Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Manęs irgi labai dažnai klausia eigos - bet aiškiau nei čia neįmanoma tikriausiai papasakot.. net ir rusiškai nemokant man aišku kaip dieną..

Tai taip ir parašau jei jau klausia - step by step pagal šią nuorodą reikia daryt. Ir pridurti, kad iki tokių kaip kad pvz tavo ši sagė reikia ne vieną ją bandymų klaidų būdu padaryti ir ne vieną metrą valo ar karoliukų pakelį sunaudoti...

Galų gale gi visos mes pradėjom nuo mokslo vienokio ar kitokio, tai jam reikia skirti laiko - o dažnai merginos nori iškart ir tobulai smile.gif

Kantrybės mirksiukas.gif

QUOTE(Avijacija @ 2009 07 08, 16:24)
http://community.liv...fts/515648.html
sakykit čia labai sudėtingai aprašyta?

Atsakyti
jo iš tikro kai žmogus kažką bando, tai tam tikrus niuansus tikrai nesunku atsakyt ir aprašyt kažką plačiau. kaip pagalvoji kiek aš nenusisekusių sagių esu išmetus lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai taip, kiek visko nuardyta nubadyta numėtyta.. Bet kažkaip išmoksti, jei tikrai nori ir ugnelės yra..

Va kokios raganos paslaptim nesidalinančios dabar atrodysim... lotuliukas.gif
Atsakyti
visai ne raganos jus, o saunuoles wink.gif labai grazus ir kroupstus darbeliai, kurie negime is pirmo karto smile.gif kai kurie nori laaabai greito rezultato wink.gif pagal t anuoroda tikrai viska gali suprast, reikia tik kantrybes wink.gif
Atsakyti
Aviacija, Giagute tikrai viskas aiškiai tose nuorodose... aiškiau nebūna drinks_cheers.gif tik reikia darbo įdėt bigsmile.gif

Giagute, sagės wub.gif
Atsakyti

Sveikuolės,

pasirodysiu su savo paskutinėm segiukėm, skirtom žinomom anų laikų moterim:

Barbora Radvilaitė:user posted image

Elžbieta I: user posted image

Marija Antuanetė:user posted image

meilės romanų sakitovės tikrai žino šias garsias damas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už palaikymą 4u.gif biggrin.gif

gosiukas - nu labai labai gražu, man tos moterys labai imponuoja.. wub.gif
Atsakyti
gosiukas - labai subtilios moteriškos sagės thumbup.gif

Avijacija - tu nepyk ant mergaitės priekabiautojos. Žinoma aprašyta ten aiškiai, tik kad tavo sagės atrodo iš fantastikos srities. Todėl ir domisi, ieško tavęs. Nes nu jau nerealiai tvarkinga ir gražu pas tave viskas thumbup.gif
Nenervink čia žmonių savo tobulybėm (juokauju mirksiukas.gif )

Super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 08 liepos 2009 - 21:55
Barbora baisiai graži man wub.gif
O kitose dviejose kliūna viduriniosios juostelės sujungimas, ypač pas Jos Didenybę Elžbietą. Tuo tarpu pas Barborą tas sujungimas labai išmoningai užmaskuotas. Ir šiaip ji tiesesnė, techniškai tvarkingesnė, matyt iš šios serijos ją gaminai paskutiniąją, tai ranka jau buvo įgudusi.. Ar neatspėjau? smile.gif
Na, išties, ji be priekaištų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 07 08, 13:36)
Sveikos, sagių mylėtojos  4u.gif

rodausi savo triūsą:

"Saulės fėja":

user posted image

ir pirmoji akmenukais dekoruota sagė "Mėlyna rasa":

user posted image

Nuostabus darbeliai wub.gif good.gif
Atsakyti
Giagute - na kaip apdekoruoti sage as suprantu, tik idomu buvo is ko tas viduriukas antrosios sagytės blush2.gif
Atsakyti
JuodaKatytė - tas pats kaip ir pirmosios - modelinas + dekupažas rolleyes.gif

Akva17 - ačiū 4u.gif
Atsakyti