Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Nu pagaliau Irunia tavo užbaigti darbeliai. Ir vakokių grožių moki pridaryt 4u.gif trauk visus ruošinukus iš stalčiaus ir pirmyn biggrin.gif
Atsakyti
Giagute tavo našlaitėlės tai super, Irunia tavoji irgi thumbup.gif, labai įdomiai juostelė suraukta.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 06 03, 10:36)
Nu pagaliau Irunia tavo užbaigti darbeliai. Ir vakokių grožių moki pridaryt  4u.gif  trauk visus ruošinukus iš stalčiaus ir pirmyn  biggrin.gif

Ačiū ačiū. Tik kad va dabar nėr kada. Kraunuosi daiktus išsikraustymui.
Tai mąstau kaip čia modelino, karoliukų, siūliukų per toli nenukišti lotuliukas.gif
Bus po to badas sielai cielus 1,5 mėnesio doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dangviva @ 2009 06 03, 13:11)
labai įdomiai juostelė suraukta.

Nu ačiū. Žinai, krizė, tai va ir susiraukus lotuliukas.gif
Atsakyti
keliam temukę į viršų smile.gif
nauji darbeliai 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
avijacija tavo darbeliai kaip visada stilingi ir kruopstus......
merginos as su tokiu klausimeliu senoje temoje regis tai buvo kalbama na noriu paklausti apie vielute is kurios galima nerti vaseliu....namie isbandziau regis plonute bet visviena nelengva gal yra sakau plonesniu gal gaklite pasakyti kuo jos ten matuojamos storis kokiu ploniausiu galeciau iskoti ir kur Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 04 birželio 2009 - 14:41
Avijacija, antroji puiki thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Dangviva 4u.gif

Man Irunios irgi labai gražiai ta juostelė suraukta, vis bandau atsekti kas čia per medžiagytė - ir niekaip doh.gif

avijacija - niu grožis.. wub.gif

QUOTE(Dangviva @ 2009 06 03, 13:11)
Giagute tavo našlaitėlės tai super, Irunia tavoji irgi  thumbup.gif, labai įdomiai juostelė suraukta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 04 birželio 2009 - 17:12
kažkaip va ta su orchidėja sagytė realiai žymiai gražesnė, net man patiko jinai, nors spalvinė gama tai kaip ir ne visai mano..... o nuotraukoj kažkokia visvien jinai man kaimiška atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, ir aš užsikrėčiau sagių gamyba. bigsmile.gif ...Jūsu teismui keletas eksperimentų... ax.gif



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 06 04, 18:12)
Man Irunios irgi labai gražiai ta juostelė suraukta, vis bandau atsekti kas čia per medžiagytė - ir niekaip  doh.gif

Nu gi paprasta organzinė juostelė. Perpus sulenkta. mirksiukas.gif
Atsakyti
AHA! smile.gif
kaip ir spėjau - grožis paprastume.. smile.gif nu bet labai gražu. LAAABAI wub.gif

QUOTE(Irunia @ 2009 06 04, 20:37)
Nu gi paprasta organzinė juostelė. Perpus sulenkta. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 06 04, 15:39)
noriu paklausti apie vielute is kurios galima nerti vaseliu....namie isbandziau regis plonute bet visviena nelengva gal yra sakau plonesniu gal gaklite pasakyti kuo jos ten matuojamos storis kokiu ploniausiu galeciau iskoti ir kur Vilniuje

vielučių storis berods matuojamas milimetrais (arba jų dalimis),nerimui tinka l.plona kokiu 0,2mm.,ir su ja nera taip lengva nerti,visgi viela biggrin.gif
tokiu būna pirkti floristikos krautuvese, aš pati paskutinį kartą pirkau žirmunuose prie rimi,gal tiksliau prie tomasphilips yra tokia iš s raidės-na nepamenu pavadinimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aliete: 04 birželio 2009 - 21:28