Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Indraa-, urupeja2, Moske - smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal galite pasakyti ką darau ne taip. Siuvinėju sagę nuo vidurio karoliukais (neklijuoju kabašono per vidurį) ir man jinai tokia išgaubta gaunasi. Kaip padaryti, kad ji būtu plokščia? Galvoju gal per stipriai įtempiu siūlą, bet jei neįtemsiu jie bus palaidi.
Nuotraukos negaliu įkelti, nes sugedęs fotoaparatas. blush2.gif
Atsakyti
laba. biggrin.gif

kozete gal tu per arti siuvi viena karoliuku eile prie kitos karoliuku eiles.
Atsakyti
Kozete,gal pagrindas ant kurio siuvinėji per plonas-tai ir taraukia,gaubia(ant odos tai neturėtu gaubti) mastau.gif ,dar gali būti,kad per tankiai karoliukai susideda,na per daug jų ir išgaubia mastau.gif ,na ir aišku,gali buti bėda pats karoliukų prisiuvimo būdas-siūvinėti reikėtu grįžtamų žingsnių,t.y kad siūlas pakartotinai vis per kelis karoliukus pereitu,tada karoliukai lygiai sugula mastau.gif ,na tai tiek čia primasčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
cia mano sages internete , parduodu, jei kas susidomejot ar turit klausymu rasykit ir dar duodu savo e.pasta akinome@one.lt smile.gif
Atsakyti
Kad ne šitoj temoj pardavimais reikia užsiimti.. g.gif

QUOTE(akinome @ 2009 06 08, 14:24)
cia mano sages , parduodu, jei kas susidomejot ar turit klausymu rasykit ir dar duodu savo e.pasta

Atsakyti
Antroji šio tipo sagė wub.gif

Oniksas, swarovski kristalai, biseris, oda
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sho.Igneta: 11 birželio 2009 - 12:01
Sveikos mergaiciukes, netycia uzklydau i jusu temeles, labai patiko visi darbeliai.
Susizavejau ir nusprendziau jog pati noriu apsigaminti sau sage.
Man labai patiko nertos is vielutes ir karoliuku sages, tiesiog norejau pasiteirauti, gal galit pasakyt kaip uzsegima pritvirtint? g.gif o tai pabandziau si bei ta suregsti, bet nzn kaip pritvirtint graziai uzsegima sad.gif

labai aciu uz pagalba wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguoliuke @ 2009 06 11, 13:26)
Sveikos mergaiciukes, netycia uzklydau i jusu temeles, labai patiko visi darbeliai.
Susizavejau ir nusprendziau jog pati noriu apsigaminti sau sage.
Man labai patiko nertos is vielutes ir karoliuku sages, tiesiog norejau pasiteirauti, gal galit pasakyt kaip uzsegima pritvirtint?  g.gif  o tai pabandziau si bei ta suregsti, bet nzn kaip pritvirtint graziai uzsegima sad.gif

labai aciu uz pagalba wink.gif  4u.gif



sveikute,
as tvirtinu su ta pacia vielute, po 3 dvigubas vielutes juosteles i kiekviena skylute ir stipriai itempus apviniuoju i visas puses nugareleje

sekmes wink.gif
Atsakyti
snieguoliuke,aš taip pat su ta pačia vielute užsegimą prikabinu,dar buna kitokie užsegimai,kai pats segtukas jau pritvirtintas prie apvalaus metalinio pagrindo ir yra liežuvėliai,tai tada tik tuos liežuvėlius į nerinį užlenki ir viskas smile.gif
Atsakyti
supratau, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Sho.Igneta, kaip man oniksas patinka ax.gif .. ir apskritai, kabošonai man labai labai.. bet nei vieno neturiu biggrin.gif

čia mano mergina su plunksna:

user posted image
Atsakyti