Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Tikriausiai gražiausia ką esu mačiusi iš sagių- tai Barbora Radvilaitė, na kažkas fantastiško 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man irgi Barbora Radvilaitė wub.gif
Nu ir aš savo kuklutę parodysiu:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 09 liepos 2009 - 10:22
grite, labai gražu. taip kukliai paprastai labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 07 09, 11:21)
Man irgi Barbora Radvilaitė  wub.gif
Nu ir aš savo kuklutę parodysiu:

na, skonio reikalas, bet jeigu leistu rinktis tarp Barboros Radvilaites ir tavo kukliu natu, tai rinkciausi pastarasias ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeimos kaklas: 09 liepos 2009 - 15:21
barbora ir natos labai skirtingos. mano akim žiūrint barbora tiktų tik jau solidžiai moteriai, o natos ir jaunai panalei nepamaišytų smile.gif na čia tokia mano nuomonė. Abi sagės gražiai atliktos ir įdomios. barbora va man irgi įspūdingesnė, darbelio manau irgi daugiau įdėta, bet jinai jau tokia "sunkesnė". Iš vis solidūs moterų paveikslai įpareigoja ir sagių nešiotoją biggrin.gif o natos paprastos savo paprastumu wub.gif
Atsakyti
Dieve mano kokiu grozybiu jus cia prigaminusios wub.gif umn.gif Ir viska savo rankutemis? Dzyvu dzyvai yahoo.gif Pradesiu skaityti nuo pirmos temos ir ziuresiu ar mano jegoms tokius grozius gaminti. Jei ka, jungsiuosi prie jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 07 10, 09:20)
Dieve mano kokiu grozybiu jus cia prigaminusios  wub.gif  umn.gif  Ir viska savo rankutemis? Dzyvu dzyvai  yahoo.gif Pradesiu skaityti nuo pirmos temos ir ziuresiu ar mano jegoms tokius grozius gaminti. Jei ka, jungsiuosi prie jusu  4u.gif


tai kad šitoj temoj rasi viską ko reikia. pagrindas visų nuorodų yra pirmam puslapy. o jei kažką norėsi klaust, prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 07 10, 09:34)
tai kad šitoj temoj rasi viską ko reikia. pagrindas visų nuorodų yra pirmam puslapy. o jei kažką norėsi klaust, prašom  mirksiukas.gif

Tai kad as net dekupazo nebandziusi daryti. ax.gif Skaitau ir nesuprantu apie ka jus ten kalbat blush2.gif Vajai vajai.. O jau taip noriu, nes labai megstu sages ir ivsokiu minciu turiu, kokiu sagiu noreciau blush2.gif Net nezinau nuo ko cia pradeti doh.gif Kurkit kaune bureli, tai atlekciau pasimokyti, nes taip neakivaizdziai nesusigaudysiu kaip daryti doh.gif Jus nuostabios, ziuriu i tas sages ir sirdis sokineja kokis grozis thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tai nebūtinai sagės su dekupažu turi būti - jų čia visokių - ir vertų, ir nertų, ir siūtų merginos prigaminusios.. Imk ir bandyk tai, kas manai labiausiai prie širdies, ir tiek.. mirksiukas.gif

QUOTE(hokaida @ 2009 07 10, 09:55)
Tai kad as net dekupazo nebandziusi daryti.  ax.gif  Skaitau ir nesuprantu apie ka jus ten kalbat  blush2.gif 

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 07 10, 10:01)
Tai nebūtinai sagės su dekupažu turi būti - jų čia visokių - ir vertų, ir nertų, ir siūtų merginos prigaminusios.. Imk ir bandyk tai, kas manai labiausiai prie širdies, ir tiek..  mirksiukas.gif


Na tai jei jau taip draugiskai sutinkate tokia neziniuke kaip as, tai tuomet pradesiu kankinti jus ax.gif
Snd vaizuosiu i miesta, tai klausimai:
1.Kokiu priemoniu pirmiausia reikia? As noreciau pasigaminti tokia kaip akinomes ta zalia ideta 2009 06 01 Armanlilos ta paskutine is keturiu irgi labai grazi Irunes grazi. Ai, visos cia grazios po biesais, nera net ka vardinti. Zodziu viskiu noriu tik ne dekupaziniu, nes nezinau, kur kaune galima isigyti dekupazui skirtu prekiu ax.gif
2. Is kur gauti uzsegima? Kur ji butu galima isigyti?
3. Koks pagrindas yra tu segiu? Ant ko jus dedate visus tuos papuosimus?
Labai sorry, kad tokiu jum savaime suprantamu dalyku klausiu, bet pacios prisipraset clap.gif
O jei rimtai viska apibendrinus, tai kokiu pradiniu priemoniu man reiktu ir kur ju gauti? blush2.gif

http://community.liv...fts/515648.html
Sita nuoroda aviacijos jei neklystu labai gera. thumbup.gif Pradedu bent jau isivaizduoti, kas manes laukia ir nuo ko ir kaip kas kur prasideda thumbup.gif
Tikriausiai nuo tokios ir reikes pradeti, nes viskas labai aiskiai parodyta thumbup.gif Tik is kur gauti ta akmenuka tokia lygia nugarele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hokaida: 10 liepos 2009 - 09:38
Jeigu nori tokias pasidaryti, tai tau reikės nusipirkti juosteliu, kokiu nori karoliuku ir viduriuko, adatos karoliukams verti bei užsegimo.Kuo gražesnis viduriukas, tuo gražesnė sagė. smile.gif Betkurioje rankdarbiu, karoliuku parduotuvėje rasi ir toki akmenuka kur klausei, ir užsegima.
Pagrindas gali būti labai ivairus: ir veltinis, ir oda, tik sunkiau siuvinėti, ir betkokia storesnė medziaga. Aš imu paltine medžaga, o kita gala apsiuvu arba apklijuoju natūralia oda ir dar kartais apsiuvu karoliukais.

Priemoniu Kaune daug kur yra smile.gif buvusiam Pasimatyme, bazėje, prie Ožeškiemės stotelės, kelios parduotuvės kur yra karoliukų.
Ir dar:
UAB"CIKLANTA"
A.MICKEVIČIAUS 31-11, KAUNAS(priešais sodrą ir AVON)
Tel/Fax 8-37-208796
Mob. 8-698 23996
www.ciklanta.lt
4u.gif
Sėkmės gamyboje ir lauksim tavo pasirodymo.
Atsakyti
priemonių pilnas senamiestis. irunios tai greičiausia modelininė sagė. Yra atskira modelino tema netgi.
yra ir dekupažo tema smile.gif aš irgi pradžioj kol visas temas apsižiūrėjau.......
o priemonių Kaune daugiausai galima rast buvusiam Pasimatyme antram aukšte (karoliukai, užsegimai, juostelės ir tt) Priemones dekupažui rasi daugiausia senamiesty esančiose parduotuvėse, jų ten gal kokios 3 net. jei darysi dekupažinę sagę tai yra mediniai sagių pagrindai pirkt (parduotuvėj tikrai patars kas būtina nusipirkt). Pabandymui ir šiaip jie labai tinkami. ir nesitikėk kad ta pirmoji sagė bus juostabioji. tirbūt mūsų visų daug sagių nukeliavo ir į šiukšlių dėžę biggrin.gif

o akmenėlių su viena plokščia nugarėle (jie vadinami kabošonais) rasti Lietuvoj nėra labai lengva....... arba mažas pasirinkimas. www.rankdarbiai.com žvilgtelk, kažkas sakė kad ten būna. Ir ta va nuorodą yra labai liuks (jau žiūrėjai) , jinai tinkama ne tik akmenukam bet ir modelininėm ir betkokiom kitom sagėm.
Papildyta:
aha visai jie nemažai dar jų turi....
http://www.rankdarbi...p...t=2a&page=2
Atsakyti