Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

QUOTE(grite @ 2009 10 08, 11:52)
Taigi gražus  Gute444 tas tavo pirmas blynas  thumbup.gif Muzikinis wub.gif



QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 10 08, 12:52)
tikrai gražiai gavosi kaip pirmasis  thumbup.gif mano pirmasis ne toks vykęs gavosi hihihi.gif  blush2.gif

Aciu uz pagyrimus smile.gif Noriu jusu patyrusiu paklausti kaip jus 'subalansuojate' sege? Sege isegus i paltuka "atvimpa" jos virsus, bandziau skirtinguose auksciuose tvirtinti uzsegima, bet tai nelabai padejo. Gal jus zinote kazka gudresnio?
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2009 10 08, 13:21)
Aciu uz pagyrimus smile.gif Noriu jusu patyrusiu paklausti kaip jus 'subalansuojate' sege? Sege isegus i paltuka "atvimpa" jos virsus, bandziau skirtinguose auksciuose tvirtinti uzsegima, bet tai nelabai padejo. Gal jus zinote kazka gudresnio?


aš tai taip pat taikau tai aukščiau tai žemiau pritvirtinti užsegimą, jokios paslapties neturiu ax.gif smile.gif bet manau, kad kuo sunkesnė sagė ir kuo plonesnis rubelio audinys, ant kurio ji tvirtinama, tuo labiau ji atvimpa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2009 10 08, 13:21)
Aciu uz pagyrimus smile.gif Noriu jusu patyrusiu paklausti kaip jus 'subalansuojate' sege? Sege isegus i paltuka "atvimpa" jos virsus, bandziau skirtinguose auksciuose tvirtinti uzsegima, bet tai nelabai padejo. Gal jus zinote kazka gudresnio?


užsegimą tvirtink ne per vidurį o aukščiau. Tada tikrai neturėtų atvipt.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2009 10 08, 09:33)
Labas rytas,
ilgai ilgai ziurejau, mokiausi, kaupiausi ir viena diena susikaupiau ir pati pagaminau savo pirmaja sege, o siandien susikaupiau ir parodyti Jums. Tai mano pirmasis blynas ir zinau, kad jis netobulas, bet vistiek ji man labai miela. http://public.fotki..../imgp0944.html#

labai ,net labai vykusi sege thumbup.gif Zmogui susijusiu su muziga tikrai turi patikti mirksiukas.gif
Atsakyti
sergu jau sagiu liga 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif pagalvojau gal ir man pasirodyt savo antrą blyną ax.gif
user posted image
Atsakyti
Vika852, graži ;] tik noretųsi kokybiškesnės nuotraukos :]
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2009 10 08, 17:31)
blush2.gif  pagalvojau gal ir man pasirodyt savo antrą blyną  ax.gif 


O man nykoka, kažko trūksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2009 10 09, 12:58)
O man nykoka, kažko trūksta  g.gif


nu kaip antram blynui.....kaip sakoma visada yra kur tobulet blush2.gif šeip ji labai maža todel man pačiai kožkodėl simpatiška, ir baisiai apkraut nenorejosi. g.gif
o šeip ačiu už komentrus nors negausius bet vistiek, kritika vistiek geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Seniai ir aš nosį ikišau čia.. naujausios damos:

"Ateities būrimas"

user posted image

"Gėlių skynimas"

user posted image


Atsakyti
nu čia tai nėra žodžiu - tobula thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2009 10 09, 21:54)
nu čia tai nėra žodžiu - tobula thumbup.gif

pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti