Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Avijacija man labai patiko tavo seges tik man ydomu kaip tu apneri is galo g.gif ypac labai patiko tavo sege su orchidejom bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
armanlila, rinkinukas fainas thumbup.gif būtų įdomu sagę šiek tiek iš arčiau apžiūrėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(robertap @ 2009 07 06, 17:33)
Avijacija man labai patiko tavo seges tik man ydomu kaip tu apneri is galo  g.gif ypac labai patiko tavo sege su orchidejom  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


nu neneriu aš ten jų smile.gif šiaip tai pagrindą siuvinėjimo darau pagal šitą nuorodą:
http://community.liv...fts/515648.html
o paskui pabaigiu kaip užsimanau smile.gif antroj pusėj aš dedu odą su užsegimu. kai per kaziuko mugę prekiavau savo gaminiais tai kažkodėl vat klientam labai patiko, kad antroj pusėj oda biggrin.gif tik nežinau kodėl g.gif
Atsakyti
Sweikos, o čia mano pasikrapštymai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 07 liepos 2009 - 14:13
Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Laola - tikrai gražu wink.gif antroji sage atrodo lyg tikra rožytė thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 07 07, 16:23)
Laola - tikrai gražu wink.gif antroji sage atrodo lyg tikra rožytė  thumb_yello.gif

Ačiū lb už pagyrimus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, sagių mylėtojos 4u.gif

rodausi savo triūsą:

"Saulės fėja":

user posted image

ir pirmoji akmenukais dekoruota sagė "Mėlyna rasa":

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 07 08, 13:36)
Sveikos, sagių mylėtojos  4u.gif

rodausi savo triūsą:

"Saulės fėja":

user posted image

ir pirmoji akmenukais dekoruota sagė "Mėlyna rasa":

user posted image


Fantastiškos sages wub.gif
Atsakyti
Giagute - visada pasirodai su graziomis sagemis 4u.gif tik idomu butu placiau suzinoti kaip darei antraja sage ax.gif
Atsakyti
rednex, JuodaKatyte, ačiū ax.gif

JuodaKatyte - o kas neaišku? g.gif Schema darymo absoliučiai ta pati kaip ir pirmosios, tik naudotas ne biseris o saulės akmens skalda..
Atsakyti
http://community.liv...fts/515648.html

sakykit čia labai sudėtingai aprašyta? manęs viena panelė prašė aprašyt savo sagės visą darymo eigą. mergaitė stengės manęs ieškojo ilgai ir nuobodžiai, bet suabejojau ar aš galėsiu dar aiškiau fotografuot ir aiškint nei čia. tipo ji jau žino šitą nuorodą bet jai nieko nesigauna...... nu kaipjūsų akim žiūrint? gal tiesiog man čia atrodo taip paprasta ax.gif o sagytė tai tokia:
user posted image
kaip įlyst žmogui į dūšią ir suprast ar tikrai stengias ir nesigauna ar tiesiog puola tinginukas.
nes man visvien mažiausiai porą valandžikių užtruktų tokį dalyką surašyt verysad.gif
Atsakyti