Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Agniete1121 - pirmoji sage priverte issilydyti wub.gif wub.gif wub.gif ir as tokios uzsinorejau... blush2.gif gal lb nesupyksi jei ideja pasiskolinsiu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 05 rugpjūčio 2009 - 19:34
o man tai laumzirgis labai simpatiskas,spalvu derinys grazus thumbup.gif
Atsakyti
naujausia mano sage
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agniete1121 @ 2009 08 05, 15:04)
sveikutės, noriu pasirodyti kokias sagytes pasidariau 4u.gif  ax.gif  blush2.gif
user posted image


o, pasirodo ir mano sages jau kažkas kopijuoja blink.gif
Man įdomu kaip tu jai užsegimą pritvirtinsi, jei ta sagė tokia kiaurai permatoma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievukass: 06 rugpjūčio 2009 - 08:58
QUOTE(ievukass @ 2009 08 06, 09:57)
o, pasirodo ir mano sages jau kažkas kopijuoja  blink.gif
Man įdomu kaip tu jai užsegimą pritvirtinsi, jei ta sagė tokia kiaurai permatoma?


galima butu originala pamatyti smile.gif
Papildyta:
jau pati savo smalsuma patenkinau smile.gif
matyt kalba eina apie sia smile.gif

user posted image

idomi sage smile.gif

ale nuo kopiju niekas nera apsaugotas wink.gif
Atsakyti
na manau neturetumem pykti, kad kazkam patinka tavo ideja ax.gif as tai kaip tik dziaugiuos, jei kuri nori tokia pat sage pasidaryti, kaip ir as pagaminusi esu rolleyes.gif juk cia tam ir renkames, kad pasirodyti, pasisemti is kitu nauju ideju ir patirties ax.gif mergaites, nesipykit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 06 rugpjūčio 2009 - 09:48
Aš ir nesakiau, kad pykstu, tik nustebau ir tiek. Jei nenoėčiau, kad kas kopijuotų, tai išvis į internetą turėčiau nuotraukų nedėt ir pasislėpus savo sages laikyt, kad nieks nepamatytų ir nekopijuotų smile.gif . Čia tik pastaba buvo, norėjau pasakyt Agnietei1121, kad jai bus sunku užsegimą pritaisyt prie tokios "kiauros" sagės, jis persimatys.
Atsakyti
QUOTE(ievukass @ 2009 08 06, 11:55)
Aš ir nesakiau, kad pykstu, tik nustebau ir tiek. Jei nenoėčiau, kad kas kopijuotų, tai išvis į internetą turėčiau nuotraukų nedėt ir pasislėpus savo sages laikyt, kad nieks nepamatytų ir nekopijuotų  smile.gif . Čia tik pastaba buvo, norėjau pasakyt Agnietei1121, kad jai bus sunku užsegimą pritaisyt prie tokios "kiauros" sagės, jis persimatys.

na taip, cia kaip urve ussislepus reiktu laikyt po 9 spynom viska, kad niekas nenukopijuotu hihihi.gif o uzsegimai esu macius kazkur yra tokie apvalus, kur tvirtinasi prie krasto apvaliu sagiu... g.gif
Atsakyti
originalas visada lieka originalu wink.gif jei kopijuoja - vadinasi zavisi, patinka smile.gif manau tai kaip ir ivertinimas wink.gif


Atsakyti
QUOTE(ievukass @ 2009 08 06, 08:57)
o, pasirodo ir mano sages jau kažkas kopijuoja  blink.gif
Man įdomu kaip tu jai užsegimą pritvirtinsi, jei ta sagė tokia kiaurai permatoma?




Labuka, nepyk kad nukopijavau blush2.gif , mal labai grazi buvo ta sagytė 4u.gif ax.gif blush2.gif o uzsegima tai su vielute pritvirtinau, nuotraukoi uz jo ir laikiau, siek tiek matyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniete1121 @ 2009 08 06, 15:50)
Labuka, nepyk kad nukopijavau blush2.gif , mal labai grazi buvo ta sagytė 4u.gif  ax.gif  blush2.gif  o uzsegima tai su vielute pritvirtinau, nuotraukoi uz jo ir laikiau, siek tiek matyt rolleyes.gif


tai vat... ir as planuoju ka nors panasaus pasidaryt (kai jau pasidarysiu pradetus darbus hihihi.gif ) ax.gif lb jau daili tokia sage atrodo wub.gif
Atsakyti
Mano atostogos...

"Drugelio šokis"
user posted image

"Mėnulio fėja"
user posted image
Atsakyti