Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

sveikutes, 4u.gif sioj temoj as naujoke, irgi pavydas baltas apeme per visa pilva, tai siandien jau atsiprintinau paveiksliukus padesiu po biski kurpt ir as ax.gif
Atsakyti
hokaida, nepyk ale tu gal iš Mėnulio iškritai lotuliukas.gif

Greitai merginoms už paaiškinimus ir kantrybę po sagę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2009 07 11, 00:41)
hokaida, nepyk ale tu gal iš Mėnulio iškritai lotuliukas.gif

Greitai merginoms už paaiškinimus ir kantrybę po sagę lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Niu tikrai jauciuosi lyg buciau iskritusi g.gif lotuliukas.gif Pirmadieni leksiu uzsipirkti ka surase avijacija ir almanlila ir pradesiu gaminti. tik antradieni turesiu isvaziuoti, tai vel grisiu treciadieni tongue.gif
Papildyta:
Didelis ACIU almanlilai ir avijacijai 4u.gif 4u.gif clap_1.gif Jau kai tiek vargot rasydamos, tai dabar jau butu geda nedaryti blush2.gif
Atsakyti
sveikos

perskaiciau dabartines sagiu ir modelino tema. perziurejau nuorodeles kaip tai daroma. pradejau siuvinet pagal aviacijos nuorodele karoliukus. nu ir s... man gaunasi. tiesa sakant dariau ant medinio dekupazinto pagrindo (blynuko). ta pirmoni eile karoliukus aplinkui apsisiuva thumbup.gif , bet kai pradedu siuvineti ta antraja eilute aplink

user posted image
tarkim kaip sioj nuotraukoj. tai ta antroji man lenda i tarpa tap pagrinduko ir pirmos eiles. nu neiseina padaryt kad jie graziai ant virsaus butu. ka darau ne taip g.gif doh.gif ???

ir dar uzmirsau paklausti su kuo siuvinejate, ta prasme su siulu ar kokia zilkute spec. as turejau tokius permatomus siuliukus ale kaip vielute plona plona. prie veltinio papuosaliuku prisiudavau biseriukus. to siuliuko net nesimato. tai itariu ir cia galiu siuti su tuo paciu ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 11 liepos 2009 - 11:55
Manau perdaug įtempi siūlą. kai darau tai biškeli laisvesni palieku, o Šiaip man va tas tinklalapis labiau patinka
http://valda7.livejo....com/15895.html
Kai Ji išsianalizavau pradėjau geriau sektis.
Atsakyti
atkeliauju jau su gautu rezultatu. aisku dar netobulai yra kur pasimokyt smile.gif .
user posted image
Atsakyti
kvartetas,koks grožis sagės.....o spalvos thumbup.gif Sakyčiau tobula wub.gif
Atsakyti
user posted image
na parodysiu ir as savo pakabuti ,nes maciau visokiu bet tokio nemaciau g.gif na paprastas bet man wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viljana: 12 liepos 2009 - 11:03
Gražu tai gražu, bet čia dedam sagytes ax.gif
Atsakyti
mmm kokiu cia grozybiu yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 07 12, 15:14)
Gražu tai gražu, bet čia dedam sagytes ax.gif

bigsmile.gif tiesiog istrauk juostele ir isisek mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

netyčia užklydau pas jus ir pamačiau tokius grožius wub.gif noriu ir aš pabandyti padaryti sagę smile.gif gal galite patarti, kokį pagrindą pasirinkti pirmam darbui? Ačiū 4u.gif
Atsakyti