Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės...

Avijacija- labai gražu wub.gif
Aurelija_ma, pirmoji sagutė tokia "valgoma", tuoj lėkiau į virtuvę ką valgomo pagriebt biggrin.gif sagytės abi labai gražios wub.gif
Heart-nematytos sagutės, originalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek cia grožių!
Pasirodau su savo nauju darbeliu:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armanlila: 27 birželio 2009 - 09:21
Aviacija,aciu uz info,reikes ten uzsukti ir pasizvalgyti. biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
aciukas kas brukstelejo gera zodeli 4u.gif , pirmoji daryta is modelino, o antroji medukas apdekupazintas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurelija_ma: 27 birželio 2009 - 09:48
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 06 27, 11:48)
aciukas kas brukstelejo gera zodeli  4u.gif , pirmoji daryta is modelino, o antroji medukas apdekupazintas  mirksiukas.gif


Ačiū už informacija ax.gif gal ir man pavyks su medukupadaryti ka nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 06 12, 03:43)
Parodysiu ir aš savo keistuoles sages  4u.gif  abi iš modelino, tik "Kiaulė-drugelis" dažyta, o "Povas" iš spalvoto modelino.

user posted image user posted image

kokios smaiksios ir idomios bei orginalios thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Giagute @ 2009 06 12, 14:42)
Ką tik baigta sagė draugei  ax.gif  :

user posted image

labai grazi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gosiukas @ 2009 06 16, 14:06)
Šiandienos mano segiuke :

user posted image

labai grazus derinys wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Giagute @ 2009 06 17, 09:27)
"Sapno deivė":

user posted image

labai graziai apsiuti krasteliai su karoliukais ir ta juostele 4u.gif

isrinkau man pacias graziausias tongue.gif tikiuos nebus palaikyta uz spama ir moderatores neistrins uz pakomentuotas foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 27 birželio 2009 - 16:35
Kaip seniai buvau uzsukusi ir kiek visokiu nauju groziu prisiziurejau! wub.gif thumbup.gif Sages viena uz kita grazesnes, tiesiog akyse mirguliuoja
clap_1.gif
Klausykit, mergaites, norejau paklausti, is kur jus perkate tokiu visokiu idomiu juosteliu apsiuvimui (aktualiausia butu Kaune)?... Atradau siandien laiko ir noro vel prisesti prie sagiu... Perziurejau savo sagiu gaminimo reikmenu kraiteli biggrin.gif ... o jau kokios nuobodzios juosteles pas mane... doh.gif
Atsakyti
Enary pas mus Šiauliuose tai yra medžiagų ir siūlų parduotuvėse.kiek rūšių ,net galva sukasi doh.gif Tai galvoju kad ir pas jus taip pat ten turėtų būti biggrin.gif
Na gal kaunietės konkrečiai parašys biggrin.gif
Atsakyti
ir man labai idomu kur Kaunietes perka visas medziagas sagems, norisi irgi pabandyt pasigamint blush2.gif , dar buciau dekinga kad kas parasytu kur perka kamejas arba idetu nuoroda is kur ju galima parsisiusti ax.gif
Atsakyti
Bent aš, Kaune visokias juosteles perku buvusiam PASIMATYME, antrame aukšte yra siuvimo reikmenų parduotuvė smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

nu cia ne visai sage bet is tos operos

user posted image
Atsakyti
Maša,na ir grožis wub.gif gražu ir subtilų

Iš ko jos ? Iš nuotraukos tokios trapios atrodo rolleyes.gif
Atsakyti