Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Man irgi buvo afrikinių servetėlių manija prieš kelis mėnesius.. smile.gif tada ir prikepiau visko..
o dėl panašumo gi čia jau toks menas mirksiukas.gif pamatai gražų motyvą ir pirmyn wink.gif

QUOTE(Avijacija @ 2009 07 18, 09:33)
o tu dar ją sendinai....... tai gerai kad nepanašios  lotuliukas.gif  man tos servetėlės spalvos prie širdies labai....... tai ir panaudojau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 07 18, 09:02)
O, Avijacija, ir tu žiūriu ant tos pačios servetėlės sagę užmatei  bigsmile.gif
O aš buvau pirmesnė tongue.gif (manoji senoji čiabiggrin.gif

Bet rodausi savo vakarykštę - "Rytų gėlę":


nu tavo sages tai tobulos,negaliu jomis atsigrozet ju tvarkingumu kruopstumu wub.gif
Atsakyti
MamukasIndriukas - ačiū labai 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Giagutės paskutinė sagė man gražiausi ir įdomiausia iš visos šitos temos blush2.gif . Viskas mano skonio ir tikrai tokia pirkčiau (jei nemokėčiau pati daryti).
Plojimai clap.gif
Atsakyti
ačiū, veltiniuke smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Na Jusu darbai, kaip ir visada - ipatingi ir verti demesio. thumbup.gif
Stai ir as noriu pasirodyti ko esu pridariusi. Foto nemoku ikelti, tad palieku nuoroda:

http://public.fotki.com/zaizike/seges/
Atsakyti
Labai grazu Zaiza thumbup.gif
Bet man tokios seges labai primena ordinus ax.gif
Atsakyti
Tai jos taip ir vadinamos... bet gražūs ordinukai, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

tom, kurios ne prie jūros....
akelėm paganyt: segiukas į plaukus:

user posted imageuser posted image
Atsakyti
gražu labai 4u.gif aš irgi kaupiuos sages į plaukus daryt biggrin.gif tik reikia sulaukt siuntinuko, o jis kaip tyčia vėluoja doh.gif
Atsakyti
Aciu Daivulyte ir Giagute... smile.gif Stengiuosi... Siaip tai jo, primena ordinus, bet man ordinai visada buvo puosnus ir tokie sventiski. Tai ir sagytes tokios gavosi... ax.gif
Atsakyti
Zaiza--grazu-labai grazu thumbup.gif nors viena sagytes karoliukai pasislinke uztat kitos labai tavarkingos thumbup.gif
Atsakyti