Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

QUOTE(SquezeeHRD @ 2009 06 04, 19:39)
sveikos, ir aš užsikrėčiau sagių gamyba. bigsmile.gif ...Jūsu teismui keletas eksperimentų... ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


noreciau padrasinti naujuoke wink.gif 4u.gif

simpatiskos sagytes thumbup.gif paprastutes, bet svelnios, mielos

prie profiu jau priprantam, bet zinom, kaip svarbu perskaityti savo pirmuju darbeliu komentarus mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2009 06 04, 22:23)
vielučių storis berods matuojamas milimetrais (arba jų dalimis),nerimui tinka l.plona kokiu 0,2mm.,ir su ja nera taip lengva nerti,visgi viela biggrin.gif
tokiu būna pirkti floristikos krautuvese, aš pati paskutinį kartą pirkau žirmunuose prie rimi,gal tiksliau prie tomasphilips yra tokia iš s raidės-na nepamenu pavadinimo mirksiukas.gif


as regis ten ir pirkau selteris regis vadinasi......ant spules nelabai matosi kokio storio jos ten....na neriu ja su pertraukelem nes na daiktelis atrodo liaunas o nerriasi tai nelabai doh.gif ..... kaip kas pavyks ateisiu ant pasimaivymo tongue.gif
Atsakyti
ramushka,tai aš taip pat pirkau ant plastmasinės špulės smile.gif-tai storis ir lankstumas nam visai nieko-neriasi.Ten dar yra ant medinės špulės (pagaliuko) ta tai tikrai per stora nerimui wink.gif
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif

tik komentuot sunkoka, nes nuotraukytės labai mažos.. bet iš pirmo žvilgsnio man gražu 4u.gif
QUOTE(Margiriene @ 2009 06 05, 09:40)
noreciau padrasinti naujuoke wink.gif  4u.gif
simpatiskos sagytes  thumbup.gif  paprastutes, bet svelnios, mielos
prie profiu jau priprantam, bet zinom, kaip svarbu perskaityti savo pirmuju darbeliu komentarus  mirksiukas.gif

Atsakyti
pasirodysiu ne per seniausia nunerta vielutine sagę ax.gif ,nors gal čia tos vielutės ne per daugiausia matosi, čia greičiau vielutinis bertinukas panaudotas kaip pagrindas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2009 06 05, 16:45)
pasirodysiu ne per seniausia  nunerta vielutine sagę ax.gif  ,nors gal čia tos vielutės ne per daugiausia matosi, čia greičiau vielutinis bertinukas panaudotas kaip pagrindas mirksiukas.gif


Sagytė-SUPER thumbup.gif Tokia išskirtinė wub.gif
Atsakyti
aliete, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Noriu paklausti,kur Vilniuje pigiausiai galima isigyti auskariukam metalines
pakabinamas detales/kazkaip nemoku apibudinti/ g.gif g.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

štai mano elegantiška dama:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 06 04, 13:49)
kaip visada labai super  wub.gif
QUOTE(Giagute @ 2009 06 06, 08:56)
labai gražutė ir šita bigsmile.gif
Atsakyti
giagute super sage tavo man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 06 06, 09:56)
labas rytas  4u.gif

štai mano elegantiška dama:



wub.gif wub.gif
Atsakyti