepasidalina doh.gif rekimas ,cypimas doh.gif

nu jo pas mane irgi toks pat bordelis pastovei doh.gif , o ypac kai as viena bunu su jomis blink.gif
Atsakyti
man tai noris sustot ir ismest VIENA-kur kipisus kelia biggrin.gif seip su mergiotem sutinku,tik berniokas erzintuvas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 10, 22:07)
man tai noris sustot ir ismest VIENA-kur kipisus kelia biggrin.gif seip su mergiotem sutinku,tik berniokas erzintuvas cool.gif

pas mane abi mergiotes bet kokios dykos doh.gif
Atsakyti
siandien vaziuojant vos neistrenkiau visu po viena biggrin.gif nepasidalino ledais ir Coca-cola,o reikejo bendraut 200km doh.gif
tai toks cypimas,kad net radija ant viso garso nepadejo doh.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif

QUOTE(triušė @ 2009 08 10, 23:49)
siandien vaziuojant vos neistrenkiau visu po viena biggrin.gif nepasidalino ledais ir Coca-cola,o reikejo bendraut 200km doh.gif
tai toks cypimas,kad net radija ant viso garso nepadejo doh.gif


Nu jo nepavydziu , zinau ta salduma, bet kai vazuojam su teciu tokiu fintu pas mus nebuna.
Vakar maniskis skambino savo bosui, sake neuilgo jau turetu vazuoti, bosas lauke kol pats paskmbins , sako ar jau pasiruoses grizt i darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 11, 08:45)
Labas rytelis  4u.gif
Nu jo nepavydziu , zinau ta salduma, bet kai vazuojam su teciu tokiu fintu pas mus nebuna.
Vakar maniskis skambino savo bosui, sake neuilgo jau turetu vazuoti, bosas lauke kol pats paskmbins , sako ar jau pasiruoses grizt i darba  smile.gif

Labas rytas 4u.gif
saukiu prie user posted image
pas mus irgi su teciu tokiu bairiu nebuna -grieztas tetis biggrin.gif jie net nebando taip elgtis schmoll.gif matyt cia jau musu mamu tokia dalia g.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 11, 08:54)
Labas rytas 4u.gif
saukiu prie user posted image
pas mus irgi su teciu tokiu bairiu nebuna -grieztas tetis biggrin.gif jie net nebando taip elgtis schmoll.gif matyt cia jau musu mamu tokia dalia g.gif

Nu aci uz kabžvute taip skanei ji cia mmmmmmmmmmmmmmmmm
4u.gif
Atsakyti
na,esu kofemane,tad kava vel geriu tongue.gif
as siom dienom kaip persalau bevazinedama doh.gif galva skauda,snargliuojuos,sveikatos 0
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 11, 12:42)
na,esu kofemane,tad kava vel geriu tongue.gif
as siom dienom kaip persalau bevazinedama doh.gif galva skauda,snargliuojuos,sveikatos 0

ir man tinka kava , ypac kai ziema tamsu vakarais pasidarau dideli puoda ir porie kompo megaujuosi
Nu kap ci atau nelinlksma gaudyk 4u.gif , o gal tave kiauliu gripas puola g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 11, 13:18)
ir man tinka kava , ypac kai ziema tamsu vakarais pasidarau dideli puoda ir porie kompo megaujuosi
Nu kap ci atau nelinlksma gaudyk  4u.gif , o gal tave kiauliu gripas puola  g.gif

man MB sake,kad kiauliu gripas mus kabina biggrin.gif jis pirmas be sveikatos vaiksciot pradejo,as ji kaltinu,kad apkrete tongue.gif
Atsakyti
Nu labas rytas, kaip ligonis, vakar Sm nervino visa diena darbe negaleja\u prijungti, o veikti kaip tik nebuvo ko , tai mislijau papliurpt ir se tau boba devintines doh.gif
Atsakyti
laba,kaip sekas?
orelis wink.gif
jau ruduo arteja verysad.gif
Atsakyti