Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

mane taip pat ta kiaulė- plaštakė sužavėjo thumbup.gif
na ,matyt,į klasikinio juodo švarkelio atlapą ją įsisegti -būtų iššūkis lotuliukas.gif ,bet į kokius džinsus ,ar trikotaža,manau visai tiktu biggrin.gif
ir nesuprantu ko jos nedristi įsisegti,juk ružavas širdeles hihihi.gif nešioja,tai ko ružavos kiaulaitės neįsisegus (aš ružavos širdies vargu ar įsisekčiau ,o šitą kiaulaitę mielai biggrin.gif )
Atsakyti
na jo su ružava širdele ir manęs neišvarytų niekur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 06 12, 20:18)
man įspūdingesnis tavasis žinučių skaičius per 3 dienas  lotuliukas.gif
Papildyta:
vis sugrįžtu pasižiūrėt sagytės su paršeliu ir vis galvoju. Nu mintis ir atlikimas nepriekaištingas  wub.gif , bet kas išdrįstu tokią sagutę įsisegt? ir prie kokio rūbo?  ax.gif


Aš ją buvau įsisegusi jau ne kartą. Prie paplėšytų džinsų, geltonos arba žalios bliuskutės bei spalvotų batukų ji puikiai tinka. Taipogi ir prie juodų drabužių, bet tada reikia dar kokio ryškaus akcento atsvarai. Žinoma, ji nėra skirta segti į baltų marškinių kalnierių ir eiti į ofisą biggrin.gif turių daug "keistokų" papuošalų ir kreizovų drabužių, tad ir kiaulė-drugelis puikiai įsilieja į mano stilių biggrin.gif

QUOTE(aliete @ 2009 06 12, 21:07)
mane taip pat ta kiaulė- plaštakė sužavėjo thumbup.gif
na ,matyt,į klasikinio juodo švarkelio atlapą ją įsisegti -būtų iššūkis lotuliukas.gif ,bet į kokius džinsus ,ar trikotaža,manau visai tiktu biggrin.gif
ir nesuprantu ko jos nedristi įsisegti,juk ružavas širdeles  hihihi.gif nešioja,tai ko ružavos kiaulaitės neįsisegus (aš ružavos širdies vargu ar įsisekčiau ,o šitą kiaulaitę mielai biggrin.gif )


drinks_cheers.gif
ružavą širdelę ar daug raukinukų-kaspinukų įsisegti man būtų didesnis iššūkis tongue.gif
Atsakyti
kusachiaus, kiaulaitė, tai įspūdinga wub.gif
Giagute, tavosios sagės taip pat fainos wub.gif Su kuo sendinai?
Atsakyti
cindy, ačiū smile.gif
čia vis ta paprasčiausia artmanijos antika.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2009 06 08, 13:17)
Kozete,gal pagrindas ant kurio siuvinėji per plonas-tai ir taraukia,gaubia(ant odos tai neturėtu gaubti) mastau.gif ,dar gali būti,kad per tankiai karoliukai susideda,na per daug jų ir išgaubia mastau.gif ,na ir aišku,gali buti bėda pats karoliukų prisiuvimo būdas-siūvinėti reikėtu grįžtamų žingsnių,t.y kad siūlas pakartotinai vis per kelis karoliukus pereitu,tada karoliukai lygiai sugula mastau.gif ,na tai tiek čia primasčiau mirksiukas.gif

Pagaliau radau su kuo nufotografuoti smile.gif
Siuvinėju ant pačios velto pagrindo, gal iš tikrųjų jis per plonas, o dėl per tankiai karoliukų, tai nežinau, jei būtu rečiau man atrodo būtu negražu. Siuvinėju grįžtamuoju žingsniu. Na, gal reikės pabandyti nusipirkti flico. O tas išgaubimas atrodo taip ax.gif :
user posted image
Atsakyti
man kazkaip nelabai
Atsakyti
Kozete,-išgaubimas iš tiesu ryškus,pasakyčiau suradai būdą,kaip nieko nedėjus į vidų,padaryti gaubtą sagę mirksiukas.gif
bet,jei nori negaubtos,tai visgi mastau ,kad tai pagrindo reikalas-jis turi būti standus,nes ,matyt,kai siuvinėji vilną ji susiraukia,jei vis delto,kaip pagrindą renkiesi vilną,tai ji gal turėtu būti daug storesnė ir gerai suvelta (gal net adatėle) mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2009 06 15, 19:52)
Kozete,-išgaubimas iš tiesu ryškus,pasakyčiau suradai būdą,kaip nieko nedėjus į vidų,padaryti gaubtą sagę mirksiukas.gif
bet,jei nori negaubtos,tai visgi mastau ,kad tai pagrindo reikalas-jis turi būti standus,nes ,matyt,kai siuvinėji vilną ji susiraukia,jei vis delto,kaip pagrindą renkiesi vilną,tai ji gal turėtu būti daug storesnė ir gerai suvelta (gal net adatėle) mastau.gif

Ačiū 4u.gif Bandysiu kitas ant dirbtinio pagrindo siuvinėti, arba gal kabašoną užklijavus irgi ne taip išsigaubtų.
Atsakyti
jei ant tikro veltinio taip išsigaubė, tai išsigaubs ir filcas. nėra gi didelio skirtumo jų tvirtume. Čia siuvinėjime problema, gal per stipriai siūlą suverži ar kitką ne taip darai. Šiaip jei vien karoliukais taip ratu nori siuvinėt, tai galima būtų pabandyt tą padaryt ant odos.
Atsakyti


Šiandienos mano segiuke :

user posted image
Atsakyti
gosiukas - WAU!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti