Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

didžiausias deficitas turbūt laikas biggrin.gif
Atsakyti
teisybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 06 12, 03:43)
Parodysiu ir aš savo keistuoles sages  4u.gif  abi iš modelino, tik "Kiaulė-drugelis" dažyta, o "Povas" iš spalvoto modelino.




Ale fantazija pas meginą blink.gif Labai įdomiai bigsmile.gif
Atsakyti
kusachius, kietos sagės thumbup.gif

ir visų kitų mergialkų liuksiškos thumbup.gif
Atsakyti
Ką tik baigta sagė draugei ax.gif :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 12 birželio 2009 - 13:42
Man tai labai patiko tas parselis-drugelis.Super ideja.Suzenyti tokias priesybes
reikia tureti daug fantazijos ir humoro. thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Margiriene, labai patiko, super ideja taip susukt karoliukus thumbup.gif nebuvau macius dar taip bigsmile.gif

Giagute, zavi sage wub.gif cia paveikslelis spausdintas?
Atsakyti
Ačiū Maša smile.gif ne, čia iš italijos gavus kažkada dovaną supakuotą į ploną popieriuką su šita dama gavau.. va ką reiškia neišmest gražių niekų lotuliukas.gif

QUOTE(Maša @ 2009 06 12, 15:29)
Giagute, zavi sage  wub.gif  cia paveikslelis spausdintas?

Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 06 12, 15:29)
Margiriene, labai patiko, super ideja taip susukt karoliukus  thumbup.gif  nebuvau macius dar taip  bigsmile.gif



wub.gif
aciu Masa
Atsakyti
Labai ačiū visoms už komplimentus sagėms, kiaulaitė ypač dėkoja biggrin.gif ją nusilipdžiau sau, nes esu kiaulės metais gimusi, ir laaabai mėgstu drugelius. Tai suplakiau viską į vieną hihihi.gif
Atsakyti
kiaule drugelis ispudinga:) 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SparnuotaPaukste @ 2009 06 12, 19:04)
kiaule drugelis ispudinga:) 4u.gif  thumbup.gif


man įspūdingesnis tavasis žinučių skaičius per 3 dienas lotuliukas.gif
Papildyta:
vis sugrįžtu pasižiūrėt sagytės su paršeliu ir vis galvoju. Nu mintis ir atlikimas nepriekaištingas wub.gif , bet kas išdrįstu tokią sagutę įsisegt? ir prie kokio rūbo? ax.gif
Atsakyti