Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

sagė graži, bet jeigu norisi juoda-balta derinuko, sukeisčiau vietomis - daryčiau baltą sagę su juodais štrichais ax.gif
Atsakyti
niu va dar mintis sove ...gal tuos karoliuku uselius padaryk baltus o ant ju galiuku kokius kristaliukus uzdek .....tai tikrai spesi iki rugsejo 1-osios
Atsakyti
na kitas komentuou o pati nesirodau.... ax.gif

imetu viena sagiuka.....

user posted image
Atsakyti
Na idomi nuomone kad darausi sau. g.gif Na taip gal ir pati uzsiseksiu kada. Bet seip dariau sesei nes tokia apranga pasirinkom rugsejo pirmajai, marskineliams tiesiog truksta puosnumo. Nusprendziau greitai pagaminti pati.user posted image
Stai kaip rengsis sese. Man atrodo kad gyvesnes, vaikiskesnes spalvos cia nelabai deretu, nes ir kitu detaliu spalvingu nera. g.gif

Beja aciu uz idejas. 4u.gif Taip pat puiki mintis del baltos seges. Tikrai dar yra laiko ka nors pakeisiu . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megagaite: 28 rugpjūčio 2009 - 11:23
Ramushka - koks įdomus bigsmile.gif Pati vielą viduryje raizgei?

Megagaite - mano galva gražu ir taip smile.gif Tinka prie aprangytės...Nors...Galėtum pora šviesesnių kuokštų įvelti mirksiukas.gif Pagyvintų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Liucija-: 28 rugpjūčio 2009 - 11:22
Na štai ir prašom - "pakritikuokit" ir nepasitenkinimo banga kyla biggrin.gif
Tokia mano nuomonė ir tikrai jos nekeisiu. Aš esu giliai įsitikinus, kad vaikystė tuo ir žavi, kad nereikia spraustis į kažkokius "oficialius" rėmus ir gali tiesiog mėgautis spalvotu gyvenimu labai spalvingam pasaulyje. Ir man tikrai keista ir net liūdna, kad jau antroj klasėj vaikai rengiami it į banką dirbti... verysad.gif

Aš imčiau spalvą. Kad ir žydrą ar violetinę... wub.gif Kad dar atrodytų kaip vaikiška apranga...

QUOTE(megagaite @ 2009 08 28, 12:18)
Na idomi nuomone kad darausi sau. g.gif 

Atsakyti
blush2.gif o man viskas patinka toj juodai baltoj sagei 4u.gif galima vietoj karoliuku viduj kokia saga idomia pritaisyt, dabar tiek sagu yra neitartum kad ten saga rolleyes.gif

Ramushka va pas tave juk sagute vidury rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 08 28, 12:57)
Na štai ir prašom - "pakritikuokit" ir nepasitenkinimo banga kyla  biggrin.gif
Tokia mano nuomonė ir tikrai jos nekeisiu. Aš esu giliai įsitikinus, kad vaikystė tuo ir žavi, kad nereikia spraustis į kažkokius "oficialius" rėmus ir gali tiesiog mėgautis spalvotu gyvenimu labai spalvingam pasaulyje. Ir man tikrai keista ir net liūdna, kad jau antroj klasėj vaikai rengiami it į banką dirbti...  verysad.gif

Aš imčiau spalvą. Kad ir žydrą ar violetinę...  wub.gif  Kad dar atrodytų kaip vaikiška apranga...

Oi netaip mane supratot turbut blink.gif Tikrai nejauciu nepasitenkinimo, tik taip kategoriskai nuskambejo jusu nuomone apie mane, o ne apie mano darbeli.. mirksiukas.gif Neimkit i galva. 4u.gif
Na, o del tu remu tai cia is suaugusiojo pozicijos ziurint jog vaikyste, tai spalvos, laisve ir visa kita. O is vaiko pozicijos gal kitaip atrodo... toj vaikystej gal ir perdaug to ryskumo, gal ir solidziam norisi pabuti.Mano sese pati issirinko apranga norejo atrodyti inteligentiskai- kaip panele mokytoja biggrin.gif siek tiek suaugusi... vistik jau antroke biggrin.gif
Nors kita vertus gal jus ir teisi violetine ar kita spalva irgi puikiai tiktu ir gerai atrodytu. Tiesiog man spontaniskai gavosi tas juoda balta derinys ir siulai po ranka papuole.
Atsakyti
Giagutė turbūt senai maža buvo ir nebeatsimena to BEGALINIO noro būti suaugusia. Bent jau aš tai atsimenu. lotuliukas.gif
Ir tikrai nieko blogo nematau, kad tėvai leidžia vaikui pačiam rinktis rūbus, be to tokiai svarbiai šventei.

Nu blin, uždėk tu tokiai damutei savo išrinktą rūbą, tai jausis nelaiminga, nemadinga. Kaip prieš draugus pasirodyti. tongue.gif O žiūrėkit, turi mergica stiliaus suvokimą - su juoda balta neprašausi niekada.

Nu gerai, kad nebūtų tuščiažodžiavimai vien, įmesiu sagę. Rodžiausi modelino temoj, tai dar ir jums (galit kritikuot lotuliukas.gif ).

user posted image
Atsakyti
taip merginos sagute ten pas mane....tikrai ne pati priraizgiau blush2.gif ......
isties saguciu kiek tik nori kokiu nori..... biggrin.gif
pvz ir cia sagiukas rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
ramushka - labai dailios abi paskutines tavo sagytes wub.gif o aplink sagutes ten modelina naudoji kiek supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 08 29, 10:12)
yyla  thumbup.gif  nu labai zavu

pritariu 4u.gif laaaabai jau fainuolytes wub.gif wub.gif wub.gif
tik dar norejau paklausti ant ko tas visas grozis laikosi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 29 rugpjūčio 2009 - 09:30