Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo,

ne,nebuvau,kaip parode koks miestas(Klaipeda) uzkimstas,tai ir noras praejo ,nemegstu tintis tarp zmoniu,o dar su vaikais doh.gif
buvom prie tvenkiniu thumbup.gif turskesi visa diena rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,siandien vel karsta karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 03, 11:13)
Laba,siandien vel karsta karsta.gif

Nu jo gerai kad pas mane darbe veoka , tai nejauciu to karcio tongue.gif , net opietaut nejau , bijau istizti biggrin.gif
Atsakyti
nemegstu karscio,bet kai reik su masina vaziuot,o toji ant saules stovi,net lipt nesinori
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 03, 13:03)
nemegstu karscio,bet kai reik su masina vaziuot,o toji ant saules stovi,net lipt nesinori

AGa jau melonumas nekoks, as siap pestute ir darabeinu bet sendie reik prasyt kad vyriskis parveztu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 03, 14:04)
AGa jau melonumas nekoks, as siap pestute ir darabeinu bet sendie reik prasyt kad vyriskis parveztu  smile.gif

darbas netoli? o kodel vyro prasai ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 03, 14:54)
darbas netoli? o kodel vyro prasai ax.gif ?

Nu pagal Kauno atstumus butu jum visai viena juokasm siap apie 2 km , nu siap jis ryta atveze, galvojau atsileidus grizisdu bet kad toks karstris bijau is koju iskriti, ko tai galva svaigsta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapis: 03 rugpjūčio 2009 - 15:09
Laba,mano MB vis dejuoja(liutas pagal horoskopa),kad vasaros ner,tipo vis lyja.o as nuo kartscio mirstu,negaliu pakest,taip norisi vesumos,as net iseit negaliu,slabniakas apima biggrin.gif tad tika su masinye kur patraukiu ir psio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 04, 08:49)
Laba,mano  MB vis dejuoja(liutas pagal horoskopa),kad vasaros ner,tipo vis lyja.o as nuo kartscio mirstu,negaliu pakest,taip norisi vesumos,as net iseit negaliu,slabniakas apima biggrin.gif tad tika su masinye kur patraukiu ir psio biggrin.gif

Labukas
Siap ir as Liutas ax.gif , bet karcio man nereik schmoll.gif , vakar zinok viena vaikiukas buvo atvazeves mano Alfutes ziureti, bet itariu kad nepirks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 04, 09:21)
Labukas
Siap ir as Liutas  ax.gif , bet karcio man nereik  schmoll.gif , vakar zinok viena vaikiukas buvo atvazeves mano Alfutes ziureti, bet itariu kad nepirks  4u.gif

jau pardavineja unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 08 05, 11:36)
Na matyt jis is tos serijos buduliu dbudulis, kur per diena sedi pri intiko ir bando kazkam ikasti  biggrin.gif
Na kas naujo pas jusu  biggrin.gif

g.gif keistulis

nieko naujo,uzsimaniau NAVIGACIJOS,noriu po LT ir PL pavazinet,seip paatostogaut blush2.gif tai MB sako pirk ,bus lengviau,tai ir domiuos,skaitineju rolleyes.gif bet visos jos man venodos
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 08 05, 12:03)
g.gif keistulis

nieko naujo,uzsimaniau NAVIGACIJOS,noriu po LT ir PL pavazinet,seip paatostogaut blush2.gif tai MB sako pirk ,bus lengviau,tai ir domiuos,skaitineju rolleyes.gif bet visos jos man venodos

Nu nezinau ar pas jus Kaune yra toks dalykas , bet pas musu Plungeje gali navigacija isinuomoti ax.gif
Atsakyti