Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

nu sagių grožiai, ŠAKĖS
aš šiaip nenešioju, bet į tokias pasižiūrėjus tai norisi pradėt nešiot thumbup.gif
Atsakyti
Atejau pasirodyt ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 17 rugpjūčio 2009 - 19:02
QUOTE(Giagute @ 2009 08 11, 21:06)


Labai grazu ir kruopstu 4u.gif
Atsakyti
Sensi,daili sagutė.Tokia paslaptinga damutė smile.gif
Atsakyti
Giagute - truksta zodziu nupasakoti tavo sagiu grozio wub.gif wub.gif tiesiog nepakartojamos thumbup.gif
Atsakyti
aussrrina, Aistiene, JuodaKatyte - wub.gif

Sensi - wow, kaip man čia pas tave gražu!.. bigsmile.gif

O aš vis dar fėjinuosi...

"Vidurnakčio fėja"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 18 rugpjūčio 2009 - 10:04
Giagutes fėjų prisižiūrėjus ir aš su fėja sagę padariau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 08 17, 19:25)
Sensi,daili sagutė.Tokia paslaptinga damutė smile.gif


Aciu 4u.gif

QUOTE(Giagute @ 2009 08 18, 10:04)
Sensi - wow, kaip man čia pas tave gražu!..  bigsmile.gif



Aciu,negaliu slept,kad tamsta prisidejo prie mano ikvepimo biggrin.gif
Tavo sagytes labai graziai iremintos wub.gif kaip tu antra karoliuku eile taip tiksliai tvarkinga padarai ? blush2.gif Skaiciuoji pirmosios eiles karoliukus,ir pagal ju skaiciu antraja darai? Nu nezinau,kaip cia aiskiau paklausus doh.gif ir dar labai patinka modelino blynelio krastai tokie nuozulnus wub.gif cia juos su formele darai,ar kepi tiesiog rankom suformuota ir po to svytriniu gludini? g.gif na,apie paveikslelius ir tobulai priderintas karoliuku spalvas nieko naujo nepasakysiu,visi pagirimai jau issakyti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 19 rugpjūčio 2009 - 14:06
Ievukass, jau užrodė man klientės abi tavas fėjas... smile.gif

Sensi - neskaičiuoju nieko, kaip telpa taip - o gal ir reiktų...? biggrin.gif o modeliną tai visaip formuoju, bet šiaip tai taip, švitrinis bet kokiu atveju rankyten paimamas prieš dekupažinant - visitiek idealiai niekad neiškepa savaime..
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 08 19, 16:38)
Ievukass, jau užrodė man klientės abi tavas fėjas...  smile.gif

Sensi - neskaičiuoju nieko, kaip telpa taip - o gal ir reiktų...?  biggrin.gif o modeliną tai visaip formuoju, bet šiaip tai taip, švitrinis bet kokiu atveju rankyten paimamas prieš dekupažinant - visitiek idealiai niekad neiškepa savaime..


sakyk ant kokio popieriaus spausdini paveiksliukus? labai ryškūs faini jie pas tave gaunas. ax.gif
Atsakyti
Tai ne popieriuj esmė manau.. labai gerą lazerinį spalvotą spausdintuvą turiu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 08 19, 22:36)
Tai ne popieriuj esmė manau.. labai gerą lazerinį spalvotą spausdintuvą turiu....  ax.gif


nu va turiu ir aš galimybę labai geru pasinaudot, ale va mąstau ant kokio popieraus viską daryt........ jauiu tiks ir paprastas, bent jau dėžutės gamybai tai tiko biggrin.gif
Atsakyti