Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

[quote=Daivulyte,2009 07 14, 18:31]
Dailiai apsiuti karoliukai 4u.gif Pritariu, kad sages gamybai turi daug laiko paaukot, ir ne taip viskas paprasta kaip atrodo smile.gif
Mano pirmas blynas jusu teismui ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
urupeja2 tikrai kaip pirmas blynas thumbup.gif nors buvau macius ir nepabaigta, labai patiko mirksiukas.gif
as gal buciau uzsegima truputy auksciau primontavus 4u.gif
Atsakyti
urupeja jau gyriau,bet dar pagirsiu labai daili 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras, nezinau kodel auksciau reikia prisegima daryt g.gif as per pati viduriuka padariau, isduok paslapti ax.gif
Atsakyti
paprasčiausiai dėl to, kad įsegta ji "neatviptų", o gražiai priglustų prie drabužio.

QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 15, 00:21)
Aciu uz pagyras, nezinau kodel auksciau reikia prisegima daryt g.gif  as per pati viduriuka padariau, isduok paslapti  ax.gif

Atsakyti
Daivulyte - grazios sages mirksiukas.gif man antroji ir trecioji lb prie sirdies wub.gif
Atsakyti
Dar viena su vasara...

"Saulės laumžirgis" :

user posted image
Atsakyti
labai fainas laumžirgis. O čia dwekupažas? kaip taip gražiai kraštelius nuleidai sagės? ta prasme taip gražiai prisiklijavo paveiksliukas šonuose. ar vistik pritapei?
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 07 15, 09:42)
Dar viena su vasara...

"Saulės laumžirgis" :



Labai gražios tavo sagės, taip kruopščiai padarytos. Išduok paslaptį kokio storio darai iš modelino ruošinuką? ax.gif
Atsakyti
Dzenkujem, merginos biggrin.gif 4u.gif

Avijacija - tiesiog užsitempė paveikslėlis taip, pritapymais nelabai užsiėmu...

lebut - negaliu atsakyt, tiesiog prisikepu belenkiek ir imu kokio tuo metu norisi. Niekad nematavau biggrin.gif
Atsakyti
nu tai labai šauniai užsitempė. Nes kartais kai tempiu tai gaunas kokia garunkštė smile.gif o tada lakuoju lakuoju lakuoju pašveičiu ir vėl lakuoju lakuoju, lakuoju smile.gif
o man atrodo kad tau ir patapymai gautųs thumbup.gif
Atsakyti
jooo sagiukas pasaka thumbup.gif thumbup.gif ir nuleidai krasciuka meistriskai. vsio jau beveik prisikaupiau ryzto ir info, kad pradeciau minkyt ta modelina ax.gif
Atsakyti