Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

geras bigsmile.gif nebandet?
pasmus nera,nebent nezinau,bet kiek domejausi rolleyes.gif visi perka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 05, 12:45)
geras bigsmile.gif nebandet?
pasmus nera,nebent nezinau,bet kiek domejausi rolleyes.gif visi perka cool.gif

Nu as tai ne , bet va kiek is kitu zinau tai nuomjuosi ir vaziavo ir i kelione po europa , kita zinau kai vazuoja i Ryga vyro parsivezt naudojasi
Atsakyti
kai as pradejau dometis,tai ir pasiklydau noruose,ju tiek daug,kad dabar jau nezuinau kury blush2.gif daug pinigu palikt nesinori,nes sios technologijos greit sensta ax.gif
Atsakyti
Sveika,kai susidomejau jais,tai tiek ju yra,vieni uz kitus geresni biggrin.gif jau pardej lyg ir ciupineju,lyg ir pirksiu,sauna kas i galva ir vel nueinu,o namuose sedziu ir galvoju,kad reikejo pirkt tongue.gif
p.s. tema svari biggrin.gif
Atsakyti
labukas vakar nebuvo kad prie kompo prsiseti, tai dab pasiguosiu , vakar akti musu alfutei chuliganai galine lempa isdauze verysad.gif
Atsakyti
nu bet *****,neturi kur nagu kist gun_bandana.gif
mano MB vakar isvaziavo 3 dienom,
sakau:- o jai as gatvej per savaigaly laikysiu,man bus patogiau?
o jis man:
-Kieme saugiau,ismals kas langa praeinant,keiksi save wink.gif
tad ne,galvoju,geriau jau kieme unsure.gif
o jus kur masinas laikot?
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 08, 21:34)
nu bet *****,neturi kur nagu kist gun_bandana.gif
mano MB vakar isvaziavo 3 dienom,
sakau:- o jai as gatvej per savaigaly laikysiu,man bus patogiau?
o jis man:
-Kieme saugiau,ismals kas langa praeinant,keiksi save wink.gif
tad ne,galvoju,geriau jau kieme unsure.gif
o jus kur masinas laikot?


Labukas 4u.gif
Mes kieme, bet daugiabucio kieme , ax.gif , saip ir maniskio masina apsparde ir dar keliu kaimynu, buvo policija atvaziavusi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapis: 09 rugpjūčio 2009 - 10:40
QUOTE(sapis @ 2009 08 09, 11:38)
Labukas  4u.gif
Mes kieme, bet daugiabucio kieme , ax.gif , saip ir maniskio masina apsparde ir dar keliu kaimynu, buvo policija atvaziavusi  blink.gif

blink.gif siaubiakas blink.gif
o as siandien pas uosvy kieme bufery atplesiau doh.gif
tai MB su tokiais bambejimais taise doh.gif unsure.gif bet daugiau ant tevo bambejo tongue.gif lotuliukas.gif kad neissikasa kelio.ten taip isvaziuota,provezos tokios gilios,tad as atbuliniu i gatve norejau isvaziuot ir pakibau verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 09, 20:50)
blink.gif siaubiakas blink.gif
o as siandien pas uosvy kieme bufery atplesiau doh.gif
tai MB su tokiais bambejimais taise doh.gif  unsure.gif bet daugiau ant tevo bambejo tongue.gif  lotuliukas.gif kad neissikasa kelio.ten taip isvaziuota,provezos tokios gilios,tad as atbuliniu i gatve norejau isvaziuot ir pakibau verysad.gif  doh.gif

esu as buvusi visa prieki kieme pas tevus ant bordiuro uzkelus tai keturi vyrukai vos nustume doh.gif
Atsakyti
zemos jos rupkes,bet vistiek mielos biggrin.gif

bet jau gatvej kur nuplesciau,tai nezinau ka daryciau lotuliukas.gif ,man tik sioj vietoj mobiliakas draugas butu,seip nemegstu mobilaus,nes visur visi randa biggrin.gif ner ramybes,bandai isjungt,galvoja,kad kazkas atsitiko doh.gif jokio privatumo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 09, 23:54)
zemos jos rupkes,bet vistiek mielos biggrin.gif

bet jau gatvej kur nuplesciau,tai nezinau ka daryciau lotuliukas.gif ,man tik sioj vietoj mobiliakas draugas butu,seip nemegstu mobilaus,nes visur visi randa biggrin.gif ner ramybes,bandai isjungt,galvoja,kad kazkas atsitiko doh.gif jokio privatumo biggrin.gif  biggrin.gif

Labas rytas , nu jo pilnai su tavimi sutinku su tais mobiliakais , kartais taip gerai kad jo nepasiimi thumbup.gif , bet kartasi jo ir prireikia 4u.gif
klausyk kaip pas tave SM rodo , bet pas mane namiam kompe dingo visos Tado Blindos zinutes g.gif
Atsakyti
Laba.as tau jau ana syk sakiau
SVARI TEMA biggrin.gif
jau pries pora dienu pravale,matyt uzkniso moderatores tongue.gif
Atsakyti