Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

kvartetas,labai daili sage 4u.gif
Atsakyti
Nesapnuok - na grazus tavo drugelis-sagė 4u.gif toks lengvutis atrodo, kaip tik vasarai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 07 13, 09:09)
Heh, gerai tau.. man per mėnesį po du tokius minimum išeina  blush2.gif  doh.gif


O sakykit, kokios storio darote sages iš modelino, jei jos diametras kokie 5 cm? ax.gif
Atsakyti
Nesapnuok, gražus drugelis 4u.gif
Atsakyti
Maša - aš irgi dirbu tongue.gif

Vijole, aš irgi kritikos truputuką - karoliukus tikrai reiktų pasitreniruoti apsiuvinėti (tikrai įmanoma išmokti) ir ar man rodos ar pats modelino blynas išsirietęs? g.gif Bet šaunuolė, kad bandai, lauksim tobulėjančių darbelių 4u.gif

Nesapnuok - o kodėl neįtrynei skilimų jei sendinai?.. ir su karoliukais irgi reiktų padirbėt - bet gal čia toks chaosas meniškas buvo sumanytas? 4u.gif
Atsakyti
Vijole - man taip pat visai patiko tavo sagyte, grazus spalvu derinukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sestadieny buvau palangoje ir nusipirkau sau sage pas gatves pardaveja. Seniai svajojau tureti sage ir nerealiai grazia nusipirkau. Nusprendziau pagoglinti ir radau,kad SM turi tokia temuke. Noriu ismokti, bet neisivaizduoju nuo ko pradeti.. Kur viska nusipirkti? Gal galite ka patarti? Bent isvardinti sarasa medziagu reikalingu?
Atsakyti
bbg23 - tai jei jau degi noru gaminti ir radai šią temą, kaip nedegi noru ją permesti akimis?... Pirmas puslapis pilnas nuorodų, o ir vos prieš 3 puslapius viskas dar ir dar kartą buvo paaiškinta...

Nežinau, ko čia bandžiau pasipiktint - gal dėl to kad pati perskaičiau visas nuo iki?.. blink.gif
Atsakyti
mačiau dažniausiai apsiuva karoliukais klijuodamos ant veltinio lakšto, tada aišku lengviau gaunasi lygiau apsiūti, aš badžiau patį modelino lakštą ir tas kreivumas daugiau nuo karoliukų nevienodumo tada jau gaunasi, telpa į tarpą arba nelabai smile.gif nesiteisinu biggrin.gif ale man preciziškas vienodumas karoliukų eilutės kiek mažiau prie dūšios blush2.gif
Atsakyti
Giagute,

As suprantu, kad galima pasiskaityti, paieskoti, visas is eiles temas. Tiesiog as permeciau akim,bet galvojau vienoj vietoj gauti visa info, kur ka nusipirkti ir tiek. Jeigu tureciau tiek laiko sedeti darbe nieko neveikti ir tik skaityti 9 temas, tai butu smagu, bet tiap nera.
O jeigu Jus sunervuoja mano uzklausa, tai tiesiog ignoruokit ir nekritikuokit.
Atsakyti
Šitoj temoj tikrai yra visa reikalinga informacija smile.gif Nuoroda - pirmas puslapis smile.gif
Tik nevarkite ieškodama - štai linkas - pirmas puslapis, ketvirta žinutė...
"Kaip pasidaryti įvairias sages ir ką joms naudoti"
Atsakyti
Nepasakyciau kad tai greitai ismokstamas malonumas kai igundi grazia sage gali per trys valandas pasigaminti , kol neigudusi as pirma gaminau zymiai ilgiau, viskas priklauso kokias medziagas naudoji , jei dirbi su modelinu , as ji gal ilgai apslifuoju svirtinium popietiumi kad kuo lygiau butu: krastai ir pavirsius. Jei klijuoji akmeni reikia atsirinkti kokias klijais tau labiausiai patinka . Visiems darbams reikia laiko ir didelio noro. wub.gif
pabandysiu sudet nuotraukas jusu kritikai mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 14 liepos 2009 - 17:08