Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

nius dar vienas darbelis tikiuosi geresnis uz pirmaji rodyta 4u.gif
user posted image
Atsakyti
AK TAI VA KAME SAKNYS, AS IS FOTKI IR KELIU, TAI MAN KITUR SUSIKURTI ALBUMA?
Papildyta:
O KAS YRA IPIX?
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 10 17, 00:06)
AK TAI VA KAME SAKNYS, AS IS FOTKI IR KELIU, TAI MAN KITUR SUSIKURTI ALBUMA?
Papildyta:
O KAS YRA IPIX?

Man atrodo, kad norint įkelti nuotrauką ar paveiksliuką reikia surinkti 100 žinučių g.gif
Atsakyti
STAI IR MANO NAUJAUSIAI "ISKEPTI BLYNUKAI"
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
DAUGIAU MANO DARBU RASITE CIA:
http://s903.photobuc...avita/?newest=1
Atsakyti
Gal pradžioj reiktų tuos blynukus ir gražiai nufotografuot - nesusiliejusius, ne per pusantro puslapio?.. g.gif
Atsakyti
o tai kai tokios didelės foto tai ir nenorint pradedi ieškoti broko biggrin.gif normaliai pafotkinus manau visai nieko blynukai būtų 4u.gif
Atsakyti
Sagė, bet plaukams. Pirmoji bandomoji ax.gif kai ilgakasė išbandys tada bus galima ir daugiau daryt biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
dalitavit matau esi foto patalpinusi photobucket'e, tai ten juk prie kiekvienos foto yra funkcija 'resize', tai labai patogu norint sumažinti foto ir neištampyti puslapio, nes labai nepatogu skaityti, kai reik į šonus tampyti mirksiukas.gif

Aviacija aš mielai įsisegčiau tokią sagę į savo plaukus wub.gif
įdomu kokį užsegimą ten pritaisei cool.gif

o pati tuo tarpu mielai skaitau šią temą ir bandau rankdarbiauti kiek leidžia dukrytė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 17, 11:23)
dalitavit matau esi foto patalpinusi photobucket'e, tai ten juk prie kiekvienos foto yra funkcija 'resize', tai labai patogu norint sumažinti foto ir neištampyti puslapio, nes labai nepatogu skaityti, kai reik į šonus tampyti  mirksiukas.gif

Aviacija aš mielai įsisegčiau tokią sagę į savo plaukus  wub.gif
įdomu kokį užsegimą ten pritaisei  cool.gif

o pati tuo tarpu mielai skaitau šią temą ir bandau rankdarbiauti kiek leidžia dukrytė  biggrin.gif


standartinis įsegimas, jokio stebuklo 4u.gif tiesiog jų būna atskirai pirkt. O visas pagrindas modelininis. Laukia dabar bandymai patvarumo ir tt smile.gif
Atsakyti
mano paskutine sagyte user posted image 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti