Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

QUOTE(Enary @ 2009 06 29, 18:49)
Nu tikrai laaaabai  thumbup.gif bent man, nauja ir nematyta, super super super!!

Tik idomu, kaip ta plevele taip islankstyti, kad ziedliapiu forma turetu? g.gif
Papildyta:
Vat, ziurejau as i sias sages, ir pagalvojau- kad ir vienodas mes visos technikas naudotume, kad ir vienodas priemones, bet turbut vistiek kiekviena padarytume kazka kitokio ir savito...
Tad sveikinu uz savituma!!! Tarpusavyje sages panasios, bet ju stilius skiriasi nuo kitu darbsciarankiu sagiu... Taip sakant, vizitine kortele biggrin.gif Puiku!
Papildyta:

Man grazu, subtilu...  wub.gif
Tik idomu, kas cia ant sages pagrinduko? Kazkas klijuota, siuta....? (tos akutes... ax.gif )



Sagė yra iš swarovskio kristalų, tai juos klijuoju ant odos mirksiukas.gif
Atsakyti
lada dienuke, norejau paklausti o kur odytes butu galima nusipirkti smile.gif
Atsakyti
Jau pas jus sagiu gražumas wub.gif wub.gif wub.gif

Vilusa--tavoji zaio veltinio ispūdinga thumbup.gif

Maša--tavosios nepakartojamos first.gif

Ir aš savo kūrybos vaisiu parodysiu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agniete1121 @ 2009 06 30, 11:25)
lada dienuke, norejau paklausti o kur odytes butu galima nusipirkti smile.gif




Sveika mirksiukas.gif aš tai seną tėčio striukę sukarpiau lotuliukas.gif o šiaip odos tai net nežinau kur pirkt, gal kur medžiagas parduoda g.gif šiaip nebūtina ant odos, svarbu, kad medžiaga neirtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joanellea @ 2009 06 30, 12:30)
Sveika mirksiukas.gif  aš tai seną tėčio striukę sukarpiau lotuliukas.gif o šiaip odos tai net nežinau kur pirkt, gal kur medžiagas parduoda g.gif  šiaip nebūtina ant odos, svarbu, kad medžiaga neirtų mirksiukas.gif





aciukas, eisiu ir as pakuisti spintas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 06 29, 16:04)
as pleveles office 1 pirkau... klijai stamperija ekstra glue arba artmanijos klijai lakas universalus


žinau ta plevelę iš Office1, ji puikiai tinka printeriui,esu ant jos nuotraukas spausdinusi,tai gavosi thumbup.gif
tai ,matyt,darant tokias žavias gėles ,kaip Mašos,galima dali gelių,žiedlapiu tiesiog atsiprintinti ant tos plevės ir delioti su dekupažu-štai kokia man mintis šovė ax.gif

isdykelee,gražus kūrybos vaisius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniete1121 @ 2009 06 30, 15:34)
aciukas, eisiu ir as pakuisti spintas ax.gif



Žinok, tikrai visada kažką randi seno ar jau nebenešiojamo mirksiukas.gif nebūtina, kad būtų oda, gali būti jos pakaitalas good.gif
Atsakyti
schmoll.gif ne skaidriu plevele reikalinga... irisimui spiraliniam virseliui... ty nelipni...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 30 birželio 2009 - 21:06
QUOTE(Vilusa @ 2009 06 29, 19:36)
Sveikos, merginos...
Nors mano sagės - ne jūsų pamėgtos technikos, bet visgi įkišu trigrašį mirksiukas.gif


daugiau tokiu trigrasiu, aga kazkaip veltinukai retai rodosi, bet jau kai pasirodo yra i ka paziureti, as kai neciupinejusi veltinio tai man bais grazu thumbup.gif

QUOTE(isdykelee_ @ 2009 06 30, 10:52)
Jau pas jus sagiu gražumas wub.gif  wub.gif  wub.gif



niu kokia fainuole tokia wub.gif prie juros mintys iskarto nuklydo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 06 30, 22:06)
schmoll.gif  ne skaidriu plevele reikalinga... irisimui spiraliniam virseliui... ty nelipni...


nu ką rugsėjį savaitę turbūt tupėsiu Vilniuj, teks mane pamokint porceliano meno biggrin.gif labai faina man šitas visas reikalas ant dėžučių netgi, dabar kaip tyčia jaunavedžiam reiks daryt, kaip gerai būt mokėt....... kaune tokių kursų nėra?
Atsakyti
Sveikos, sagių kūrėjos smile.gif Labai čia šauniai padirbėjot, tiek technikų, man pirštukai niežti kaip visko norėčiau pasibandyt.. bigsmile.gif

Noriu pasirodyt savo paskutinį darbą (klientės pateikta natūralios kriauklės kamėja, stiklo biseris, perlai, šilko ir organzos juostelių apdaila):

user posted image

Atsakyti
Vajei kokia graži wub.gif
Atsakyti