Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 08 29, 08:52)
ramushka - labai dailios abi paskutines tavo sagytes wub.gif o aplink sagutes ten modelina naudoji kiek supratau? g.gif

smile.gif teip modelinas..... drinks_cheers.gif aciukas uz pagyra.....
yyla superines minetiuros....... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif, maniskes tai tokios uch dickes
Atsakyti
dekui wink.gif o visa tai laikosi ant paprastos medziagytes wink.gif
Atsakyti
kiek grožybių prisižiūrėjau wub.gif Negaliu lygintis su jumis, visgi tai mano pirmoji, truputį kreiva ir karoliukas vienas nukrito, bet labai tyngiu perfotkint blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Tikriausiai vienas iš labiausiai rizikingiausių ir sunkiausiai kuriamų papuošalų visoms bižuterijos kūrėjoms - papuošalas vyrui...

Vyriška sagė "Juodasis akmuo"

user posted image

Agatai, biseris, stiklo perlai, šilkinė juostelė.
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 08 31, 08:41)
Tikriausiai vienas iš labiausiai rizikingiausių ir sunkiausiai kuriamų papuošalų visoms bižuterijos kūrėjoms - papuošalas vyrui...

Bet tu puikiausiai susitvarkei su šia užduotimi thumbup.gif
Atsakyti
laukine, wub.gif
irunia - neaišku kaip čia pasisekė dar unsure.gif ... reikia reakciją dar pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
Giagute--vyriška segė labai vyriška thumbup.gif thumbup.gif man labai gražu kai vyrai isisega sege wub.gif
Atsakyti
Mano nauja sage, tik dabar puosia buteli:
user posted image
Atsakyti
"Violetinė svajonė"

user posted image


Adatėle - wub.gif

Armanlila
- norėtųsi iš arčiau pamatyt ax.gif
Atsakyti
[quote=Giagute,2009 09 05, 14:37]
[i]"Violetinė svajonė"

fainuolė sagytė, nors ir nesu violetinės spalvos mėgėja, bet šita thumbup.gif
Atsakyti
Laaabai jau nepakartojami visi jūsų darbai... 4u.gif wub.gif
Mano dukra norėtų išbandyti, nes yra mėgėja tokiems darbams.
Ar jūs sagėms padaryti perkatės tą akmenį per vidurį? Ir ar ten iš vis akmuo?
biggrin.gif
Vat norim sužinot, kuo jūs puošiant vidurį (be vilnos velimo, karoliukų...) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S@V@N@ @ 2009 09 06, 15:44)
Laaabai jau nepakartojami visi jūsų darbai...  4u.gif  wub.gif
Mano dukra norėtų išbandyti, nes yra mėgėja tokiems darbams.
Ar jūs sagėms padaryti perkatės tą akmenį per vidurį? Ir ar ten iš vis akmuo?
biggrin.gif
Vat norim sužinot, kuo jūs puošiant vidurį (be vilnos velimo, karoliukų...) ax.gif


na būna sagių ir su akmeniu. Tik geriausiai naudoti vadinamus kabošonus, kurių viena pusė yra plokščia ir ją lengva priklijuoti prie pagrindo.Įkeliu ir pavyzduką:

user posted image

o dekupažo technika dekoruotos sagės gali būt iš modelino arba iš medžio (būna pirkt pagrindų) modelino aišku galimybės truputuką didesnės, nes galima įvairaus dydžio ir formų pasigamint. Modelino ir dekupažo tecnika pavyzdukas:

user posted image

Čia turbūt nedorėlė Giagutė klaidina visas su savo sagėm lotuliukas.gif jos tokios lygios ir kaip stiklu apdengtos, užtai galvoja kad ten akmenukai bigsmile.gif
Atsakyti