Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

QUOTE(Giagute @ 2009 07 28, 14:52)
Būna spec. užsegimukų - toks ratukas su užsegimu, bet LT kažkaip neužmačiau tokių..

dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
sumeistravau štai tokia sagę 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Aliete, jega thumbup.gif man labai patiko bigsmile.gif

pries savaite bandziau ir as wire wrap'a perkast, turiu nelabai tik kokia nuotrauka blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 28 liepos 2009 - 20:41
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 07 24, 09:43)
nea aš Kaune smile.gif LŽŪU rugsėjo mėn.



Gaminkite gaminkite, o as ateisiu i muge tu groziu apziureti ax.gif Taciau labai nustebau,kad taip anksti jau ruosiates tai LŽŪU parodai mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, buvau užsikrėtusi daryti sages, deja greitai tas noras išgaravo ir grįžau prie karoliukų vėrimo...turiu labai daug visko: pradedant klijais, žiogeliais,siūlais ir baigiant oda, veltinio lakštais, kailiuku ir įvairių atspalvių juostelėmis. Gal galite man pasakyti kur dėti skelbimą apie pardavimą? Ar čia kur nors prie rankdarbių ar prie paprastų skelbimų? Dar noriu paklausti gal kuri galėtumėte įvertinti kiek toks turtas kainuotų blush2.gif aš išleidau daugiau nei šešis šimtus unsure.gif jei kuri galėtumėte į až būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Atsakymą jau žinau. Atsiprašau už žinutę.
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2009 07 28, 23:21)
Gaminkite gaminkite, o as ateisiu i muge tu groziu apziureti ax.gif  Taciau labai nustebau,kad taip anksti jau ruosiates tai LŽŪU parodai mirksiukas.gif  rolleyes.gif


na su mano tempais ir gaminiais reikia poros mėnesių, nors per dieną tam skiriu bent 2-3 valandas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 07 28, 21:35)
Aliete, jega  thumbup.gif man labai patiko  bigsmile.gif

pries savaite bandziau ir as wire wrap'a perkast, turiu nelabai tik kokia nuotrauka  blush2.gif



dėkui ,Maša
taviške wire wrap labai graži thumbup.gif

turiu ir aš tikresni wire wrap'o varianta biggrin.gif-sagė ir auskarai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 07 28, 22:24)
Gal galite man pasakyti kur dėti skelbimą apie pardavimą? Ar čia kur nors prie rankdarbių ar prie paprastų skelbimų?

Čia turim temutę tokiems reikalams:
http://www.supermama...?...=410301&hl=
Atsakyti
O, va dar viena technika į mano užrašų knygelę "Padaryti ateityje"... labai gražu, merginos, man vielutės ažūrai visada buvo kažkas stebuklingo...

o aš po senovei - dekupažinu ir akmenaujuos smile.gif

Drambliukų meilė (modelinas, dekupažas, japoniško biserio ir čekiško stiklo apdaila):

user posted image

Drugelio saulė (modelinas, dekupažas, japoniško biserio, gėlavandenių perlų, kalnų krištolo ir čekiško stiklo apdaila):

user posted image
Atsakyti
Giagute,nu su drambliais kokia faina gavosi wub.gif Net nebūčiau kada nors sumasčius tokia padaryti bigsmile.gif
Atsakyti