Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

cindy pabandyk pasižiūrėti gal netoli namų yra odinių drabužių salonas/siuvykla mirksiukas.gif , man kai prireikė odos nuėjau ir paprašiau gal turi kokių atliekamų odos atraižų parduoti, tai moteriškė prikrovė man pilną maišą ir nieko už tai neėmė, pasakė tik darykit darbelius ir prie progos užsukit pasirodyti biggrin.gif

dar prie progos, kad jau parašiau post'ą paklausiu - o kur perkate fliką Vilniuje ( tikiuosi taip parašiau blush2.gif ) ?? ar tinka tam reikalui ir paltinė medžiaga ? O kur būtų galima gauti lipnaus flizelino
skaičiau senas temas - pasikonspektavau kai ką, bet apie pirkimo vietas ir neužfiksavau, tai nepykit jei jau šimtą kartų rašėt apie tai 4u.gif oo aš ir vėl klausiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 23 rugpjūčio 2009 - 10:49
laba vakareli merginos....aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif smagu isgirsti grazius ivertinimus.....
o del odeliu tai isties manau kad padevetuose galima pigiau prasisukti nes teko klaipedoje sveriamu skiauteliu uzsipirkti tai ne pigiai gavosi......na bet spalvyciu pasirinkau kokiu tik noriu.....o padevetuose sijona uz 5lt gali nusipirkti......
Atsakyti
sege ''Dobilo sirdeles'' (pasidabruota vielute, cekiskas stiklas, kristalai, biseris)


user posted image
Atsakyti
Aš pagaliau nufotkinau krūvą savo sagių, tai kelias įmetu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
"Nekaltumas"

user posted image

"Lietaus rožė"..

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 08 26, 13:32)

Giagute tu sagiu karaliene  wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
,,Nekaltumas" ir va sita
user posted image

clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif good.gif
Atsakyti
Labai grazios visu sages wub.gif Jos uzbure mane ir ikvepe imtis paciai sio meno. Skaitineju visas temukes, bet del laiko stokos gal kazka ir praleidau, tad nerustaukit labai ir jei galit atsakykit:
Skaitau, kad sagem naudojat FIMO modelina, bet kaip supratau, jo yra visokiu rusiu ar tai pavadinimu -paprastu, skirtu lelems... Sukonkretinkit prasau koks yra tinkamiausias/geriausias ir kur geriausiai ji pirkti Vilniuje NE internetineje parduotuveje
Labai aciu uz atsakyma 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balerina: 26 rugpjūčio 2009 - 20:51
QUOTE(balerina @ 2009 08 27, 11:29)
Turbut niekas nenori pasidalinti savo paslaptimis  unsure.gif  verysad.gif


šis naudojamas http://www.tikrosspa...p?l=prod&id=408 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2009 08 27, 11:39)

Labai aciu uz atsakyma notworthy.gif
O cia tik internetine parduotuve? Ar nurodytu adresu (S.Zukausko g.) galima nusipirkti gyvai?
Atsakyti
Sveikos mergytes. smile.gif Noriu paprasyti jusu, jog ivertintumet mano pirmaji "blyna". Gal truputi prisviles, bet mano sesei labai patinka. Ji eis i antra klase, o sage jos rugsejo pirmosios sventei skirta. Tad noriu paklausti jusu nuomones ko perdaug, ar ka dar galima pakeisti? Vistik vaikui vienaip atrodo grazu(svarbu blizga), o kitiems gali pasirodyti visai ne i tema. Man asmeniskai labai svarbu kaip kitu akimis atrodo mano pirmas meginimas, nes paciai visokios abejones kyla, o vaiko isvaizdos isdergti irgi nesinoretu. blush2.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
(tuos karoliuku sakeles sulenkiau i vidu padariau visas kilputem..atrodo daug geriau, tik nuotraukos nepadariau)
Taigi ka manot?Tik smarkiai nepeikit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megagaite: 28 rugpjūčio 2009 - 09:46
Pakritikuokit... bet nepeikit smile.gif

Man visuomet gražu skirtingų technikų derinimas. Ir tikrai labai pagyvina tas karoliukų "suraitymas".

Bet galiu labai aiškiai pasakyt kas man nepatinka ir ko tikrai nedaryčiau tokio amžiaus vaikui - tai JUODA spalva. Nesakau, kad vaikams turi būti skirtos vien tik flomasterinės neoninės spalvos, bet šįkart manau, kad sagę tamsta labiau sau, nei sesei darėt cool.gif

QUOTE(megagaite @ 2009 08 28, 10:44)

Atsakyti
labai sauni sage....bet va ir as manau kad spalvyte tokia ne vaiska...zalia o gal geltoma g.gif .....na tokia jaunatviska turetu buti tai sia siulau sau ar mamai ....o sian dar tik 28d. turi laiko suregsti nauja vaikiska nuotaikinga........nor isties ka gali zinoti gal prie rubelio ir ta bus pats tas......na cia tokia jau mano nuomone ax.gif nieko rimto neuzpyk...... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti